Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Billboard ostrzegający przed śmiercią w grzechu już stoi

Utworzony przez ateista, 5 października 2012 o 20:19 Powrót do artykułu
Rzeczywiście "straszne", już się zaczynam bać O lol, jacy ludzie są durni... bez urazy, ale dorosły człowiek wierzący w takie bzdury jest durny... jak to powiedział Piłsudski - "religia jest dla ludzi bez rozumu". "Miłosierni katolicy" udowadniają to każdego dnia
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ktoś inny powiedział... "w okopach nie ma ateistów"
0
Wiecie, że kiedyś była na Mszy Św. tylko spowiedź ogólna - taki mi opowiadała moja Prababcia. Spowiedź u Księdza wprowadzono po to , żeby za mordę złapać parafian. Nie jest to żadne przykazanie tylko cwaniactwo kleru. Ja nigdy do Księdza do spowiedzi nie pójdę, spowiadam się Bogu w domu i przystępuję do Komunii Św. Jakoś się z tego powodu piekła nie obawiam - żyję wg 10 przykazań !!!
0
Nie bardzo rozumiem wrzawę związaną z plakatami.Ktoś ma takie zdanie i ogłasza je na bilbodzie,ktoś ma inne i też je głosi.No i ok.Jest wolność słowa i świetnie się to teraz przejawia.Ale żeby był to temat,który od tygodnia zajmuje czołowe miejsce w lubelskich i nie tylko gazetach???A cóż to za sensacja?
0
JEZUS CHRYSTUS KRÓLEM POLSKI !!! A MARYJA ZAWSZE DZIEWICA KRÓLOWĄ !!! WSZYSCY BEZBOŻNI ATEIŚCI BĘDĄ CIERPIEĆ MĘKI WIECZNE W OTCHŁANI PIEKIEŁ !!!!! BÓG ZAPŁAĆ. AMEN.
0
LUKA napisał:
Wiecie, że kiedyś była na Mszy Św. tylko spowiedź ogólna - taki mi opowiadała moja Prababcia. Spowiedź u Księdza wprowadzono po to , żeby za mordę złapać parafian. Nie jest to żadne przykazanie tylko cwaniactwo kleru. Ja nigdy do Księdza do spowiedzi nie pójdę, spowiadam się Bogu w domu i przystępuję do Komunii Św. Jakoś się z tego powodu piekła nie obawiam - żyję wg 10 przykazań !!!
Spowiedź u księdza wprowadzili sami duchowni i z tego tytułu jak dobrze pamiętam to były protesty w Europie.Kościół(władcy kościoła) wprowadził wiele zakazów,które nie wynikają z 10 przykazań.Jak żyjesz zgodnie z przykazaniami chwała Tobie,gdyż życie należy przeżyć nie wyrządzając nikomu krzywdy.
0
OJCIEC AMBROŻY napisał:
JEZUS CHRYSTUS KRÓLEM POLSKI !!! A MARYJA ZAWSZE DZIEWICA KRÓLOWĄ !!! WSZYSCY BEZBOŻNI ATEIŚCI BĘDĄ CIERPIEĆ MĘKI WIECZNE W OTCHŁANI PIEKIEŁ !!!!! BÓG ZAPŁAĆ. AMEN.
A jakie podasz mi argumenty, jeżeli powiem Ci, że w mojej religii będziesz w Hadesie, a żeby do niego się dostać musisz mieć kasę w ustach dla Cerbera, żeby przeprowadził Cię przez Styks?
0
Wejdź na podaną stronkę to się zdziwisz ile tam ciepła...
0
faust napisał:
Wejdź na podaną stronkę to się zdziwisz ile tam ciepła...
Nic dziwnego - nie od dziś wiadomo, że funkcjonariusze i aktywiści rzymskiej sekty - zgodnie ze swoją doktryną - aż zieją miłością bliźniego...
0
ateista napisał:
Rzeczywiście "straszne", już się zaczynam bać O lol, jacy ludzie są durni... bez urazy, ale dorosły człowiek wierzący w takie bzdury jest durny... jak to powiedział Piłsudski - "religia jest dla ludzi bez rozumu". "Miłosierni katolicy" udowadniają to każdego dnia
" o lol" no tak z dorosłością to ty wspólnego nic nie masz, i przez najbliższe 15 lat nie będziesz miał pewnie.... a zamaist wytykać komuś błędy, to zobacz sam na sibie najpierw... typowy ateista
0
Mają ludzie pieniądze to na plakaty wydają zamiast np na domy dziecka lub inne szlachetne cele. Żeby chociaż na tych ateistycznych plakatach piękna i naga kobitka się pojawiła... A tu tylko tekst.
0
Nienawiść to straszna choroba, zżera nienawidzącego a nie nienawidzonego... Jestem wierzący, ale nie chodzę dawać na tacę, mam gdzieś pasibrzuchów, pedofilólów w czarnych kieckach przez to moje dzieci są piętnowane przez proboszcza bo chodzą na religię ..nie zabraniam im to z ciekawości idą ale coraz mniej chętnie bo ksiądz straszy ich takimi hasłami jak na bilbordzie... Jak nie pójdą na religię to w tym czasie nie ma zajęć alternatywnych! I dlatego popieram akcję ateistów!!!
0
Tak wielu ludzi ma dzisiaj obsesję pogoni za sławą i własną chwałą Orędzie nr 572 z serii Ostrzeżenie Sobota, 29.09.2012, 23.00 Moja droga, umiłowana córko, dlaczego tak wielu ludzi na świecie uważa, że ich śmiertelność jest nieokreślona? Tak wielu ludzi ma dzisiaj obsesję pogoni za sławą i własną chwałą. Tak wielu z tych, którzy poszukują i osiągają wielkie uznanie i sukces, uwielbianych jest przez tych, którzy uważają, że to jest ta chwała, do której muszą dążyć, i która ich zaspokoi. Bardzo mało czasu poświęcane jest na to, co się naprawdę liczy. Oni depczą po innych, aby dostać to, czego chcą, z powodu ich nienasyconego pragnienia, aby zabłysnąć w chwale przed światem. Ich próżność zasilana jest przez świat rozrywki, media, a ich dążenie do własnej perfekcji jest aprobowane. To jest właśnie to, do czego dążą dzisiaj zwykli ludzie. Otwarcie podziwiają taką ambicję, i staje się ona jak religia. Uwielbiają tych, którzy osiągają takie wyżyny, a następnie zabierają się do naśladowania ich życia. Ani razu nie biorą pod uwagę, że takie rzeczy nie mają żadnego realnego znaczenia. Nigdy nie zatrzymują się, aby zadać sobie pytanie: “Czy to jest to, z czego ma się składać moje życie?” W większości przypadków nie wierzą w Boga, bo gdyby tak było, wiedzieliby, jak drażniące w Oczach Boga jest poszukiwanie pochlebstw w taki sposób. Kiedy ludzie stale ubiegają się o uwagę, szukają pochlebstw i mają obsesję na punkcie wizerunku ukazywanego wobec świata, to nie rozumieją, jak krótka jest ta droga. Z czasem zaniknie, a oni znajdą samych siebie pustymi i bez miłości, pozostawionej dla podzielenia się z innymi. Spędzają tak wiele czasu kochając samych siebie, że nie będą mieli miejsca na jakąkolwiek inną miłość. Stawiają swoje własne potrzeby ponad potrzebami innych. Zrobią wszystko, włącznie z popełnianiem czynów, które obrażają Boga, w celu osiągnięcia własnej chwały. Tej generacji powiedziane zostało tak wiele kłamstw na temat sposobu, w jaki mają przeżyć swoje życie. Zachęcani są przez świat, który uważa, że materialne korzyści, sława, kultura i ambicja, które przyniosą wielki podziw, to najważniejsze rzeczy, do których trzeba dążyć. Jak niewiele wiedzą. Jak bardzo będą zszokowani, gdy odkryją, jak bardzo się mylili. Ludzi, którzy prowadzą takie życie, czeka rozczarowanie, kiedy ich żądze nie zostaną zaspokojone. Żadne działanie mające im przynieść więcej przyjemności przez egoistyczną obsesję ambicji, nie przyniesie im pokoju. Módlcie się, aby ludzie szybko uświadomili sobie, że dążenie do sławy i własnej chwały zaspokaja tylko na krótki czas. Jest tylko jeden cel, do którego powinniście dążyć, i jest to przestrzeganie Nauk Pana. Gdy tak robicie, odzyskacie pokój. Nadal będziecie mogli się cieszyć wieloma przyjemnościami na świecie, ale zrozumiecie, co się liczy naprawdę. Tak wielu młodych ludzi przywiązuje taką wartość do tego, jak są postrzegani przez innych. Presja wywierana na nich, aby prowadzili swoje życie realizując takie same cele jak te gwiazdy, które podziwiają, niszczy ich dusze. Przesłania rzeczywistość tego, co jest miłe Bogu. Blokuje Prawdę. Tylko Prawda sprawi, że poczują sens i przyniesie im pokój, miłość, radość i szczęście. Ja Jestem Życiem, którego poszukują. We Mnie odnajdą życie w Chwale. Jest to Chwała, do której muszą dążyć. Ponieważ, jeśli zwrócą się ku Mnie, będą żyć w Wielkiej Chwale w Nowym Raju. Jest to jedyna Chwała, która przyniesie im niewypowiedzianą radość. Wasz Jezus http://www.ostrzezenie.yoyo.pl/
0
spekta KUL arna DROGA (z) BAWIENIA czyli CZARNA ZARAZA : K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli JAK MOŻNA (z) BAWIĆ LUDZI nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo! Jak Kościół kroczy Drogą (z) BAWIENIA ? pokazuje multimedialna prasa, którą można czytać niczym serwowany przez Aminencje z księŻULAMI na ŚW.(irniętych) Targach LubSacro 2012 Multimedialny Modlitewnik . Zakończone Targi w Prorocki Sposób pokazują jak będzie wyglądał KOŚCIÓŁ - pusto jak na Targach ino se można kupić WINA ... POTRZEBNEGO DO (z) BAWIENIA, z KULei w Kielcach mają Targi SacroEXPO z tym samym skutkiem : 1) " GŁOS WIELKOPOLSKI " z dn. 4.X.2012 r. w artyKULe." Księża w Poznaniu rozpoczynają walkę z klubami nocnymi i prezerwatywami "A co robi księ ŻULO z AMINENCJAMI bez Prezerwatywy? Wcześniej opisywał to również "G.W." - w efekcie śmierć dziecka pokazał Zwyrodnienie Kapłańskie i PO-PiS, że nawet księ ŻULO nie chciał(z) BAWIC POTOMKA! Traktując Prezerwatywę jak Grzech Śmiertelny , to K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC nie zna ani jednego przypadku ŚMIERTELNEGO spowodowanego GRZECHEM SMIERTELNYM! - nauka też nycz nie odnotowała! I pomyśleć, że "12-letni JEZUS NAUCZAŁ KAPŁANÓW W ŚWIĄTYNI "! (Łk 2, 41–51). Od dawna też krąży Ludzka Teoria, że księ ŻULKOM można tak naopowiadać w czasie Sakramentu Pokuty , iż będą walić Konia nawet w Konfesjonale! 2) „ DZIENNIK WSCHODNI ” z dn. 5.X.2012 r. w artyKULe „ Religijna wojna na billboardy w Lublinie ” - w spektaKULarnie psychoPATyczny sposób pokazuje jak można (z) BAWIĆ LUDZI , a zapomina co robi ksie ŻULEK w Konfesjonale .... Od dawna krąży Ludzka Teoria, że księŻULKOM można tak naopowiadać w czasie Sakramentu Pokuty, że będą walić Konia nawet w Konfesjonale! K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC nie zna żadnego przypadku ŚMIERCI na GRZECH ŚMIERTELNY! - nauka też tego nie odnotowała! I pomyśleć, że "12-letni JEZUS NAUCZAŁ KAPŁANÓW W ŚWIĄTYNI "! (Łk 2, 41–51). 