Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Billboardy ateistyczne w Lublinie będą. Tylko później

Utworzony przez Ehhh, 20 września 2012 r. o 15:32 Powrót do artykułu
Zuzanna napisał:
No włąsnie, szczególnie ten, który kazał swoje obrośnięte kolana lizać dziewczynkom i chłopcom 8-letnim
do zuzana;-nie wyrażaj ateistyczny , zboczony ,zakompleksiony pederasto swych pożądań -marzen w mass mediach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oho, ostatnie kilka wypowiedzi to ewidentnie ta sama osoba, tyle ze pod innym nickiem, hah.. czyli jednak wychodzi na to ze ta akcja ma sens! Uderz w stol a zaraz pelni milosci do blizniego katolicy zacznal ujadac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marcin napisał:
oho, ostatnie kilka wypowiedzi to ewidentnie ta sama osoba, tyle ze pod innym nickiem, hah.. czyli jednak wychodzi na to ze ta akcja ma sens! Uderz w stol a zaraz pelni milosci do blizniego katolicy zacznal ujadac
maminsynku z pianą w gębie -idż pogruchaj jak gołębie,eunuchu brak ci duchu, i nie szwandrol tu przy uchu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stalin był ateistą i zabijał miliony ludzi i kradł i znęcał sie nad ludzmi. Kim Dzong Il ateista , wymieniać można ateistów bez końca. Ludzie, naprawdę wam się w głowach tak przewróciła ze tracicie kontrolę sobą? Przede wszystkim 99% ateistów jest za aborcją, więc co to ma znaczyć to hasło skoro zabijacie i to małe dzieci bezbronne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spekta KUL arna " STOLICA MĄDROŚCI " czyli KOCIA WIA (g) RA ": K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli JAK MOŻNA (z) BAWIĆ LUDZI nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo! W świetle nagłośnionej wizyty Cerkiewnego Patriarchy wygląda na to, że Państwo Polskie się kompromituje . Jakoś Radio MARYJA zamknęło ryja na ten temat i trwa w milczeniu niczym TV TRWAM ! Zacofanie widać na każdym kroku każdej DROGI (z) BAWIENIA . Z czym Cerkiewny Przebieraniec skacze znając np. ino 3 języki ? POLSCY EUROPOSŁOWIE mogą z powodzeniem obcymi językami ZALIZAĆ PATRIARCHĘ na śmierć , bo 1 osoba zna nawet 5 lub więcej języków! (prof. Iwiński...). Samym Patriarchom i Axcelencjom coś się po pier ...niczyło w ŚW. (irniętych) Główkach i chcą JEDNAĆ NARODY ! Przecież X – lat temu pożarły się ze sobą księ ŻULKI róznej maści doprowadzając do wielu kościołów JEDNEGO B(L)OGA! Od dawna K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC pokazywał poziom intelektualny Boskich Aktorów wyszKULonych ino do JEDNEJ psychoPATycznej roli : 1) mgr – to BARANEK - skrót BARAN. 2) dr - to BARANEK BOŻY - skrót BARAN. B. 3) hab. - to HABITOWY - skrót HABIT. 4) prof. - to OSIOŁEK - skrót OSIOŁ. Oceny zaś mogą być wyrażane w KUL-ach w pełni odzwierciedlające Poziom Pożal Się Boże ... Co to będzie jak księ ŻULE otworzą na Uniwersytecie Medycznym fa KUL tet gine KUL ogii Kościelnej ? - będą pier ... jeszcze gorzej niż na Teologii i Filozofii . Za Wiedzę Potrzebną DO (z)BGAWIENIA płacą chyba BONAMI o nazwie ZABO i dzięki takim ZABO – BONOM nie każdy prezentuje spekta KUL arnie psycho PAT yczny poziom intelektualny ! Jak jeszcze dojdzie do PRZEBACZENIA WIN powstaną wówczas nowe KUL-u ary – Cerkiewne... i znów po latach okaże się, iż nie tylko pier ...dyknęły księ ŻULKI Cudowną IKONĘ, ale ziemię też... U Aminencji nycz za DARMO NIE MA . Jednym słowem - WSZYSTKO JEST JAK W RODZINIE w spekta KUL arny sposób pokazanej pzez kabret POD WYRWIGROSZEM: http://www.tvp.pl/ro...rodzina/1221332 Wśród wielu zawodów funkcje publiczne pełnią księ ŻULKI z Aminencjami wszędzie Ich pełno choć jeszcze nie jeżdżą taxi i nie sprzątrają ulic , ale nycz nie wiadomo . Prasa donosiła: 1) „ NEWSWEEK ” z dn. 9.VIII.2012 r. w artyKULe „ "Ja też miałam romans z księdzem" - piszą kobiety do Newsweeka ” pokazuje ŚW.