Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Elektorat PiS-u.Pała ,gaz i ścieżka zdrowia !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dres jest komfortowym ubraniem, w którym człowiek czuje się swobodnie. Polskie zacofane społeczeństwo powinno przestać postrzegać komfortowo ubranego człowieka jako zwyrodnialca i przestęocę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich dresów to policja powinna lać pałami. zagonić do pracy, mało mamy dróg do zrobienia zamiast stać pod sklepem by chołota pracowała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A najgorsze jest to, że tacy ludzie się rozmnażają. I to w nadmiarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam pomysł na takich dresów, łapać sku***elów za te szmaty i jednym pociągnięciem zdejmować im z dupy te śmierdzące dresy, myślę że większość spaliła by się ze wstydu jak by stał w samych gaciach na ulicy! a tak w ogole ludzie gdzie nasza solidarność? pod taką biedronką kręci się dużo ludzie dlaczego nie znalazło się kilku chłopów i nie spuciło tym gówniarzom manta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Atakowali klientow I rzucali butelkami w ludzi po pracy robiacych zakupy,niektorzy stali z dziecmi degeneraci,o wlos a zakonczylo by sie to tragedia,najwazniejsze tylko aby zostali za to solidnie ukarani,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o biała czapeczka ... phihihi tempe chooje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rządy po od 4 lat doprowadziły do takiego rozwydrzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rks napisał:
rządy po od 4 lat doprowadziły do takiego rozwydrzenia.
A nie rodzice? To Platforma wychowuje dzieci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam napisał:
Ja mam pomysł na takich dresów, łapać sku***elów za te szmaty i jednym pociągnięciem zdejmować im z dupy te śmierdzące dresy, myślę że większość spaliła by się ze wstydu jak by stał w samych gaciach na ulicy! a tak w ogole ludzie gdzie nasza solidarność? pod taką biedronką kręci się dużo ludzie dlaczego nie znalazło się kilku chłopów i nie spuciło tym gówniarzom manta?
Ponieważ gdyby dostali albo zgłosili na policję lub zobaczyła policja to by skończyło się wyrokiem w zawieszeniu za pobicie albo udział w bójce. Nie byłoby tłumaczenia kto co zaczął. Miałem taki przypadek i źle się skończyło dla mnie więc teraz nawet nie reaguje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może któryś się zgłosi i zezna coś. Jak zwykle brak świadków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wlasnie wrocilem z komisariatu zlozylem zeznanie...a tych prymitywow zlapali wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
as napisał:
Ponieważ gdyby dostali albo zgłosili na policję lub zobaczyła policja to by skończyło się wyrokiem w zawieszeniu za pobicie albo udział w bójce. Nie byłoby tłumaczenia kto co zaczął. Miałem taki przypadek i źle się skończyło dla mnie więc teraz nawet nie reaguje.
Jeżeli ktoś pierwszy Cie atakuje a Ty bronisz się i uderzasz napastnika to jest to działanie w ramach obrony koniecznej i nie mogłeś być zkazany za udział w bójce, no chyba że napastnik miał świadków lub dobrego adwokata :/ bo w Polsce niestety to się często zdarza, że z ofiary możemy stać się opawcą..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie rządy PO? Zastanów się co piszesz? Przecież to PIS stanął murem za warszawskim bandytą, przywódcą kibiców Legii, czyż nie tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przypomnij sobie jaka partia wygrywa od 2005 r. w zakładach karnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory Bronka zawsze będą mi się kojarzyć z agresją i wulgaryzmem szczęśliwego do upojenia bandziora recydywisty z mojego osiedla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaaaaak... ja wlasnie bylem w sklepie na zakupach.. widzialem tych drechow.. zaczepiali ludzi.. na miejsce pryzjechala POLICJA jakies 3 radiowozy .. i taki jeden specjalistyczny..z krata opusycyana na syzbe.. wysiedli panowie na czarno ubrani.. i opanowali temat ... widzialem jak 2 podjelo poscig.. byli dobrze zorganizowani i wyszkolenii.. rozdzielili sie, kazdy z nich mial swoje zadanie.. bravOOooooo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tej niebieskiej policyjnej suuuuuuuuucccceee widzialem wasatego meksykanina ktory nic tam nie robil tylko siedzial... pewnie mial cieplo w gaciach... polska policja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak wyglądała sytuacja, ale żeby nie poradzić sobie z pięcioma naje***ymi dresikami, w dodatku gówniarzami po 17 lat? Toż nawet ja z uwagi na mój wzrost i masę ciała bym zabił takiego po jednym strzale. Już niedługo społeczeństwo będzie się bać dzieci z gimnazjum... Zebrać się w 2-3 chłopa i przerobić na miazgę bez czekania na policję. [media]http://www.youtube.com/watch?v=25C8xGm-Pl4[/media]
Greg74 napisał:
przypomnij sobie jaka partia wygrywa od 2005 r. w zakładach karnych
Tak tak tak, znowu złe i niedobre PO. Po prostu - widocznie nawet człowiek przebywający w zakładzie karnym potrafi mimo wszystko odróżnić idiotów od normalnych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrywać chwasty! nie chrzanić się ze szczylami! zanim komuś kosę ożenią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...