3) " SUPEREXPRESS " z dn. 4.X.2012 r. w artyKULe " LUBIN, afera w GIMNAZJUM SALEZJAŃSKIM: Dzieci musiały lizać księdza, żeby móc się uczyć " w każdej innej szkole NAUCZYCIEL wyleciałby na ZBITY PYSK - nawet DYREKTOR i miał prokuratora z kuratorium na głowie! , a zamiast księ ŻULAdo psychiatry zafundowano UCZNIOM psychologa ! - toż prawdziwy CUD (ak) Widać, że nawet KUR ( I ) A torzy mają pietra przed GRZECHEM!Co zrobią pro KUR ( I ) A torzy z KUR ( I ) A torami jak za rok ksie ŻULO każe się całować w Gołą D ... lub coś innego?... Od dawna K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC pokazywał poziom intelektualny Boskich Aktorów wyszKULonych ino do JEDNEJ psychoPATycznej roli : 1) mgr – to BARANEK - skrót BARAN. 2) dr - to BARANEK BOŻY - skrót BARAN. B. 3) hab. - to HABITOWY - skrót HABIT. 4) prof. - to OSIOŁEK - skrót OSIOŁ. Oceny zaś mogą być wyrażane w KUL-ach w pełni odzwierciedlające Poziom Pożal Się Boże ... Co to będzie jak księ ŻULE otworzą na Uniwersytecie Medycznym fa KUL tet gine KUL ogii Kościelnej ? - będą pier ... jeszcze gorzej niż na Teologii i Filozofii . Za Wiedzę Potrzebną DO (z)BGAWIENIA płacą chyba BONAMI o nazwie ZABO i dzięki takim ZABO – BONOM nie każdy prezentuje spekta KUL arnie psycho PAT yczny poziom intelektualny ! Pojawiające się bilboardy w różnych miastach - te święcone i nieświęcone - umieszczone wśród zatrzęsienia pozostałych nie robią najmniejszego wrażenia , a Kościół z Aminencjami , księ ŻULAMI i Zakonnicami zgodnie z tradycją katolicką rżnie głupa na całego pokazując jak wygląda CZARNA ROZPACZ i strach przed bezrobociem... Na trzeźwo trudno to pojąć, a Aminencjom , księ ŻULKOM i Katechetom idzie jak z płatka. .. Obracając się w Świecie KANIBALIZMU („wziął chleb... i rzekł <>”) i WAMPIRYZMU („wziął kielich.. i rzekł <>”) i to KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego - taka Ostatnia KUL-acja - bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ... ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat, CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...” OTO OPRAWCY ZWIĄZKOWI , zapewniający, że chcą nas (z) BAWIĆ. I tu się nie pomylili, bo księ ŻULE z Axcelencjami na wieść o Związku klną na czym świat stoi – Kurrrr ...ia Jego Mać - , a K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC kroczy Drogą (z) BAWIENIA pokazując nawet Ludowi Bożemu jak łatwo można się (z) BAWIĆ : 1) OJCIEC ŚW., PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP, BP. BOLESŁAW PYLAK I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO, KS. MIECYZŁAW KRĄPIEC z pół ŚWIAT (ki) EM NAUKOWYM ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA ! 2) O JCIEC ŚW. JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ),KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄ RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA ... W Kościele STAN WOJENNY i PRIMA APRILIS trwają wiecznie – wiecznie z kimś walczą i wszystkich oszukują ... Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. oraz z opuszczonymi KROPKAMI między literami - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami. Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI Oni są Śmieszni! Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. Zostańcie z B(L)OGIEM, a będziecie (z) BAWIENI... Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** (PODPISANO : K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. )
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: