Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Billboardy ateistyczne w Lublinie będą. Tylko później

Utworzony przez Ehhh, 20 września 2012 r. o 15:32 Powrót do artykułu
skoro Boga nie ma, to po co ateiści z nim walczą? czy walczysz z czymś czego nie ma? ateizm to nie jest nie wiara w siły wyższe, a konkretnie w jednego konkretnego Boga... nie buddę, czy jakiegoś pana rzodkiewkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co powiesz jeden z drugim jak staniesz kiedyś przed obliczem Najwyższego.. "eee.. nie wiedziałem.. sorry.." i spalisz buraka.. lepiej wierzyć nawet jakby miało Go nie być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to sa pomyleńcy, ktorzy chca narobic zamieszania i zamanifestowac ch** wie co. Ale to dobrze... jakas głupia lewacka organizacja wyda pieniadze a na tym zarobi sobie firma, ktora im te bilboardy wynajmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ehhh napisał:
skoro Boga nie ma, to po co ateiści z nim walczą? czy walczysz z czymś czego nie ma? ateizm to nie jest nie wiara w siły wyższe, a konkretnie w jednego konkretnego Boga... nie buddę, czy jakiegoś pana rzodkiewkę
To nie jest żadna walka z bogiem tylko z brakiem tolerancji i zakłamaniem religijnych ludzi. Uważam, że będąc ateistą można być tak samo dobrym czy złym człowiekiem jak będąc wierzącym. Już twoje pytania są zwykłą manipulacją, bo gdzie w tych hasłach jest mowa o jakiejś walce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do "Ehhh" Nie wim czy zdajesz sobie sprawę, że swoją wypowiedzią obraziłeś wyznawców innych religii i jednocześnie zasugerowałeś że twój bóg też może jest panem rzodkiewką...? Dodatkowo udowodniłeś że jesteś ignorantem, gdyżnie zadałeś sobie trudu zagłębienia w cel tej akcji! Ta organizacja nie walczy z twoim czy innym bogiem lecz uświadamia, że np dzieci nie chodzący na tzw religię często nie mają w szkołach alternatywnych zajęć, że ateiści nie muszą się zgadzać z tym że ich podatki idą na kościół rzymsko-katolicki itp...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ateiści z nikim nie walczą! Wojny za to toczą religijni fanatycy. Boga, jakiego kolwiek nie ma. Najlepiej wie o tym każdy ksiądz. A w tej akcji chodzi o wyzwolenie pewnego myślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wątpiąca napisał:
To nie jest żadna walka z bogiem tylko z brakiem tolerancji i zakłamaniem religijnych ludzi. Uważam, że będąc ateistą można być tak samo dobrym czy złym człowiekiem jak będąc wierzącym. Już twoje pytania są zwykłą manipulacją, bo gdzie w tych hasłach jest mowa o jakiejś walce?
Masz rację. Wystarczy spojrzeć na wypowiedzi Św. Manfreda i kakaowej lewicy. Już lekki jadzik się sączy, tylko czekać jak ruszy jadu, chamstwa i nienawiści lawina. Od kogo? Od wierzących, religijnych, którzy mogą bluzgać i obrażać innych, bo się przecież wyspowiadają i grzechu nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom wypowiedzi przeciwników tej akcji świadczy że ma ona sens...! Eh katolicy i wasza miłość bliźniego...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i mamy wysyp domorosłych katoli. Oni to już najlepiej wiedzą co pisać, a piszą nienawistne posty aby udowodnić jak spełniają przykazania " miłuj bliźniego swego jak siebie samego" Ptta jeden taki dlaczego ateiści walczą z bogiem gdy go nie ma? a dlaczego katolki tak się boją ateistów? Boja się,że ateisci usuną ich boga? A to dobre...Widać jaka ich wiara. Tutaj pozostawiam miejsce na wszelkie katolickie bluzgi pod moim i innych adresem. Katolki do roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaale to nie jest wiara!!! Pójdziesz za to do piekłaaaaaaaaaaaaaaa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak samo mogą umieszczać te napisy na bilbordach (reklamować ateizm) jak księża mogą reklamować kościół napirdzielając codziennie w dzwony...! Czy oni zastanawiali się nad tym (pomijając że reklamy "akustyczne" w polsce są prawnie zakazane) że może to komuś przeszkadzać...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wątpiąca napisał:
To nie jest żadna walka z bogiem tylko z brakiem tolerancji i zakłamaniem religijnych ludzi. Uważam, że będąc ateistą można być tak samo dobrym czy złym człowiekiem jak będąc wierzącym. Już twoje pytania są zwykłą manipulacją, bo gdzie w tych hasłach jest mowa o jakiejś walce
I Ty pomyleńcu mówisz o braku tolerancji jak sam jej nie masz dla religii i kościoła, haha Poza tym twój przedmówca nie napisał, że ateista może być złym człowiekiem. Komiczne podejście, ateiści, którzy nie wierzą w Boga, walczą z nim zamiast spokojnie sobie życ swoim życiem... mnie to co robią sąsiedzi nie obchodzi, mam swoje życie, ich sprawa. a wy, palikośmiecie, się wpierniczacie.tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roland napisał:
Ateiści z nikim nie walczą! Wojny za to toczą religijni fanatycy. Boga, jakiego kolwiek nie ma. Najlepiej wie o tym każdy ksiądz. A w tej akcji chodzi o wyzwolenie pewnego myślenia. [/quote] [quote name='Roland' timestamp='1348150049' post='676135'] Najlepiej wie o tym każdy ksiądz.
