Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na takich imprezach biją się zawsze. Nie wierzę, że ktoś kto tam idzie nie bierze tego pod uwagę. Poza tym mają lepsze środki zwalczania:) najwidoczniej chciało im się biegać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ochroniarze ładnie dostali po ryjach :) i te latające ławki i stoły... Rewelka :p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym tu wogole mowa, do sklepu wpadli juz od 19 i młode su_zki mordami brechaly. Z góry mieli zaplanowana zadyme, polska rzeczywistość :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może dla was to jest śmieszne dla mnie nie bo wśród jednych z ochroniarzy był mój chłopak i dla mnie to mnie nie jara to że nieźle ochroniarze dostali bo to też są ludzie którzy chronią imprezę i ludzie więc oni są dla was a wy tak traktujecie ich. Weźcie się ludzie ogarnijcie i zastanówcie się na następny raz ! To chyba tyle od mnie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dowierzam, że to kibice, jak co niektórzy tu piszą. Gdyby tłukli się z psami, to rozumiem, ale z ochroną? Trochę dziwne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pies to cie zrobł ,a suka urodziła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ochroniarze zatrzymali nie tych co trzeba. Stałem spokojnie i kamerowałem gdy zamieszki już ustawały, a najbardziej agresywni rozeszli się. Ochrona już po koncercie zaatakowała pare osób w tym mnie które tylko obserwowały, a pasowały im do ewentualnego oskarżenia. Jacy pseudokibice? Nazwać was pismakami to mało. Jeden artykuł niepradziwy i ludzie już osądzeni bez żadnego dowodu, a reszta "gazet" to skopiowała bezmyślnie. Nic nie zrobiłem a zostałem ostro i brutalnie pobity przez ochrone, gazety już mnie skazały, sąd zrobi to na podstawie 'zeznań' ochroniarzy którzy w ciemną noc, skupieni na obronie z pewnością mnie rozpoznają. Ci co robili awanture, siedzą sobie teraz w domu i śmieją się ze sprawiedliwości w Polsce. Było łapać tych na gorącym uczynki, a nie już po zajściu gdy zadymiarze uciekli typować sobie sprawców wśród tych co zostali i bić ich jak zwierzęta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ssssssss
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M A S A K R A !! Ciągłe tylko komentarze na temat tego jaka to ochrona jest nieodpowiedzialna itp itd tymczasem to ludzie są jak bydło, które trzeba gonić! Stojąc pod barierkami nie widziałam tej bitwy, może i lepiej, ale pod sceną nie było takich afer bo jak tylko ktoś do kogoś zaczął sapać to dzięki sprawnej obserwacji i reakcji ochroniarzy wszystko było tłumione. I niech nikt nie mówi, że ochrona wielką krzywdę robiła komuś, bo jak taki naje*any gość się rzuca no to sorry.. mają czekać aż sami dostaną, albo jak dostanie ktoś obok, może jeszcze mają stać i patrzeć jak się tępe dzidy, bo inaczej tych dziewczyn nie nazwę, szarpią się za łby o koszulkę.... no ku*wa.... ludzie trochę opamiętania! Nie wątpię, że Ci co dostali wpie*dol od ochroniarzy za swoje zachowanie, bo raczej nie za przykładne stanie, będą mieli żal i będą cisnąć na ochronę, ale gdyby byli w sytuacji, kiedy to im ktoś spuszcza wpie*dol to by sami wołali o pomoc.. taka jest prawda. A patrząc na ten filmik...o zgrozo... Nie wiem co chcą pokazać Ci ludzie, nie wiem i nie będę oceniać czy to dresy czy studenci czy ktokolwiek inny, ale tym zachowaniem pokazujemy, że faktycznie wschód Polski to tylko wieś ( w sensie zachowania a nie czyjegoś pochodzenia), zacofanie, mordobicie i kto oglądając takie filmiki chciałby tu przyjechać... A i jeszcze jedno.. Dziwią mnie też trochę te rodziny z dziećmi przychodzący na takie spendy, nie żeby nikt nie mógł sobie przyjść bo koncerty są dla wszystkich, ale liczmy się z tym, że na takich koncertach nie jest trudno zarobić w gębę, co więcej jest to impreza, może tylko z nazwy, ale jest kierowana do studentów, to można się trochę zastanowić zanim się pójdzie na taki koncert z kilkuletnimi dziećmi i jeszcze oczekuje się, że wszyscy będą się do każdego uśmiechać. Ja szłam na tą imprezę z nastawieniem, żeby tylko na kogoś nie spojrzeć krzywo/inaczej bo mogę dostać... to jest przykre niestety... A to, że ktoś mi gdzieś tam machną ręką przed oczami, ktoś pijany się wepchał, trochę byłam podeptana, dostałam gdzieś z łokcia parę razy jak ludzie chcieli złapać płytę i co miałabym mieć teraz pretensje.. To jest koncert z młodzieżą (różnorodną..) i takich rzeczy trzeba się spodziewać. PS: Ja się bawiłam bardzo dobrze :)
