Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Białorusinka nie jest czystej krwi

Utworzony przez CodeZero, 27 października 2008 o 06:03 Powrót do artykułu
Z tytułu wywnioskowałem, że to lekarz popełnił błąd. Dochodząc jednak do połowy artykułu jestem pewien w 90% ze zrobił bardzo dobrze. Dlaczego ? Wyjaśnione w artykule.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Idiotyzm na miare Dziennika Wschodniego. Atak na lekarza jest deb***na checia zaistnienia jakiegos dziennikarzyny z bozej laski. Przepisy wyraznie okreslaja kto, jak, gdzie i kiedy moze byc dawca krwi. To nie lekarz je wymyslil na wlasne potrzeby, ale jest On zobowiazany do przestrzegania owych przepisow. Piszcie do Ministerstwa Zdrowia a nie atakujcie ludzi wypelniajacych swoje obowiazki zgodnie z prawem w kraju obowiazujacym.
0
Ta krew mogła być zarażona wirusem komunizmu./Pan doktor napewno ma 1/2 etatu w IPN-nie/ i dlatego musi być CZUJNY.Ponadto należy chyba do PIS-u i RADIA MARYJA bowiem ta krew może mieć domieszkę żydowstwa.Gdyby pan "lekarz zlecIł jeszcze badania na HIW,to okazało by się,że uratował ludzkość od HEKATOMBY!!!A może poddać pana konowała egzorcyzmom i innym wyświęceniom,to może by trochę zmądrzał?? NIECH SOBIE PRZYPOMNI PRZYSIĘGĘ HIPOKRATESA "NIE SZKODZIĆ!!!! Moja rada-"Niech modli się o zdrowie,bo o rozum jest już za póżno".
0
Kajo. napisał:
Idiotyzm na miare Dziennika Wschodniego. Atak na lekarza jest deb***na checia zaistnienia jakiegos dziennikarzyny z bozej laski. Przepisy wyraznie okreslaja kto, jak, gdzie i kiedy moze byc dawca krwi. To nie lekarz je wymyslil na wlasne potrzeby, ale jest On zobowiazany do przestrzegania owych przepisow. Piszcie do Ministerstwa Zdrowia a nie atakujcie ludzi wypelniajacych swoje obowiazki zgodnie z prawem w kraju obowiazujacym.
Pewnie jesteś kolegą tego konowała.Przecież krwi nigdy nie jest za dużo.Lepie zrobisz,jak nie będziesz pisał durnot.
0
a te menele co przychodzą do Stacji (brudne,jeszcze czasami na kacu) i oddają KREW to jest w porządku. Postraszą lekarza dyrektorem albo złożą mu wizytę a PAN Dyrektor wyraża zgodę.Czyżby to był rasizm wobec Białorusinki nawet nie wypełniła ankiety i lekarz z nią nie rozmawiał nie przeszła wstępnych badań-WSTYD, WSTYD Stacjo !!!!!!! Ciągle narzekacie na brak KRWI a potencjalnych DAWCOW ignorujecie i zbywacie-dlaczego lekarz nie wytłumaczył tej Pani powodu dla którego nie może oddać krwi -CZYZBY to tak dużo go kosztowało?????????????????????????? -
0
Zwykle dranstwo i tyle. Pani powinna się poskarżyć do rzecznika praw obywatelskich
0
Zwykle dranstwo i tyle. Pani powinna się poskarżyć do rzecznika praw obywatelskich
0
A GDZIE TE PRZEPISY NIGDZIE ICH NIE WIDAĆ może powinny być przy ankiecie a może wisieć w widocznym miejscu???????????????? Warszawa i PCK powiedzieli że może ta kobieta oddawać a Stacja ma odrębne przepisy ustalone przez p.Osińskiego i p. "DOKtóR "Kosińską Co na to Pan dyr.Toruń ???????????? PANIE redaktorze jeżeli jest to możliwe i ma Pan "chwile czasu" to proszę o wyjaśnienie tego tematy dla " przyszłych dawców"""
0
A GDZIE TE PRZEPISY NIGDZIE ICH NIE WIDAĆ może powinny być przy ankiecie a może wisieć w widocznym miejscu???????????????? Warszawa i PCK powiedzieli że może ta kobieta oddawać a Stacja ma odrębne przepisy ustalone przez p.Osińskiego i p. "DOKtóR "Kosińską Co na to Pan dyr.Toruń ???????????? PANIE redaktorze jeżeli jest to możliwe i ma Pan "chwile czasu" to proszę o wyjaśnienie tego tematy dla " przyszłych dawców"""
0
Ciekawy jestem co ma do powiedzenia na ten temat Narodowe Centrum Krwiodawstwa i Ministerstwo a może nasze władze też si ę wypowiedzą na ten temat a przede wszystkim A może wypowie się na ten temat NARODOWE CENTRUM KRWI a może Ministerstwo lub nasze Szanowne Władze ale najbardziej jestem CIEKAWY wypowiedzi SZANOWNEGO Pana Dyrektora E.Torunia????????? jestem ciekawy
0
http://www.abc.com.pl/serwis/du/1997/0681.htm ustawa o publicznej służbie krwi
0
a gdzie to jest????? proszę upublicznić!!!!!!! Czy w lublinie jest inna służba zdrowia niż Wa-wie?????
0
Ciekawe czy któryś z tych ćwierć inteligentów a całych półgłówków wypisujący obraźliwe treści pod adresem lekarza ,który trzymał się przepisów nie przez siebie ustanowionych oddał choć jeden raz krew komuś potrzebującemu ?
0
Gość napisał:
No wreszcie ktoś zabrał głos z RCKiK SZkoda że anonimowo ale nadal czekam na wypowiedz Pana dyr. Torunia na forum mediów i proszę redakcję o zajęcie się tą sprawą w imieniu Dawców.
0
Gość napisał:
No wreszcie ktoś zabrał głos z RCKiK SZkoda że anonimowo ale nadal czekam na wypowiedz Pana dyr. Torunia na forum mediów i proszę redakcję o zajęcie się tą sprawą w imieniu Dawców.
0
Lekarz mi odpowiedział: " To proszę sobie jechać gdzie indziej.Tu od pani krwi nie wezmiemy"-cytat -i to jest lekarz ,to jest pracownik dbający o WIZERUNEK swojego Zakładu Pracy-CHYBA WODA SODOWA uderzyła mu po ostatnich podwyżkach a może nie zależy TYM LEKARZOM Na PRACY że takie "teksty kierują do potencjalnego dawcy"
0
WSTYD DLA LUBLINA
0
Media potrafią pogrążyć każdego.Wyraźnie lekarz,który badał p.Tatianę powiedział,że NIE BYŁ W STANIE SPRAWDZIĆ JEJ HISTORII CHOROBY w tamtej chwili! Chyba jasne jest dla wszystkich,że krew może być źródłem różnych chorób zakaźnych!!! Media natomiast przedstawiły tego lekarza jako potwora nie myśląc,że bierze on odpowiedzialność za każdą krew podczas takich akcji! I to jest żałosne-jak można zniszczyć człowieka zmanipulowanym słowem!!!Przerażające!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: