Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Policja przyjechała na gotowe po 15 minutach. Pierwszy zainterweniował ochroniarz sklepu (dzielny był...brawa dla niego!!!!). Mógł również liczyć na pomoc trzech przechodniów. Sami usadzili tych łebkow. Jeden z nich rzucał w ludzi szklanymi butelkami. Przypadkowa osoba została zraniona jedną z nich. Przyjechała karetka. Niestety były też dwie "dziewczynki" nie mniej agresywne. Świadek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja slyszalem jak policjanci rozmawiali do siebie .. a jeden do kolegi... zolwiu... czy jakos tak.. widac jak szybko reaguja.. no coz .. na dwoje babka wrozyla zolw nie zolw ale drecha dogoni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czeakm az kandydaci PiSu podniosa larum i beda chcieli poreczyc za tych mlodych chlopcow i dziewczeta. przeciez to sa ofiary totalitarnego panstwa, panstwa policyjnego, w ktorym wolnosc slowa jest butem policyjnym miazdzona... Jacys chetni do zlozenia poreczenia? Elka? Leszek? Sylwek? a moze Marcin?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Misek napisał:
Jeżeli ktoś pierwszy Cie atakuje a Ty bronisz się i uderzasz napastnika to jest to działanie w ramach obrony koniecznej i nie mogłeś być zkazany za udział w bójce, no chyba że napastnik miał świadków lub dobrego adwokata :/ bo w Polsce niestety to się często zdarza, że z ofiary możemy stać się opawcą..
jaka obrona konieczna kolego nie wiesz co mówisz,obroniłem się kiedyś przed napadem,napastników było trzech jeden z nich mocno oberwał i co na komisariat to oni pierwsi pojechali zgłosić że to ja ich napadłem,kłopoty z tego powodu miałem zajebiste,a sąd szkoda gadać okazało się że ci obywatele mieli rodziców na stołkach którzy to mnie doprowadzili do wyroku.Powiem wprost prawa w naszym kraju nie ma i lepiej kogoś napaść niż bronić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki to tylko kule w łeb...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radek napisał:
jaka obrona konieczna kolego nie wiesz co mówisz,obroniłem się kiedyś przed napadem,napastników było trzech jeden z nich mocno oberwał i co na komisariat to oni pierwsi pojechali zgłosić że to ja ich napadłem,kłopoty z tego powodu miałem zajebiste,a sąd szkoda gadać okazało się że ci obywatele mieli rodziców na stołkach którzy to mnie doprowadzili do wyroku.Powiem wprost prawa w naszym kraju nie ma i lepiej kogoś napaść niż bronić
Instytucja Obrony koniecznej w Polsce kuleje, zgodnie z przepisem obrona konieczna polega na uchwyceniu sprawcy i NATYCHMIASTOWYM przekazaniu pojmanego w ręce policji (co zawsze jest niemożliwe) no i w razie ataku obrona musi być współmierna czyli najprościej mówiąc możesz wyrządzić takie szkody jakie atakujący tobie wyrządził i bronić się w ten sam sposób jak cię atakuje tzn jeżeli on cię pięściami to ty go też, jak on cię nożem też możesz nigdy nie możesz go... że tak powiem zniszczyć ;p Nie dość że beznadziejne to większość obywateli o Tym po prostu nie wie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzysz napisał:
Instytucja Obrony koniecznej w Polsce kuleje, zgodnie z przepisem obrona konieczna polega na uchwyceniu sprawcy i NATYCHMIASTOWYM przekazaniu pojmanego w ręce policji (co zawsze jest niemożliwe) no i w razie ataku obrona musi być współmierna czyli najprościej mówiąc możesz wyrządzić takie szkody jakie atakujący tobie wyrządził i bronić się w ten sam sposób jak cię atakuje tzn jeżeli on cię pięściami to ty go też, jak on cię nożem też możesz nigdy nie możesz go... że tak powiem zniszczyć ;p Nie dość że beznadziejne to większość obywateli o Tym po prostu nie wie!!
To fakt, tu działa zasada: zabijesz świnie a odpowiesz jak za człowieka. Mi podoba się amerykański system obrony koniecznej - wejdzie ktoś na twoją posesję bez twojej zgody - masz prawo go zastrzelić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miło ze ktoś zauważył ochroniarza sklepu:)Trzeba jeszcze podziękować mojemu koledze z biedronki i dwóm panom przechodnim bez nich nie dał bym sobie rady z tymi gówniarzami było ich zbyt wielu.To prawda, policja przyjechała już na gotowe.Szkoda ze nie dorwałem tego gościa co rzucał butelkami....dostał by za swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin- Europejska stolica nepotyzmu, emerytów, studentów i dresiarzy w czapkach Najki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy z ta policją! policja przyjechala juz po sprawie to ten ochroniarz ich obezwladnil brawo:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rks napisał:
rządy po od 4 lat doprowadziły do takiego rozwydrzenia.
A religia w szkole od ilu lat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to widziałem z okna..z okna bo jak to stary człowiek lubię w nim posiedzieć na podusi..no tłukli tych ludzi te łby z komiksami na ciele..ale całe szczęście pojawiły dzielne czarnuchy i opanowały sytuacje..tak to skargi a gdzie pochwały dla tych dzielnych ludzi..no gdzie naród pyta !! a co do tego meksykańca to wąsy miał chick noris tyle ze nie rude
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO LUDZIE CHUDEGO TZN:CZARNEGO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te ochroniarze sami dostali od nas w pizde hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie tradycykna reakcja obrońców kiboli i dresiarzy spod znaku PiS. przecież posłanka "coś tam, coś tam" znowu kandyduje więc powinna bronić swego elektoratu i uznać że policja była brutalna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE,CO WY ROBICIE Z POLSKĄ PIŁKĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Misek napisał:
Jeżeli ktoś pierwszy Cie atakuje a Ty bronisz się i uderzasz napastnika to jest to działanie w ramach obrony koniecznej i nie mogłeś być zkazany za udział w bójce, no chyba że napastnik miał świadków lub dobrego adwokata :/ bo w Polsce niestety to się często zdarza, że z ofiary możemy stać się opawcą..
Przekroczenie granicy obrony koniecznej? Mało kto chce być później ciągany po sądach. Wystarczy, że rodzice takiego gnoja znajdą adwokata z przestępczymi układami w sądzie i można dostać wyrok za udział w bójce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J.P.T.B.M.N.S napisał:
te ochroniarze sami dostali od nas w pizde hehe
Ty się lepiej gimnazjum zajmij bo znów nie zdasz do 2 klasy i mamusia zamknie cie na strychu, gdzie nawiasem mówiąc jest twoje miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt wina PO jak wygra PiS oczywiście będzie inaczej.Wychowaniem młodzieży zajmie się Kościół z pomocą PiS i wytycznych Pana Giertycha .Będą Mundurki ,Alby do Pierwszej Komunii,Dyscyplina.Wszyscy pójdą służyć do mszy a wtedy zrobi się molestowanie. A dzieciak molestowany agresywny nie będzie :)Jakie to proste nieprawdaż???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedronek napisał:
w tej niebieskiej policyjnej suuuuuuuuucccceee widzialem wasatego meksykanina ktory nic tam nie robil tylko siedzial... pewnie mial cieplo w gaciach... polska policja...
APROPO MEXYKANINA ,TO DZIEŃ WCZEŚNIEJ 9 LETNI DZIECIAK ZABRAŁ MU SOMBRERO[CZAPUSIĘ] NA INTERWENCJI ZE STAŃCZYKIEM.DLATEGO NIE WYSIADAŁ Z WÓZKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...