Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bez konstytucji państwo upada. Ferdynand Rymarz w III LO w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 kwietnia 2017 o 23:07 Powrót do artykułu
W Polsce są tylko dwie partie. „Partię polska i antypolska, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie”. Ze smutkiem trzeba przyznać, że spostrzeżenie Czartoryskiego poraża aktualnością i przenikliwością
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Opowiedział o Okrągłym stole i ludziach, którzy przy nim zasiadali? Kto został przy władzy? Kogo odrzucono?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po sfałszowanych w 1947 r. wyborach Sejm przyjął nazwę konstytucyjnego i dwa lata później faktycznie zaczęto prowadzić prace nad nową konstytucją. Polska Ludowa nie mogła przecież funkcjonować w oparciu o sanacyjną konstytucję kwietniową. Przygotowano wstępny projekt ustawy zasadniczej i oczywiście wysłano go do Moskwy. 22 lipca 1952 roku Sejm uchwalił konstytucję Polski Ludowej. Wcześniej sam towarzysz Stalin naniósł na projekt kilkadziesiąt poprawek.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pan był z z PKW? To ile dni liczyli ci panowie głosy w 2014 roku po wyborach do samorządów? Ile głosów było nieważnych? Swiatowy rekord ułomności wyborców, czy raczej...?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
KTO w 1976 r. wpisał do konstytucji złowieszczy zapis o przyjaźni z ZSRR ?????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy to ten sam pan, który był zarejestrowany jako TW "Czarny" w Krakowie, a potem "Fred" przez Wydział II KW MO w Lublinie i był zaangażowany w działania operacyjne wobec adwokatury? Świetny przykład walczącego o prawa obywateli. Pokazujcie więcej takich niezależnych, uczciwych i światłych. W końcu są ich tysiące.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mówił o tym, że sędziowie to nadzwyczajna kasta, że mogą kraść, wyprowadzać, brać łapówy, nie pisać oświadczeń majątkowych, nie podlegać żadnej kontroli ,ocenie -nawet społecznej. Gromadzić posiadłości (20 szt.) w całej Polsce???. Mówił ,że za 20 tyś. to można żyć tylko na głębokiej prowincji????. Obecnie moda zapanowała na "wykręcanie kota ogonem", mówienie półprawd, kłamstwa!!!!!!.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ten cały Rymarz to niech się lepiej rymarstwem zajmie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Już wtedy nie był w PKW i nie ma nic wspólnego w wyborami w 2014 r.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak jak wielu tzw. "wyklętych", tylko teraz się to przemilcza, bo mają zostać bohaterami. A jak czyta sie materiały, które jeszcze sie zachowały, to włos się pionizuje, jak ci "bohterowie" sypali swoich kolegów, a swoich wrogów mordowali, nie mylić z wrogami ideologicznymi. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zapewniam, że może wykonywać ten zawód, natomiast ty miałbyś z tym poważne problemy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No i jak ma być dobrze w Polsce jak jeździ jakiś człowiek po liceach i duby smolone opowiada. Właśnie po konstytucji 3 maja Polska upadła. W Wielkiej Brytanii nie ma konstytucji, czy to państwo upada. No i skoro taki kłamca był sędzią... no ręce opadają...
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: