Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pytanie dlaczego twarze tych panów są pozasłaniane, chyba znajdowali się oni w miejscu jak najbardziej publicznym a nikt przecież ich o nic nie oskarża. Jakoś nie przypominam sobie by przy relacjach w tv z jakichś uroczystości przypadkowi przechodnie mieli czarne paski lub rozmyte twarze Pewnie też sobie nie życzą by ktoś ich oglądał w ... np Panoramie Lubelskiej a może się mylę i cała ekipa biega później po mieście i pyta czy się wszyscy zgadzają na publikacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie jak ten z kamieniem w łapie (z prawej strony zdjęcia) fachowo wypina tyłeczek. Zapewne wytrenowany w tym sporcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiboli powinno sie nabijać na pal tak ja Azję i bylby spokój. Po meczu powinny być pale z kibolami wokól stadionu dla przestrogi innym. I bylby spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A cha cha napisał:
Zobaczcie jak ten z kamieniem w łapie (z prawej strony zdjęcia) fachowo wypina tyłeczek. Zapewne wytrenowany w tym sporcie
Ha,ha ha... widać stęsknił się za koleżkami z celi i tym sportem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prezes jaro napisał:
Kiboli powinno sie nabijać na pal tak ja Azję i bylby spokój. Po meczu powinny być pale z kibolami wokól stadionu dla przestrogi innym. I bylby spokój.
chyba ciebie ktoś nabija na pal że tak ci się to podoba pedziu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do kolesia "Motór": braki intelektualne nadrabiacie darciem mordy i głupkowatymi napisami na murach. Jesteście niższą warstwą społeczną, która nie liczy się pojedynczo ale za to w grupie darcie mordy jest fajne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaorać ten zasrany klub i kiboli razemz nim. A ciebie Motor to olewam. Pedale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prezes jaro napisał:
Zaorać ten zasrany klub i kiboli razemz nim. A ciebie Motor to olewam. Pedale.
ile masz lat dziewczynko ? mamusia pozwoliła ponapinać się na necie ? nie powinnaś być o tej porze w szkole z kredkami na plastyce ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty, rzecz dzieje się w tzw. "przestrzeni publicznej" a media wizerunek pokazywanych bandziorów zasłaniają. A spróbujta jeszcze kiedyś pokazać mnie bez paska na twarzy jak sobie ulicą na spacerze idę! Sami tę bandę chronicie i do agresji swoimi działaniami zachęcacie - i nie tylko zreszta Wy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla tych idiotów powinni reaktywować Majdanek i ich tam powykańczać, bo przecież żaden z nich rozumem nie dorównuje najgłupszym psom. Swoją drogą szkoda, że idioci z Widzewa nie obili im tak dobrze mordy jak przed rokiem. Najlepiej jakby się wszyscy nawzajem pozabijali. ps. swoją drogą niedosc ze ci kretyni przynoszą wstyd Lublinowi, to jeszcze w tym swoim "kibolskim swiecie" są wyśmiewani przez wszystkich. ps. 2 Teraz ze zniecierpliwieniem czekam az jakis kretyn napisze, jaki to mocny jestem przez internet i wyzwie mnie od napinaczy itd. otoz od razu moge do takiego kretyna napisac, ze mam w du*** co na to odpiszesz. Jestescie dla mnie nikim jakims innym podludzkim gatunkiem o ktorym nawet einstein nie slyszal ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jakich kibicach piszecie Kiedy w końcu media przestanął to bydło nazywać kibicami.Kibice poszli oglądać mecz ale przez to bydło jest ich coraz mniej. Nie wiem dla czego nie rozgrywać dwu mecza pierwszy dwie godziny przed meczem(myślę że dłużej nie ma potrzeby) bez policji, wpuścić bydło zamknąć stadion i ...posprzątać ,a drugi o godzinie -dla kibiców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze popatrzec: http://www.youtube.com/watch?v=HZlZCah-Nvc video z meczu 02.09.2009 i jak rozrabiały "kibice"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biją się w lesie na ustawkach - żle , na stadionach - zle kto wam eksperci od chuliganów dogodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej umarzać długi klubowe,paraliżować miasto i "rzucać"wszystkich policjantów na II zmianę.A gówniarstwo niech się "bawi" .Kosztem wszystkich:mieszkańców,podatników i zdrowia policjantów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ napisał:
Biją się w lesie na ustawkach - żle , na stadionach - zle kto wam eksperci od chuliganów dogodzi
bo dlaczego potem zgłaszają się do pogotowia i z NFZ korzystają? bądź wyciągają łapę z ubezpieczalni, że nie są w stanie podjąć pracy, gdyż kolusy mają połamane. Poszed won.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego moje podatki finansują bójki policji z bandytami z motoru? Motor Lubin to prywatna firma i sama powinna finansować ochronę imprezy. a najlepiej zdelegalizować tych kopaczy piłki. To nie ma nic wspólnego z futbolem. Co za wiocha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOTOR jest taką potęga, że zawsze będzie istniał, a wasze gadanie na forum nic nie da....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BYDŁO BYDŁO BYDŁO!!!!!! JAK TO JEST MOŻLIWE ŻEBY W PAŃSTWIE PRAWA DZIAŁY SIE TAKIE RZECZY!!! POWINNO SIE WSZYSTKICH WYŁAPAĆ UKARAĆ ODPOWIEDNIO I PROBLEM BY ZNIKNOŁ, A NIE ZŁAPALI 10 OSÓB!!!!!! NIKOGO POWINNA KARA NIE OMINĄĆ, ZA KOMUNY ZOMO BY WIEDZIAŁO JAK SPRAWE ZAŁATWIĆ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalny_kibic_MOTORU napisał:
MOTOR jest taką potęga, że zawsze będzie istniał, a wasze gadanie na forum nic nie da....
Motor to taka potęga, że będzie istnieć na wieki Gdy bąki z trybun puszczamy to zaciskamy powieki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor to jest wielka kupa g. Zaorać i posiać pokrzywę dla kiboli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...