Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja pierdzielę!Taką patologię powinno się eksterminować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wygląda obrzydliwie,spasła się ja maciora, zabiła bidnego chłopine za kilka cukierków. Dadzą jej tam pod celą ,dadzą. Z tyłka zrobią jej wiatrak, Za sześć lat jak wyjdzie będzie jak patyczek. Ja bym taką szybko nauczył rozumu i szacunku do mężczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i pomyslć że jechała do dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strach pomysleć co by zrobiła gdyby zjadł jej obiad...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to możliwe 33- latka tłucze 60 latka a drugi facet co ??? Kibicował, dopingował a może poprostu ma wójka w wymiarze Niesprawiedliwości. Ta sprawa śmierdzi jak większości spraww tym kraju.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pier... pasztet powinien dostać min. 25lat!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOŻYWOCIE. To przecież nie człowiek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...nie, nie,nie nie moge uwierzyc, ze za jakies cukierki (pomijam fakt czy zjedzone, czy tez nie) mozna zabic czlowieka! Babsko jest po prostu niespelna rozumu i na wolnosc nie powinna wychodzic w ogole. Szesc lat za ludzkie zycie, to juz lekka przesada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie możecie mówić, że to nie człowiek. Nie wiecie jak sie zachwoują matki których dzieci sa w DD, ja wiem, bo byłam tam i nie jedno widziałam... Kasy nie ma, a z pustymi rękami nie chce się jechać do dziecka którego się nie widzialo jakiś czas. Dlatego nie rozumiem jak tak możecie mówić. Fakt faktem, że zabiła ale to tak jakby ze względu na dzieci tak zrobiła. Wiedziała, że cukierki dla dzieci są, a nie dla niej... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można powiedzieć że zabiła go cukrzyca... ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce jest domniemanie niewinności... A dowodów przeciwko kobiecie nie ma, tylko byla pijana i nie pamięta, a drugi dziad zeznawal ze ze słyszy ci mówi i jak go bila?? A on co robił?? Albo wyrok za współudział albo moze w ogóle on tego mężczyznę zabił??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
6 lat, kpina, powinna odpowiadać za morderstwo a nie pobicie, od 25 lat do dożywocia. Polska to jest żart.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
6 lat, kpina, powinna odpowiadać za morderstwo a nie pobicie, od 25 lat do dożywocia. Polska to jest żart.
 Ale z Ciebie górnik... taki stary temat wykopałeś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...