Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Policjant skazany, bo był miły dla ludzi

Utworzony przez glina, 24 czerwca 2009 o 20:17
I sam poszedł do prokuratora i mu o tym opowiedział????Podp*****ł go jakiś zawistny gość........
Zaloguj się, aby oddać głos
0
MAsz miękkie serce musisz mieć twardą dupę. Naprawdę szkoda, że w tym wypadku się to sprawdziło.
0
Szkoda Grocha... Spoko gliniarz...
0
w tych latach był tzw ranking -czyli presja na wyniki wiec niech pan zadroga nie gada glupot ze nie bylo presji na wypisywanie mandatow. policjant musial wypisac dziennie kilka inaczej nie bylo premii awansow itp. liczył sie wynik.
0
Szkoda porządnego chłopa.Oby takich policjantów było więcej to może nabierzemy szacunku do tego zawodu.D154D
0
Szacun Panie Czarku.
0
A w Lublinie policjanty są jeszcze milsi -Taki POseł sobie jeden,w południe walił wódę z gwinta w publicznym miejscu na lubelskiej starówce,a po krótkim czasie widziano go za kierownicą samochodu -i też mu nic nie zrobili ...?NO I KTO MA MILSZYCH POLICJANTÓW.Aaaa jeszcze jedno... na to walenie wódy zaprosił sobie fotografa a zdjęcie wysłał do gazety,z którą to ktoś poleciał do straży miejskiej,że to niby przestępstwo?STRAŻniki temu donosicielowi powiedzieli,że to FATA MORGANA i ukarać nie mogą.Jaki tam ten wasz miły skoro walił po pięć dych?
0
W lublinie też miałem taką sytuację, i jestem wdzięczny temu policjantowi do dzisiaj. Zostałem złapany za prędkość na terenie zabudowanym policjant zauważył w moim dowodzie rejestracyjnym zapłacony mandat 250zł i 6 pkt to się przeraził powiedział ojoj kto tak agresywnie każe ja taki nie będę dał mi mandat 20 zł jako pieszy przebiegający na czerwonym świetle. Do dzisiaj jestem temu Panu wdzięczny chociarz minelo już kilka lat, dzięki miemu nabrałem szacunku do Lubelskiej drogówki, bo innym razem mnie pouczyli, oni rozumią ludzkie problemy finansowe i inne. Dlatego dziwię się kto tego policjanta podpieprzył co za męda. Jestem pewien że napewno cwaniaka tak łagodnie nie potraktował tylko człowieka pokornego. Czapka z głowy dla tego pana i pozdrowienia dla także miłych panów z lubelskiej drogówki, aby tak dalej to społeczeństwo będzie miało do was szacunek.
0
nn napisał:
Zostałem złapany za prędkość na terenie zabudowanym policjant zauważył w moim dowodzie rejestracyjnym zapłacony mandat 250zł i 6 pkt to się przeraził
To znaczy że się deb***u niczego nie nauczyłeś !
0
K2 napisał:
Szkoda porządnego chłopa.Oby takich policjantów było więcej to może nabierzemy szacunku do tego zawodu.D154D
porządny chłop + policjant = ława oskarżonych Smutne to, ale prawdziwe.
0
Czarek trzymaj się chłopie. Dobry z ciebie facet.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: