Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
3.20 za jeden przejazd :D:D:D:????? czy prezydent ma mózg???? no nie wierze... to jakis żart czy co? ... 2.40 to juz duzo na tak male miasto... i powiem szczerze ze jak tyle bedzie kosztowal bilet to bardziej oplaca sie jezdzic samochodem. 3.20 .... od ku...a metropolia dostatku i bogactwa. kazdego z nas bedzie stac! bo w lublinie wszyscy zarabiamy tyle co pan prezydent.. dzielony na 20. ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdurny pomysł!!! Mam przyjechać do centrum samochodem, zostawić go na parkingu, a dalej jechać autobusem? I jednocześnie płacić za parking, na którym stoi samochód, i za przejazd? Gdzie tu logika??? Przecież taniej będzie podjechać jak najbliżej miejsca, w którym mam coś do załatwienia, samochodem i dojście tam na piechotę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam olewam jeżdżenie swoim autem po mieście i bezmyślne hajcowanie paliwa w korkach! Ja wolę autobusem -za cenę biletu(1,20zł) niedaleko bym zajechał,przecież jazda autem na krótkie trasy jest bardzo kosztowna; zimne auto na pierwszym kilometrze spala tyle,co przy następnych 40km. Przyjemność jazdy autem odczuwam dopiero za miastem. A w korku niech męczy się kierowca autobusu,którym jadę -w końcu on od tego jest Jadącym swoim autem "do kiosku po gazetę" polecam "lekturę" tego: http://www.auto-swiat.pl/1-ile-pali-twoje-auto-na-krotkich-odcinkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie powinni "dorobić" linie dodatkowe np.z dopiskiem "A" -polegało by to na tym,że obsługiwały by fragmenty znanych tras -ale tylko między przystankami,gdzie bywa największy tłok -np. linia 9A kursowała by od przystanku Skrzetuskiego do Parku Bronowice ;linia 34A od przystanku Przyjaźni(lub Dworca Północnego) do Dworca PKS, 57A od Skrzetuskiego do np.Kalinowszczyzny, itd. - i wtedy na takich skróconych liniach/trasach bilety mogły by być po 1zł. Dodam jeszcze,że linie z dopiskiem "A" kursowały by w porannych i popołudniowych godzinach szczytu komunikacyjnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...