Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ci co jechali na mecz to kibice a nie pseudokibice skoro to zasadzka a nie ustawka gazetko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak grajki zaczeli grać to te łysielce w powyciaganych dresach rozrób szukają, smutne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki urok tego sportu, przestańcie się podniecać, cała Polska kibolska walczy między sobą i organizuje zasadzki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym zapytać czy szanowna redakcja nadal potwierdza informację nt. Dragoni nie przyjadą jednak do Lublina dotyczącej ominięcia Lubekszczyzny przez kolumnę USArmy ? Artykuł jakoś zniknął ze strony, natomiast zwietrzyła krew kibolską i rzeźbi w gó...ie. Nagroda "Rzetelna firma" dla DzW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barany :)) nie obejrzą baraży :)))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie.Tych ze Stalowej Woli,nazwał redaktor pseudokibicami.Nie wszyscy to kibole.Większość jechała zwyczajnie na mecz a banda debili z Lóblina zaczyna działać co doprowadzić może tylko do tragedii finansowej "ich" klubu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze niech siedzą w kiciu, po co to ma chodzić po ulicy. jak nic nie wnosi w życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WschodniaHorda !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin piszę się przez u otwarte wiec na większego debila wychodzisz ty kolego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Zastanawia mnie jedno,dlaczego kibiców Stali Stalowa Wola nazywa się "PSEUDO KIBICAMI"??? Przecież to oni zostali zaatakowani przez innych (PSEUDO)kibiców. Więc jak ktoś następnym razem będzie opisywał te zdarzenia to niech się zastanowi,jak ubrać słowa żeby była napisana prawda.....!!! Dziękuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lóblyn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie mogę , No nie mogę ,Nie mogę patrzeć na bitego człowieka. Nie mogę patrzeć jak inni biją, a ja nie biję. - cyt. BRUNER
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAJĄ ODPOWIEDZ NA TRANSPARENT NIE UDAWAJ ŁOWCY BO JESTEŚ OFIARĄ , I KTO TU JEST ŁOWCĄ A KTO OFIARĄ ? Z MOTOREM SIĘ TRZEBA LICZYĆ BRAWO BMH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki motor? To jacyś Ukraińcy byli. Mieli niebiesko żółte barwy, więc to Ukraińcy. Ci "nasi" motorowcy to ciekawy przypadek. Najpierw "raz sierpem, raz młotem", a później kibicują drużynie, założonej przez "czerwoną hołotę".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smieszna to ekipka ten motor, na Stalowa Wole sie porywaja a jeszcze niedawna pamietam mecz jak u siebie na estadio przed Widzewem spier..li
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHŁOPAK NIE ŻYJE!!!! MOTORKI JUŻ TEŻ!!!!! WYJEDZIECIE POZA GRANICE MIASTA BĘDZIEMY WAS MIEĆ!!!!! KONIEC WASZEJ HORDY WY ZAPIJACZONE DENATURATEM ŚMIECIE!!!!!! NIE JESTEŚCIE KIBICAMI !!!!!!!!!!!!! JESTEŚCIE ŚMIECIAMI!!!!!!!!!! A ŚMIECI JAK WIADOMO TRZEBA SPRZĄTAĆ!!!!!!!!!!!! MACIE BANA NA WYJAZDY OGÓLNOKRAJOWEGO!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu teraz media tego nie rozkręcają, nie ma protestów na ulicy i ataków na kiboli że są brutalni i że są mordercami..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...