Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja tam zabiorę dziecko i uchodźca do domu, zamknę okno będę cicho siedzieć - tak mówiła kopaczka A czy mnie zgwałci czy nie nie będę mówić bo nazwiecie mnie rasistą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie rasistowskie treści? Stwierdzenie obiektywnego faktu (w odniesieniu do historii). Natomiast druga część wypowiedzi do bólu trafna i wyrażająca to, co myśli 90% społeczeństwa, może aż za mocno napisana.
I to pokazuje jacy - jako naród - jesteśmy porąbani. Zdecydowana większość Polaków deklaruje wiarę w Boga - a zgodnie z tą wiarą mamy miłować bliźniego swego. I zdecydowana większość naszego kochanego społeczeństwa tak właśnie kocha jak widać we wpisach...smutne to. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest to lista poszukiwanych przez policjię w Manchesterze:http://www.manchestereveningnews.co.uk/news/greater-manchester-news/most-wanted-greater-manchester-police-1231346#ICID=FB-MEN-main. Na 63 przestępców aż 26 to kolorowi, najczęściej muzułmany poszukiwane za gwałty. 13% populacji UK to kolorowi, ale kolorowi przestępcy to już 35% ogółu kryminalistów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno być referendum czy chcemy ich do siebie . Pracowałem kilka lat w Londynie i widziałem jak ci muzułmanie , czarnoskórzy integrują się . Z ich kościołów zwanymi meczetami padały słowa nienawiści i podżegania do aktów terroru , potworzyli sobie swoje dzielnice w których żyją , ubierają i stosują zachowanie jak z kraju z którego pochodzą , nawet wymierzają kary za niestosowny ubiór kobiet jak było w Londynie . Duża cześć z nich nigdzie nie opracuje tylko biorą zasiłki oraz bardzo szybko się rozrastają , rodząc duże ilości dzieci na które dostają znowu  duży zasiłek .Często do żadnej pracy się nie nadają przez swoja religie i brak chęci do wykonywania jakiejkolwiek pracy , trzeba za nimi chodzić i pokazywać palcem co maja zrobić a i tak ktoś musi za nich wykonywać dodatkową prace.To nie są ludzie którzy powinni przebywać w Polsce , jak ich tak pragną bogate kraje jak Francja ,  Niemcy , Austria niech ich przyjmują na pewno odwdzięcza się tak jak było we Francji i Anglii .To osoby o zupełnie innej kulturze , religii i nie wykazują najmniejszej chęci do integracji , mało tego zaczynają narzucać swoje obyczaje i żądają np zamiany kościołów na meczety jak było we Francji. Doszło już do tego że np gazeta .pl blokuje wolność słowa pisanego i odcina forum gdzie czytelnicy nie maja możliwości podzielenia się swoim zdaniem .Czy mamy się godzić na wszystko czego zarządzają ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
90 proc społeczeństwa??? Dobre sobie. Po forach wypisuje głównie margines społeczny i wynajęci przez polityków trole
Tak,tak to straszny spisek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prowokacja. Normalne w tym nienormalnym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani. Tak jak kiedyś o Katyniu, tak teraz na tematy żydów i muzułmanów trzeba mówić szeptem wśród zaufanych ludzi. W ten sposób historia zatoczyła koło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miłosierdzie wobec bliźniego kończy się tam, gdzie zaczyna się zagrożenie dla okazującego miłosierdzie. Zasada drugiego policzka jest nadużywana przez tych, którzy w ten policzek maja ochotę napluć i go szczypać. Miłosierdzie wolę okazywać wspierając misje humanitarne w krajach ogarniętych pożoga, a nie poprzez spraszanie do siebie ludzi, na których utrzymanie zwyczajnie mnie nie stać. No, ale jestem tylko szarym obywatelem i nikt nie liczy się z moim zdaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie to są treści rasistowskie? Nie lubie ruskich, nie lubie niemców - jestem rasistą? To musieli byście zamknąć 80 %  polaków.
  Większość nacji nie lubi innych nacji, tylko pod wpływem tresury polityczną poprawnością większość nałożyła sobie ścisły kaganiec autocenzury. Niedługo nawet pomyśleć nie będzie można tego, co nieprawomyślne ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na swojej stronie - podpisując się imieniem i nazwiskiem pisz co chcesz. Ale nie zgadzam się na to, aby biblioteka (która jest utrzymywana m.in z moich podaktów, do której chodzą moje dzieci) miała jakiekolwiek poglądy. 
  To zbuduj sobie elektroniczną bibliotekę i zwolnij obsługujących ją ludzi. Ludzie bez poglądów? To jakieś utopijne sajens fikszyn. Twoje oczekiwania są absurdalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weż sobie tych uchodźców ile chcesz do swojego domu. Ale ja do swojego będę zapraszał kogo bedę chciał. 
  Dokładnie. Póki co Polska jest domem Polaków, i Polacy powinni decydować o tym, kogo tu zapraszają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogoś prawda w oczy kole i to bardzo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie trzeba iść i dać się gwałcić !!! A ile to młodych Polek wyjeżdża do krajów arabskich na wakacje i często za drinka są ochocze bez gwałtu...!!! A za dwa to już takie robią numery ,że Arabowie są w siódmym niebie !!! Takie mamy zdolne dziewczyny !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bardzo rozumiem co w tym rasistowskiego. Znowu pewnie redaktor Adamaszek, który znajduje rasistów pod każdym krzakiem i w każdej lodówce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie jak w USA, Francji, Holandii - powiesz coś nie tak o czarnym/ciapatym to zwyzywają cię od rasistów. Oczywiście w drugą stronę to nie działa. Określenie "białas" nie jest rasistowskie. Wyobraźcie sobie meczet w Lublinie za kilkanaście lat. Q-wa, gdzie jest Marian Kowalski. I ta żenująca poprawność polityczna; bo nie wypada źle powiedzieć o imigrantach. Już się nam knebluje usta....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://m.demotywatory.pl/4545464 ten filmik dedykuje wszystkim obrońcom imigrantów. Bardzo proszę obejrzyjcie jak to wygląda tam gdzie imigranci się zasiedlili i powiedzcie czy chcielibyście mieć ich za sąsiadów. Bo wg mnie większość obrońców imigrantów jest za ich przyjazdem, ale na zasadzie byle dalej ode mnie. Jak to już przyjedzie to tego nie będzie dało się cofnąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpisz na youtube.pl "muzułmanie w autobusie we Francji" .Film jest sprzed trzech lat a dzisiaj jest o wiele gorzej. Dlaczego my,Polacy nie potrafimy wyciągać wniosków z czyichś błędów? Bo Francuzi,Anglicy, Niemcy już załują,że wpuścili takich,którzy się nigdy nie zasymilują.I jak można porównać ich niekontrolowany napływ i łamanie prawa do Polaków-emigrantów,którzy starali się w nowej ojczyźnie zasymilować ??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeszcze to obejrzyjcie: " Niemieccy uczniowie w mniejszości". Niemcy do arabskich dzieci podchodzą z kulturą i cierpliwością. Po zakończeniu II wojny mieli niezłe pacyfistyczne pranie mózgów,nawet w sklepach z zabawkami nie można było kupić łuku a tym bardziej pistoleciku dla dzieci- i co? Dziś się nie potrafią obronić. Europa zginie,jak się nie obudzimy. A z drugiej strony-kto jest zainteresowany aby Arabowie opuszczali swoje rodzinne tereny? Chyba tylko Izrael.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska to kraj katolicki i przez to wyróżnia się w Europie. Polacy to naród ludzi mądrych i nawet komunizm ich nie zepsuł. Turyści z zachodniej Europy odwiedzający nasz kraj są zaskoczeni, że nasza młodzież jest tak dobrze wychowana i grzeczna. W ich krajach napływ emigrantów kolorowych sprawił, że nie czują się jak u siebie w domu a wręcz boją się chodzić po ulicy po zmierzchu. O dzieciach kolorowych mają jak najgorsze zdanie. Dlaczego więc nasi politycy chcą nam zgotować piekło w naszym kraju ? Niech arab żyje u siebie a my u siebie. Jak chcemy być tacy dobrzy, to sprowadzajmy Polaków z Rosji, Kazachstanu, Ukrainy a nie róbmy tego co nam dyktuje Merkel. Mam nadzieję, że jak PIS dojdzie do władzy zrobi porządek z POlitykami, którzy chcą zniszczyć polski naród. Jeszcze Polska nie zginęła !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska to kraj katolicki i przez to wyróżnia się w Europie. Polacy to naród ludzi mądrych i nawet komunizm ich nie zepsuł. Turyści z zachodniej Europy odwiedzający nasz kraj są zaskoczeni, że nasza młodzież jest tak dobrze wychowana i grzeczna. W ich krajach napływ emigrantów kolorowych sprawił, że nie czują się jak u siebie w domu a wręcz boją się chodzić po ulicy po zmierzchu. O dzieciach kolorowych mają jak najgorsze zdanie. Dlaczego więc nasi politycy chcą nam zgotować piekło w naszym kraju ? Niech arab żyje u siebie a my u siebie. Jak chcemy być tacy dobrzy, to sprowadzajmy Polaków z Rosji, Kazachstanu, Ukrainy a nie róbmy tego co nam dyktuje Merkel. Mam nadzieję, że jak PIS dojdzie do władzy zrobi porządek z POlitykami, którzy chcą zniszczyć polski naród. Jeszcze Polska nie zginęła !
Dobrze brachu piszesz,raz sierpem a raz młotem w tą komunistyczno-konfidencką hołotę,je bać całe to POlszewickie,czerwone łajno,to już ich koniec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...