Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bilet miesięczny będzie ważny cały miesiąc

Utworzony przez ja, 25 marca 2010 r. o 18:42 Powrót do artykułu
To jeśli przykładowo termin mojego biletu upływa 2 kwietnia, to mogę na nim jeździć do końca miesiąca? Hellołł, gdzie tu logika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To znaczy że nie mają o czym pisać i powtarzają rewelacje z przed dwóch lat, jak stare kotlety. To znaczy że kupując od 1 dnia miesiąca bilet "MIESIĘCZNY", ważny on będzie do końca miesiąca - niezależnie czy 30 dni, czy 31 (czy 28 ) Ale kupić można bilet "30 DNIOWY" od np 5 dnia miesiąca... ważny przez 30 dni do np 3 kolejnego miesiąca. Wiec to żadna rewelacja, żadne ułatwienie i żadna prostota. Po prostu pisanie o "starym kotlecie" jakby był rewelacją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
To jeśli przykładowo termin mojego biletu upływa 2 kwietnia, to mogę na nim jeździć do końca miesiąca? Hellołł, gdzie tu logika
No jeżeli termin ważności masz na 2 kwietnia to nie kupiłeś/łaś go na początku miesiąca nie? Czyli jest tak jak pisze w artykule że pozostają bez zanim bilety ważna do każdego innego dnia miesiąca np. kupiony 15 dnia danego miesiąca. Może zamiast marnować czas na pisanie durnot wypadało by spożytkować go na zrozumienie o co chodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redakcjo, artykuł o identycznej treści ukazał się w DW 16 marca br., tylko z innym zdjęciem. Czy naprawdę nie macie czym zapychać dziur w gazecie? Napiszcie może o kwitnących krokusach albo o najczęściej występujących kolorach pisanek w powiecie łęczyńskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wykluczało przedłużenie okresu korzystania z biletu okresowego o 1 dzień, w przypadku miesiąca liczącego 31 dni
to w lutym bilety powinny być tańsze niż w innych miesiącach, ponadto zastanawiam się jak pracownicy MPK poradzą sobie każdego pierwszego dnia miesiąca z gigantyczna kolejką chętnych do nabycia biletu? co gdy pierwszy będzie w sobotę lub niedzielę? na tym rozwiązaniu klienci tylko stracą (czas na stanie w kolejce i pieniądze na początku każdego miesiąca)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...