  Bo to prawda, to nie ochrona tylko zbieranina ludzi, którzy dostali licjencje chyba w prezencie po znajomości, którzy nie mieli pojecia co robić, poza puszczeniem gazu w tłum, bo tak najłatwiej. A to, ze koncert disco polo ma taka frekwencję, to też nie jest powód do dumy ale taki mamy kraj - dno i wodorosty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem ochrona zachowała się tak jak wymagała tego sytuacja. W sumie to skoro tacy debile jak na filmiku brali ławki to ochrona powinna mieć prawo je....ć ich stołem. A co do odpowiedzi jednego z komentujących to licencji nie dostaje się w prezencie, a konkretnie to licencje zostały zamienione na zaświadczenia o wpisie na kwalifikowanych pracowników ochrony!!!! Impreza była fajna, ale przez takich debili i ich wyczyny cała Polska się śmieje z Nas, że jesteśmy jak dzicz. W stu procentach popieram działania ochrony i policji i osobiście uważam, że jeszcze za mało oberwali Ci co rozpoczęli ten bajzel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak zabezpieczyli ilość ochrony. Trochę się na tym znam, więc moim zdaniem nie dopełnili tego. Na otwartym terenie 1000 osób to już impreza masowa, podwyższonego ryzyka to 500 osób + 1000 masowej. Na każde 300 uczestników 10 osób służby porządkowej/informacyjnej i na każde następne 100 uczestników 1 służby porządkowej lub informacyjnej. 20 % ma być w ogólnej liczbie służbą porządkową minimum. Na podwyższonego ryzyka a FELINIADA była wg. przepisów imprezą podwyższonego ryzyka powinno przypadać na 200 uczestników pierwszych15 ochroniarzy i na każde następne 100 osób 2 ochroniarzy czego minimum 50% ogólnej liczby ma być służbą porządkową. Oczywiście każda służba odpowiednie musi posiadać ospowiednie dokumenty. Wychodzi na to, że: 35000 (całość) - 200 osób = 33 000 osób - Na te 200 osób powinno być 15 ochroniarz, 33 000 (pozostali) - jeśli na 100 osób przypada 2 ochroniarzy, to logicznie na 33 000 około 660 ochroniarzy. Wiadomo, że nie da się tego tak ogarnąc, ale około 400 ochroniarzy na te 35 tys. osob musiało być. Wiem, bo obstawiałem impreze na Kozienaliach w tym roku i na terenie perły było nas około 450 przez całą imprezę łącznie z kolegami ze służby informacyjnej i porządkowej. Tutaj byłem się pobawić i widziałem ilu ochroniarzy było. Moim zdaniem o przynajmniej 200 kilku za mało.
Kozienalia obstawiałeś mówisz?? Jakoś tylu ochraniaczy nie widziałem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem ochrona zachowała się tak jak wymagała tego sytuacja. W sumie to skoro tacy debile jak na filmiku brali ławki to ochrona powinna mieć prawo je....ć ich stołem. A co do odpowiedzi jednego z komentujących to licencji nie dostaje się w prezencie, a konkretnie to licencje zostały zamienione na zaświadczenia o wpisie na kwalifikowanych pracowników ochrony!!!! Impreza była fajna, ale przez takich debili i ich wyczyny cała Polska się śmieje z Nas, że jesteśmy jak dzicz. W stu procentach popieram działania ochrony i policji i osobiście uważam, że jeszcze za mało oberwali Ci co rozpoczęli ten bajzel.
ochrona zachowala sie tak jak to oni potrafila - uciekla zdezorientowana, pozniej w przyplywie odwagi miotala sie jak mogla bez rozmyslu. a licencje to byle debil moze dzis miec i tak naprawde o niczym nie swiadczy, tyle ze moze kajdanki legalnie nosic :D ale w pysk legalnie tez moze wylapac :D ta ochrona z feliniady to sie nadaje do sprzatania po imprezie. teraz pewnie boja sie w pojedynke po ulicy chodzic, bo juz kilku w leb dostalo - sami siebie nie potrafia obronic, a co dopiero kogos. paru konkretnych ochroniarzy z lublina, bo sa tacy - rozgoniliby i agresywnych i caly koncert :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...