Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Betanki na scenie w Lublinie (wideo)

Utworzony przez BET ANKA, 4 grudnia 2007 o 16:12 Powrót do artykułu
CZARNA ROZPACZ: Nie ma co się dziwić KULejnym działaniom kościoła pokazująym jaką ułuda jest nau(cz)ka wciskana ludziom. Wystarczy wspomnieć fabrykę DOGMATÓW w której pracował papież PIUS IX walący gisowa Mańkę jak leciało, a szywne szatki ani drgnęły - stąd święte westchnienie "ta Q...., to zawsze będzie dziewicą" i... i dogmat gotowy. Czas leciałł, w niebie Słońce kręciło się wokół Ziemi, pan bóg zapomniał o wilu planetach, aż musieli odkryć je Astronomowie.... W roku 1980 (ekipa JP 2, b-pa Pylaka Bolesława, kard. GLEMPA JÓZEFA I STANISŁAWA DZIWISZA) powstawał KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW rozgromiony w 1982, ale tylko pozornie przy wyraźnym udziale KULawych specjalistów-naukowców od (g)ruchania Mańki z Gołębiem zbawiając w ten sposób świat. Po dzis dzień duchowieństwo dostaje drgawek na wieść O KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW, mimo że wszystkich zwolnili. W 1994 r. spełnili obietnice ks. Edwarda Pudełko (Lublin) "BO JAK NIE TO MY WAM DAMY" fundując nocne, bandyckie napady znajomych księży na roziny i mieszkania KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW, zakazując opalnia budynków w zimie i mrożąc nawet małe dzieci. Napadałł ocywiście pod czujnym okiem b-pa Kazimierza Ryczana, ks. Kazimierza Dzieży (zginął w wypadku, który sam spowodował) i ks. Marka Podymy - ks. JACEK WÓJCICKI! Jest to cały czas święta ekipa JP 2, kard. JOZEFA GLEMPA z całą resztą kuriewnej gawiedzi płci obojga. Wywalenie kogokolwiek z szeregów kościoła jest jedynie sprawdzianem w jakim stopniu ogłupili ludzi, bo bez nich żtyć ie mogą! Obecnie jest to terror intelektualny. Stawanie okoniem do wszelkich zjawisk naukowych jest KULejnym przykładem głupoty kościoła dążącego do całkowitego panowania nad Światem! Nie ma co się dziwić głupocie ArcyŻycińskiego ganiającego "Betanki" i w nagrodę za pomysł iście niebieski mozna Go przegonić po drodze krzyżowej - powinien być wniebowzięty! Dla podtrzymania czarnej rozpaczy KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzi w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedr SŁOWEM MALOWANE, a w niej różne cykle - m.inn. Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY. Samego zaś ArcyAutoryteta z Lublina zapewniamy, że czynimy tam CUDA - choć sama watykańska teoria mówi, że CUD to COŚ Z NICZEGO, a od ponad 2000 lat zamieniają JEDNO NA DRUGIE twierdząc, że to CUDA! Czyż to nie cudowne? Tak szmo cudowne jak wywalczona WOLNOŚĆ SŁOWA przez SOLIDARNOŚĆ - po wielu latach okazało się, że wolne jest tylko słowo boże - reszta podlega cenzurze! Rektorem ASC jest *********** ************, tel. +** *** *** ***. (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Potwierdzam, że aktorki bardzo się napracowały: wrzeszczały, rzucały się na ziemię, rozbierały, ubierały, szurały( zgrzytały ) krzesłami, tańczyły, oblewały wodą, pluły...itd...I chyba jedynie za to należą się pochwały. Poza tym spektakl miał przedstawić jakieś "niedorobione psychicznie, niedowartościowane " dziewczyny, które znalazły się w zakonie. Jako zakonnice znowu miały problemy ze sobą i z koleżankami. W tym niby zakonie, miały się niby modlić ale to było raczej szydzenie z Boga i wiary... I tak zostało do końca. Spektakl mnie nie przekonał, nie wzruszył, od początku czułam sztuczność fabuły i różne zabiegi , by trzymać widza w napięciu. Nie wiem o co chodziło w nim autorowi, nie pokusił się on jednak o pokazanie choćby małej cząstki prawdy o Betankach. Nie dopatrzyłam się w nim żadnej głębi ani przesłania. Ze sprawą Betanek łączył go tylko tytuł i sądzę tylko po to, by przyciągnąć widza. Publiczność zagłosowała aby te panie wyszły z Zakonu , bo akurat grające na scenie to były wariatki. I to również było obraźliwe dla formacji zakonnych. Nie widziałam ani nie słyszałam szczególnych zachwytów ani owacji na stojąco. Podejrzewam, że nie wszyscy zrozumieli o co tu właściwie chodziło, więc nie przesadzajmy z tą euforią. Ja mimo wszystko czekałam na jakąś" prawdę" o Betankach, ale nic takiego się nie zdarzyło.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: