Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja gratuluje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję panu Markowi. Znam tego pana z widzenia i faktycznie jest on osoba bezdomna mieszkającą w schronisku. Bardzo się cieszę, że się panu udało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygrał ??? I co dalej ??? Jako bezdomny nie może mieć konta w żadnym banku (brak adresu zamieszkania dy-sklasyfikuje go w życiu społecznym) , a trzymanie pieniędzy przy sobie w schronisku jest bardzo niebezpieczne. Po drugie " bezdomny " - a stać GO było wysyłać esemesy po 4,90 zł a nie ma na chleb bo mieszka i się żywi w schronisku. Ale stać go na aparat telefoniczny, stać go na starter, stać go wysyłać esemesy czyli rajskie życie. Oby takich szczęśliwców było więcej. Gratulacje. Czy to bajer by grać w puste losy ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
50 tys od bezdomnego Donek i jego świta weźmie. W nędznych czasach przysło nam żyć ! Duzo zdrowia i zawsze dachu nad głową panie Donku jaśnie nam panujący życzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to nie jest przypadkiem reklama loterii??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Aga' timestamp='1299181716' post='445823'] Czy to nie jest przypadkiem reklama loterii?? Zgadzam się z Panią, że jest to reklama kolejnej edycji loterii pusty-sms. Będą namawiać nawet bezdomnych i biednych do udziału w grze gdzie prawdopodobieństwo wygranej wynosi 1 : 1 000 000 000 i więcej w zależności od ilości naiwnych graczy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pierwszy raz w historii naszej loterii główną nagrodę wygrał bezdomny. Dzisiaj na uroczystej gali w Warszawie otrzyma potwierdzenie wygranej. Pieniądze przelejemy mu na konto do końca miesiąca– mówi Anna Sarnacka z Internetq". Jak wynika z cytatu bezdomny ma nawet konto bankowe i stać go na gry loteryjne. Ja pracując nie mogę sobie pozwolić na takie wyrzucanie kasy w błoto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no bez przesady nikt nikogo przeciez nie namawia, zeby wzial udzial w loterii pusty sms ale przykład Pana Marka pokazuje ze kazdy ma szanse wygrac i czesto moze to odmienic całe zycie. Bardzo fajnie ze wygral czlowiek ktory tak bardzo potrzebowal tych pieniedzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUPER, że wygrana trafiła do takiego biednego człowieka:) Tak powinno być Nie powinni wygrywać bogaci:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ola napisał:
SUPER, że wygrana trafiła do takiego biednego człowieka:) Tak powinno być Nie powinni wygrywać bogaci:)
Co z tego MYSZKO,jak juz roztrwonil wszystko na nie ustajace BUNGA-BUNGA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam.Jest to zwykle oszusztwo i manipulacja. W internetq.pl nigdy nikt nie wygral i nie wygra Sa to ludzie UB dbaja tylko o siebie! Pozdrowienia.Irek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego?? Ja też wygrałem pół miliona, bo w loterii wygrywa każdy, tyle, że nikt z tych wielu "szczęśliwców" nigdy nie zobaczył i nie zobaczy swoich pieniędzy. Wirtualna loteria o wirtualne pieniądze zrobiona tylko po to, by bogaci mogli być bogatszymi a biedni biedniejszymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Irek, przez takich idiotow jak Ty w Polsce dopiero teraz rozwija sie handel przez internet i w ogole biznes internetowy. Tak sie sklada ze ja pracowalem w tej firmie, ktora opluwasz i bylem na niejednej gali pustego. Bredzisz jak opetany. Nadzor nad takimi firmami jest tak ostry, ze ukradlbys wszedzie ale nie tam. Pracuja tam ludzie, ktorzy z UB maja mniej wspolnego niz Ty. Bo albo ponizej 30ki albo ciut powyzej. Ok? Przestan bredzic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z Panem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aga napisał:
Czy to nie jest przypadkiem reklama loterii??
a cóż by innego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaklady bukmacherskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...