(irniętą) psychoPATologię. 2 ) " NEWSWEEK " z dn. 31.VIII.2012 r. w artyKULe " Ile powinien zarabiać ksiądz? Episkopat: Poniżej 3,7 tys. zł. brutto " pokazuje za ile można się (z) BAWIĆ , a za niskie kwoty (z) BAWENIE się nie opłaca! księ ŻULKOM i AMINENCJOM bezrobocie nie grozi . POLSKA TO KATOLICKI KRAJ i ODPRAWIANIA CI U NAS DOSTATEK , a księ ŻULKI, Axcelencje i Zakonnice zawsze mogą ODPRAWIAĆ na Przejściach Granicznych TIR-y, podróżnych; Na Lotniskach pasażerów. Stanowisk do Odprawiania przybywa jak grzybów po deszczu: nie tak dawno otworzono Modlinie, a niebawem w Świdniku.. 3) DZIENNIK WSCHODNI ” z dn. 31.VIII.2012 r. w artyKULKe „ Ksiądz złamał bratu szczękę za to, że pojechał na Przystanek Woodstock ” . KsięŻULEK zapomniał, że na WOODSTOK jeździł za życia Abp. Józef Życiński i należy pilnować sarkofagu, bo wKULwiony Duchowny może uszkodzić zgryz Abp-owi! Najlepiej zrobi to Kuriewna Firma Ochroniarska Pod Wezwaniem <>. Widać z tego, że w Kościele nie tylko można Łamać Się Opłatkiem , ale np. szczęką też... Rady Parafialne na samym początku mogą wstawić się u Najświętszej Panienki aby MARYJA zobaczyła jakiego chłopak MA RYJA! 4 ) DZIENNIK WSCHODNI z dn. 4.IX.2012 r. w artyKULe „ Jak to kiedyś było w szkole? (zdjęcia) pokazał jak w owym czasie błyszczał” księ ŻULEK na tle CIEMNNOTY , a teraz ino BŁYSZCZY CIEMNOTA księ ŻULKA, AMINENCJI i Zakonnic na tle Inteligencji . I po co było się pchać do szkoły? - Takiego argumentu używały księ ŻULKI w stosunku do członków K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. uczących w szkołach, a to był Św.(irnięty) pretekst do zwolnienia! Uzupełnieniem spekta KUL artnej sztuki jest „ AVE MARIA lubelskich Pallotynów z Al . Warszawskiej od X – lat serwowane każdej niedzieli w południe – nycz ino półgłówki !, a już w latach 1980 -tych KUL awy księ ŻULEK [b] mgr-ant
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bul napisał:
Stalin był ateistą i zabijał miliony ludzi i kradł i znęcał sie nad ludzmi. Kim Dzong Il ateista , wymieniać można ateistów bez końca. Ludzie, naprawdę wam się w głowach tak przewróciła ze tracicie kontrolę sobą? Przede wszystkim 99% ateistów jest za aborcją, więc co to ma znaczyć to hasło skoro zabijacie i to małe dzieci bezbronne
A w tym kraju 95% aborcji dokonują katoliczki. Jak to wyjaśnisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli się nie przeciwstawimy -to wkróce polszewikom i masonerii zaczną przeszkadzać kościoły ,krzyże,kapliczki,cmentarze,karzą je burzyć(jak kiedyś komuniści)a bredniami - nagonkami i takimi ,,akcjami'' będą wmawiać że to ,,dla dobra i neutralności społeczeństwa,''przy aprobacie naiwnych pazernych i spraniu ,,mózgów''palikołopom trawkożercom i innych usłużnych im gadzin...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzoy napisał:
do "Ehhh" Nie wim czy zdajesz sobie sprawę, że swoją wypowiedzią obraziłeś wyznawców innych religii i jednocześnie zasugerowałeś że twój bóg też może jest panem rzodkiewką...? Dodatkowo udowodniłeś że jesteś ignorantem, gdyżnie zadałeś sobie trudu zagłębienia w cel tej akcji! Ta organizacja nie walczy z twoim czy innym bogiem lecz uświadamia, że np dzieci nie chodzący na tzw religię często nie mają w szkołach alternatywnych zajęć, że ateiści nie muszą się zgadzać z tym że ich podatki idą na kościół rzymsko-katolicki itp...
A ich podatki idą na kościół?? Chyba Ci się coś gościu z państwem pomyliło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Masz rację. Wystarczy spojrzeć na wypowiedzi Św. Manfreda i kakaowej lewicy. Już lekki jadzik się sączy, tylko czekać jak ruszy jadu, chamstwa i nienawiści lawina. Od kogo? Od wierzących, religijnych, którzy mogą bluzgać i obrażać innych, bo się przecież wyspowiadają i grzechu nie będzie.
Ja wierzę w Boga przyznaje się i uważam, że jak ktoś jest ateistą to jest to jego sprawa tak samo jak jest homoseksualistą, tranzwestytą itp. Nikogo nie mam zamiaru obrażać ponieważ szanuję ludzi zarówno wierzących i ateistów. Nie powiedziałbym nikomu spier*** bo jesteś ateistą, ale powiedziałbym tak osobie, ktora gada głupoty takie jak np. ze ich podatki idą na kościół. Wg. mnie to jest straszna niewiedza, albo celowe takie gadanie, zeby reszta niewiedzących pomyslała, że kosciół to złodzieje (chociaż czasem drą kase, sam przyznaje, ale wg. mnie Bóg sam w sobie nie ma z tym nic wspolnego).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A w tym kraju 95% aborcji dokonują katoliczki. Jak to wyjaśnisz? [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1348156727' post='676188'] A w tym kraju 95% aborcji dokonują katoliczki. Jak to wyjaśnisz?
odp; chłopcze -od lat trwa na świecie zmasowana ogółnoświatowa akcja inspirowana przez masonerię mająca na celu podporządkowanie sobie i kontrolowanie społeczeństw poprzez ich niszczenie,ogłupianie przez mass media, narkotyki, alkoholizm, ,uzależnienia ,,akcje jak tutaj-nihilizm,inwigilowanie-wkrótce czipowanie,zwalczanie wiary ,niszczenie ośmiesznie normalnej rodziny,czego częścią jest właśnie edukacja antyrodzinna ,antynarodowa typu,,róbta co chceta''i w efekcie w.w działań występują aborcje ,rozbite rodziny.,rozbite społeczeństwo o co właśnie im chodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze jedno... nie wiem jak to jest być ateistą, ale wydaje mi się, ze będąc i widząc krzyż to potraktowałbym go raczej jako słup wysokiego napięcia itp. czyli krótko mówiąc mialbym to tam gdzie ciemno i lewaczki lubią A druga sprawa to taka, że skoro ateiści są tacy wolnosciowi to czemu większośc z nich to anty wolnorynkowi socjaliści?? Podpisuję się pod tym co napisał METATRON. Taka prawda... rozwalą zasady etyki, ogłupią społeczeństwo rozbiją rodziny i my katolicy jak i wy ateiści wszyscy równo za to oberwiemy. Dlatego jeśli ja miałbym wam coś radzić to radziłbym aby każdy zajął się sobą i swoimi problemami. Wierzysz to wierz nie wierzysz to nie wierz. I kuniec!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
METATRON napisał:
odp; chłopcze -od lat trwa na świecie zmasowana ogółnoświatowa akcja inspirowana przez masonerię mająca na celu podporządkowanie sobie i kontrolowanie społeczeństw poprzez ich niszczenie,ogłupianie przez mass media, narkotyki, alkoholizm, ,uzależnienia ,,akcje jak tutaj-nihilizm,inwigilowanie-wkrótce czipowanie,zwalczanie wiary ,niszczenie ośmiesznie normalnej rodziny,czego częścią jest właśnie edukacja antyrodzinna ,antynarodowa typu,,róbta co chceta''i w efekcie w.w działań występują aborcje ,rozbite rodziny.,rozbite społeczeństwo o co właśnie im chodzi...
tO JEST TA TWOJA ODPOWIEDZ? Jezus w grobie się przewraca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brytyjska Korporacja Nadawcza - BBC - opublikowała niektóre materiały z życia Polaków w Londynie, mogłoby to wywołać nie tylko protest środowiska polskiego, lecz także skandal w Parlamencie Europejskim!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
tO JEST TA TWOJA ODPOWIEDZ? Jezus w grobie się przewraca.
Zapomniałeś,że Jezus zmartwychwstał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ehhh napisał:
skoro Boga nie ma, to po co ateiści z nim walczą? czy walczysz z czymś czego nie ma? ateizm to nie jest nie wiara w siły wyższe, a konkretnie w jednego konkretnego Boga... nie buddę, czy jakiegoś pana rzodkiewkę
SKORO nie ma Boga to NIE MA TEŻ ATEISTÓW i poizostałych Pierdół, z którymi walczy Kościół! Nie wierzysz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezus jest postacią z mitu. Opamiętajcie się się. Ja wiem ze ksiądz katechizm tłukł Wam do łba .... ale to były tylko stare mity.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych? http://i.imgur.com/QlHEP.gif ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamil k napisał:
I Ty pomyleńcu mówisz o braku tolerancji jak sam jej nie masz dla religii i kościoła, haha Poza tym twój przedmówca nie napisał, że ateista może być złym człowiekiem. Komiczne podejście, ateiści, którzy nie wierzą w Boga, walczą z nim zamiast spokojnie sobie życ swoim życiem... mnie to co robią sąsiedzi nie obchodzi, mam swoje życie, ich sprawa. a wy, palikośmiecie, się wpierniczacie.tyle
Dałeś świadectwo o sobie tym wpisem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...