No włąsnie, szczególnie ten, który kazał swoje obrośnięte kolana lizać dziewczynkom i chłopcom 8-letnim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamil k napisał:
I Ty pomyleńcu mówisz o braku tolerancji jak sam jej nie masz dla religii i kościoła, haha Poza tym twój przedmówca nie napisał, że ateista może być złym człowiekiem. Komiczne podejście, ateiści, którzy nie wierzą w Boga, walczą z nim zamiast spokojnie sobie życ swoim życiem... mnie to co robią sąsiedzi nie obchodzi, mam swoje życie, ich sprawa. a wy, palikośmiecie, się wpierniczacie.tyle
katoliku kamil. Bardzo dziękujemy za udowadnianie tezy, że największą nienawiść do bliźniego mają tacy jak ty katolicy. Bardzo ci dziękujemy i liczymy,że w dalszym ciągu będziesz dostarczał nam, ateistom, dowodów na nie istnienie bogów a tylko istnienie kretynów, korzy wykorzystując naiwną wiarę obelgami obrzucają innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ach dziękuję dziękuję za dobre słowo. Nie ma we nie aż tyle nienawiści o czym piszesz. Nie ja przecież za wszelką cenę chcę dowalić kościołowi. To nie mi on przeszkadza tylko tobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIHILIZM-deb***IZM ;.....nie kocham,nie pomagam ,nie mam uczuć,nie mam rodziny,nie mam przyjaciół,nie mam duszy ,nie mam ciała ,nie wiem po co żyję,nie mam honoru,nie mam ojczyzny,nie mam odwagi,niemam rozwagi,nie mam rozumu,(nie)mam kasy,-jestem cieniem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi ta akcja z daleka smierdzi Palikotem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wesoły ateista napisał:
katoliku kamil. Bardzo dziękujemy za udowadnianie tezy, że największą nienawiść do bliźniego mają tacy jak ty katolicy. Bardzo ci dziękujemy i liczymy,że w dalszym ciągu będziesz dostarczał nam, ateistom, dowodów na nie istnienie bogów a tylko istnienie kretynów, korzy wykorzystując naiwną wiarę obelgami obrzucają innych
- odp. do ,,wesoły ateista'' ;-nawiedzony chłopcze po trawce od pałykota , nawet jeszcze nie wiesz i nie rozumiesz co znaczy sprzedać duszę ,do czego prowadzą twoje naiwny chłopcze - postępowanie, z czego nie będzie już możliwości wycofania się gamoniu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roland napisał:
Ateiści z nikim nie walczą! Wojny za to toczą religijni fanatycy. Boga, jakiego kolwiek nie ma. Najlepiej wie o tym każdy ksiądz. A w tej akcji chodzi o wyzwolenie pewnego myślenia.
odp;ciulu od pałykota -a kto wywołał 1,2 wojnę św.i inne ,a kto mordował miliony ludzi -w imię walki z wiarą i chrzescijaństwem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkich pogrążonych w niewiedzy zapraszamy do naszej księgarni: http://lublin.osdw.pl/szukaj?value=ateizm&grupa=&x=0&y=0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...