Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Billboardy z ateistycznymi hasłami staną w Lublinie

Utworzony przez zainteresowany, 10 września 2012 r. o 21:28 Powrót do artykułu
gustaw napisał:
Niech każdy z was, szubrawcy podpisujący się pod tym deb***nym plakatem (stworzonym na potrzebę odwrócenia uwagi społeczeństwa od grabieży Państwa Polskiego przez PO i RP) przyrzeknie sobie,że konsekwentnie nie będzie brał ślubu w kościele, dzieci posyłał do chrztu i komunii świętej. Bo jesteście obrzydliwymi świniami, plujecie na wiarę a jak w dupach wam strzyknie to lecicie na kolanach prosić o łaski nie mówiąc już o sakramentach w/w. Dwulicowe szuje! Wasz idol -Palikot ochrzcił dzieci, wam podsuwa durne plakaty a po cichutku pozałatwia swoje szemrane interesy za waszymi plecami!
Szanowny Panie Gustawie, po coz te emocje i inwektywy pod adresem kompletnie obcych ludzi wyrazajacych swoje opinie na jakis temat? W imie swobody wypowiedzi kazdy ma prawo przedstawic zajmowane w danej kwestii stanowisko, jak rowniez je uzasadnic. Ja nie korzystam z dobrodziejstw oferowanych mi przez Kosciol katolicki i nie uwazam za sprawiedliwe obciazanie mojego domowego budzetu celem zaspokojenia potrzeb wspomnianej organizacji. Malo tego....mam prawo zajac nawet krytyczne stanowisko z tego wlasnie powodu, ze wspolfinansuje cos co jest mi obce! Prawa do krytyki pozbawicie mnie w momencie, kiedy Kosciol zostanie odstawiony od wspolnego korytka i Wy sami zaczniecie lozyc na utrzymanie mezczyzn i kobiet zajnujacych sie mnie nieprzydatnymi do niczego zabawami w swietych. Tak dlugo, jak sa utrzymywani z moich ciezko zarabianych zlotowek bede przeciwstawial sie kazdej formie ich pasozytnictwa. Wezcie ich na swoj wlasny garnuszek i wtedy posiadniecie prawo krytykowac tych z nas, ktorzy beda "dyskredytowali" hordy propagatorow powrotu do sredniowiecza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gustaw napisał:
Niech każdy z was, szubrawcy podpisujący się pod tym deb***nym plakatem (stworzonym na potrzebę odwrócenia uwagi społeczeństwa od grabieży Państwa Polskiego przez PO i RP) przyrzeknie sobie,że konsekwentnie nie będzie brał ślubu w kościele, dzieci posyłał do chrztu i komunii świętej. Bo jesteście obrzydliwymi świniami, plujecie na wiarę a jak w dupach wam strzyknie to lecicie na kolanach prosić o łaski nie mówiąc już o sakramentach w/w. Dwulicowe szuje! Wasz idol -Palikot ochrzcił dzieci, wam podsuwa durne plakaty a po cichutku pozałatwia swoje szemrane interesy za waszymi plecami!
Oto przemowa "Prawdziwego Patrioty Polaka-Katolika Bóg Honor Ojczyzna Smoleńsk Katyń", który aż zieje miłością bliźniego! Brrr...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleks napisał:
Nie zgadzam się Panem kompletnie. W Polsce nie ma żadnego problemu z wypisaniem dziecka z lekcji religii. Jestem uczniem liceum i chociaż bardzo dobrze wspominam lekcje religii z podstawówki, to postanowiłem po uzgodnieniu z rodzicami wypisać sie z tej lekcji. Nie było tutaj żadnego problemu ze strony szkoły. Nie mam problemów wsród rówieśników i co warto zauważyć nie ja sam nie uczęszczam na te lekcje. Nie wiem w jakim wieku jest Pana syn, lecz z duża dozą prawdopodobieństwa mogę orzec, ze myli sie także Pan jeśli chodzi o szykanowanie z uwagi na wyznacznik jakim jest religia - proste, dzieci, młodzieży takie rzeczy naprawdę nie intersuja jeśli chodzi o bycie członkiem społeczności szkolnej. Mogę nawet stwierdzić że ze znanych mi informacji w szkołach prywatnych młodzież napotyka o wiele wiecej tego typu problemów niż w publicznych- nie wiem od czego to zależy, ale to jest o wiele trudniejsze środowisko. Pozdraiwam [/quote] Myślę, że to się zmienia z roku na rok. Już wiele lat temu młodzieży tak naprawdę nie interesowało, czy koledzy chodzą do kościoła, czy też nie. Księża też nie narzucali tej kwestii starszym dzieciom (w młodszych klasach to było tabu), ale rozumiem, że są też niechlubne wyjątki. Warto tu jednak podkreślić, że w każdym społeczeństwie są ludzie, którzy nie tolerują jakiejkolwiek inności od nich samych, i po obu stronach tej dyskusji są takie osoby. Kwestią czasu jest sprowadzenie poziomu nietolerancji do minimum. [quote name='asdasd' timestamp='1347312476' post='672715'] A syn chce chodzić do kościoła, na religię i słuchać tego w co tatuś wierzy? Bo od małego wbijanie do głowy takich treści kieruje w jedną stronę. Jaki tatuś, taki i syn. I pokolenie za pokoleniem... i od nowa polska ludowa
Stosujesz pokrętną logikę. Jeśli w coś wierzę i wierzę w kosekwenccje odrzucenia wiary, trudno bym dziecku przekazywał, że nie ma problemu, gdy wybiera się inną drogę. Nie rozumiem, gdy ludzie oczekują takiego postępowania od rodziców w imię źle rozumianej politycznej poprawności. Równie dobrze mógłbym zapytać, czy Ty jako lekturę obowiązkową zalecasz swoim dzieciom np. księgi co większych religii (celem poznania i wyboru, tudzież odrzucenia). Szczerze wątpię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za ta akcją. Dzieci można dobrze wychować bez maglowania im głowy pismedm świętym, a w późniejszym życiu płacenia różnych haraczy księzom (od chrztu się zaczyna, a potem I komunia, ślub, co niedzielna taca, wizyty po kolędzie i zapisywanie, znowu chcrzest ale własnych dzieci, kto ile dał.... a czasem wyczytywanie z ambony.... kowalscy 50, Nowakowie 200...). Ja tej żenady nie chcę (we wsi Parysów się z tym spotkałem - żenada jak cholera). Pamiętam jak poszedłem po jakiś świstek do dawnej parafii bo wymagali tego na ślubie. Siedziała zakonnica i krzyknęła mi 150. Po czym wypisała w 10 sekund biorąc kasę bez rachunku, bez niczego. Państwo w Państwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dromader napisał:
Oto przemowa "Prawdziwego Patrioty Polaka-Katolika Bóg Honor Ojczyzna Smoleńsk Katyń", który aż zieje miłością bliźniego! Brrr...
Bo to jest kwintesencja prawdziwego katolika. W niedzielę do kościółka, a po mszy piąstka zaciśnięta i epitety do niewiernych. Zawsze twierdziłem, że religia niszczy ludzi i pokój na ziemi. Wszystkie wojny przez religię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gustaw napisał:
... Dwulicowe szuje! Wasz idol -Palikot ochrzcił dzieci, wam podsuwa durne plakaty a po cichutku pozałatwia swoje szemrane interesy za waszymi plecami!
Możesz już iść się wyspowiadać jak co niedziela aby oczyścić swoje splugawione tygodniem bluzg sumienie ty katolicka mendo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Jestem za ta akcją. Dzieci można dobrze wychować bez maglowania im głowy pismedm świętym, a w późniejszym życiu płacenia różnych haraczy księzom (od chrztu się zaczyna, a potem I komunia, ślub, co niedzielna taca, wizyty po kolędzie i zapisywanie, znowu chcrzest ale własnych dzieci, kto ile dał.... a czasem wyczytywanie z ambony.... kowalscy 50, Nowakowie 200...). Ja tej żenady nie chcę (we wsi Parysów się z tym spotkałem - żenada jak cholera). Pamiętam jak poszedłem po jakiś świstek do dawnej parafii bo wymagali tego na ślubie. Siedziała zakonnica i krzyknęła mi 150. Po czym wypisała w 10 sekund biorąc kasę bez rachunku, bez niczego. Państwo w Państwie.
To po co brałeś ślub kościelny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gustaw napisał:
Niech każdy z was, szubrawcy podpisujący się pod tym deb***nym plakatem (stworzonym na potrzebę odwrócenia uwagi społeczeństwa od grabieży Państwa Polskiego przez PO i RP) przyrzeknie sobie,że konsekwentnie nie będzie brał ślubu w kościele, dzieci posyłał do chrztu i komunii świętej. Bo jesteście obrzydliwymi świniami, plujecie na wiarę a jak w dupach wam strzyknie to lecicie na kolanach prosić o łaski nie mówiąc już o sakramentach w/w. Dwulicowe szuje! Wasz idol -Palikot ochrzcił dzieci, wam podsuwa durne plakaty a po cichutku pozałatwia swoje szemrane interesy za waszymi plecami!
Masz racje czerwonych de bili i żydów nie brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Możesz już iść się wyspowiadać jak co niedziela aby oczyścić swoje splugawione tygodniem bluzg sumienie ty katolicka mendo.
JUDE ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram ludzie mający inne podejście do świata są przez "katolików" piętnowani - strasznie to katolickie i zgodne z nauką Boga i kościoła - taka sobie mała hipokryzja w wykoaniu katolików
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gustaw napisał:
Niech każdy z was, szubrawcy podpisujący się pod tym deb***nym plakatem (stworzonym na potrzebę odwrócenia uwagi społeczeństwa od grabieży Państwa Polskiego przez PO i RP) przyrzeknie sobie,że konsekwentnie nie będzie brał ślubu w kościele, dzieci posyłał do chrztu i komunii świętej. Bo jesteście obrzydliwymi świniami, plujecie na wiarę a jak w dupach wam strzyknie to lecicie na kolanach prosić o łaski nie mówiąc już o sakramentach w/w. Dwulicowe szuje! Wasz idol -Palikot ochrzcił dzieci, wam podsuwa durne plakaty a po cichutku pozałatwia swoje szemrane interesy za waszymi plecami!
Ha ha ha ha - dawno się tak nie uśmiałem ślubu w kościele nie brałem, nie lubie robić szopek w elementami bałwohwalstwa w postaci klękania przed jakimiś bożkami, którzy śmią nazywać sie Bogiem, czy krzyżami, dziecka do chrztu nie dałem bo niech ono samo zdecyduje jak, dorośnie czy chce być ochrzczone, samo zdecyduje czy chce przystąpić do komuni i samo zdecyduje czy pozwolić zamknąc sobie trzecie oko w trakcie bierzmowania i samo zdecyduje czy chce być częścią tej farsy zwanej kościołem katolickim... Rodzic nie maja prawa na siłę oddwać dziecka do chzrtu i komuni PO owszem okrada kraj, ale ten argument ten jak kulą wpłot - weśmy pod uwage kościół katolicki w Polsce - dawno nie widziałem tak świetenie zgranej organizacji przestępczej jaką tenże kościół jest, trudniącej sie praktycznie wszystkimi mozliwymi sposobami okradania państwa w tym ludzi mających wodę z mózgu, organizacji, która w zasadzie nie zawaha się przed niczym bo kraść, grabić - co jest oczywiście pozostałością po czasach inkwizycji... Tak przy okazji - czy Bóg wybaczył kościołowi czasy inkwizycji?? Przecież działanośc kościoła w tamtych czasach było pogwałceniem 10 przykazań na całej linii... co do wiary wierzę w śiebie i nie musze zapier...alać 400 km na piechotę do czestochowy by coś tam otrzymać - wiem na co mnie stać i nie musze żadnego Boga o nic prosić... Swoją drogą widziałgo ktoś kiedykolwiek?? Palikot - kto to jest? to jakiś bóg katolicki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim są "organizatorzy" jeśli się taki artykuł umieszcza to może warto się podpisać z imienia i nazwiska - kim są ludzie tak obnoszący się tak ze swoim ateizmem? Ja jestem wierzący i się z tym nie obnoszę bo to moja prywatna sprawa (ale teraz muszę zaprotestować). Mam wrażenie, że od jakiegoś czasu pewne lobby różnej maści zaczynają kreować wywrócone do góry nogami tezy np. ludzi nie-gejów nazywają heterkami co ma wybitnie pejoratywny wydźwięk. Myślę, że niedługo będą na ludzi wierzących używać określeń typu katofil lub może ateistofob i jeśli podnoszące swój łeb zło w postaci bardzo wpływowej masonerii dojdzie już do władzy to będą katolików zamykać w rezerwatach, wyrzucać z pracy itd. "po owocach ich poznacie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie potrafię myśleć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleks napisał:
Nie zgadzam się Panem kompletnie. W Polsce nie ma żadnego problemu z wypisaniem dziecka z lekcji religii. Jestem uczniem liceum i chociaż bardzo dobrze wspominam lekcje religii z podstawówki, to postanowiłem po uzgodnieniu z rodzicami wypisać sie z tej lekcji. Nie było tutaj żadnego problemu ze strony szkoły. Nie mam problemów wsród rówieśników i co warto zauważyć nie ja sam nie uczęszczam na te lekcje. Nie wiem w jakim wieku jest Pana syn, lecz z duża dozą prawdopodobieństwa mogę orzec, ze myli sie także Pan jeśli chodzi o szykanowanie z uwagi na wyznacznik jakim jest religia - proste, dzieci, młodzieży takie rzeczy naprawdę nie intersuja jeśli chodzi o bycie członkiem społeczności szkolnej. Mogę nawet stwierdzić że ze znanych mi informacji w szkołach prywatnych młodzież napotyka o wiele wiecej tego typu problemów niż w publicznych- nie wiem od czego to zależy, ale to jest o wiele trudniejsze środowisko. Pozdraiwam
Witam, a czy nie wydaje Ci się dziwne to, że jak sam wyżej piszesz z dobrowolnej niby religii musiałeś "wypisać sie z tej lekcji". Mam nadzieję, że wypisałeś się również z kółka szachowego, chemicznego, literackiego i SKS-u (oczywiście jeżeli na nie nie chodzisz)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleks napisał:
Nie zgadzam się Panem kompletnie. W Polsce nie ma żadnego problemu z wypisaniem dziecka z lekcji religii. Jestem uczniem liceum i chociaż bardzo dobrze wspominam lekcje religii z podstawówki, to postanowiłem po uzgodnieniu z rodzicami wypisać sie z tej lekcji. Nie było tutaj żadnego problemu ze strony szkoły. Nie mam problemów wsród rówieśników i co warto zauważyć nie ja sam nie uczęszczam na te lekcje. Nie wiem w jakim wieku jest Pana syn, lecz z duża dozą prawdopodobieństwa mogę orzec, ze myli sie także Pan jeśli chodzi o szykanowanie z uwagi na wyznacznik jakim jest religia - proste, dzieci, młodzieży takie rzeczy naprawdę nie intersuja jeśli chodzi o bycie członkiem społeczności szkolnej. Mogę nawet stwierdzić że ze znanych mi informacji w szkołach prywatnych młodzież napotyka o wiele wiecej tego typu problemów niż w publicznych- nie wiem od czego to zależy, ale to jest o wiele trudniejsze środowisko. Pozdraiwam
Witam, a czy nie wydaje Ci się dziwne to, że jak sam wyżej piszesz z dobrowolnej niby religii musiałeś "wypisać sie z tej lekcji". Mam nadzieję, że wypisałeś się również z kółka szachowego, chemicznego, literackiego i SKS-u (oczywiście jeżeli na nie nie chodzisz)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleks napisał:
Nie zgadzam się Panem kompletnie. W Polsce nie ma żadnego problemu z wypisaniem dziecka z lekcji religii. Jestem uczniem liceum i chociaż bardzo dobrze wspominam lekcje religii z podstawówki, to postanowiłem po uzgodnieniu z rodzicami wypisać sie z tej lekcji. Nie było tutaj żadnego problemu ze strony szkoły. Nie mam problemów wsród rówieśników i co warto zauważyć nie ja sam nie uczęszczam na te lekcje. Nie wiem w jakim wieku jest Pana syn, lecz z duża dozą prawdopodobieństwa mogę orzec, ze myli sie także Pan jeśli chodzi o szykanowanie z uwagi na wyznacznik jakim jest religia - proste, dzieci, młodzieży takie rzeczy naprawdę nie intersuja jeśli chodzi o bycie członkiem społeczności szkolnej. Mogę nawet stwierdzić że ze znanych mi informacji w szkołach prywatnych młodzież napotyka o wiele wiecej tego typu problemów niż w publicznych- nie wiem od czego to zależy, ale to jest o wiele trudniejsze środowisko. Pozdraiwam
Witam, a czy nie wydaje Ci się dziwne to, że jak sam wyżej piszesz z dobrowolnej niby religii musiałeś "wypisać sie z tej lekcji". Mam nadzieję, że wypisałeś się również z kółka szachowego, chemicznego, literackiego i SKS-u (oczywiście jeżeli na nie nie chodzisz)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleks napisał:
Nie zgadzam się Panem kompletnie. W Polsce nie ma żadnego problemu z wypisaniem dziecka z lekcji religii. Jestem uczniem liceum i chociaż bardzo dobrze wspominam lekcje religii z podstawówki, to postanowiłem po uzgodnieniu z rodzicami wypisać sie z tej lekcji. Nie było tutaj żadnego problemu ze strony szkoły. Nie mam problemów wsród rówieśników i co warto zauważyć nie ja sam nie uczęszczam na te lekcje. Nie wiem w jakim wieku jest Pana syn, lecz z duża dozą prawdopodobieństwa mogę orzec, ze myli sie także Pan jeśli chodzi o szykanowanie z uwagi na wyznacznik jakim jest religia - proste, dzieci, młodzieży takie rzeczy naprawdę nie intersuja jeśli chodzi o bycie członkiem społeczności szkolnej. Mogę nawet stwierdzić że ze znanych mi informacji w szkołach prywatnych młodzież napotyka o wiele wiecej tego typu problemów niż w publicznych- nie wiem od czego to zależy, ale to jest o wiele trudniejsze środowisko. Pozdraiwam
Witam, a czy nie wydaje Ci się dziwne to, że jak sam wyżej piszesz z dobrowolnej niby religii musiałeś "wypisać sie z tej lekcji". Mam nadzieję, że wypisałeś się również z kółka szachowego, chemicznego, literackiego i SKS-u (oczywiście jeżeli na nie nie chodzisz)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleks napisał:
Nie zgadzam się Panem kompletnie. W Polsce nie ma żadnego problemu z wypisaniem dziecka z lekcji religii. Jestem uczniem liceum i chociaż bardzo dobrze wspominam lekcje religii z podstawówki, to postanowiłem po uzgodnieniu z rodzicami wypisać sie z tej lekcji. Nie było tutaj żadnego problemu ze strony szkoły. Nie mam problemów wsród rówieśników i co warto zauważyć nie ja sam nie uczęszczam na te lekcje. Nie wiem w jakim wieku jest Pana syn, lecz z duża dozą prawdopodobieństwa mogę orzec, ze myli sie także Pan jeśli chodzi o szykanowanie z uwagi na wyznacznik jakim jest religia - proste, dzieci, młodzieży takie rzeczy naprawdę nie intersuja jeśli chodzi o bycie członkiem społeczności szkolnej. Mogę nawet stwierdzić że ze znanych mi informacji w szkołach prywatnych młodzież napotyka o wiele wiecej tego typu problemów niż w publicznych- nie wiem od czego to zależy, ale to jest o wiele trudniejsze środowisko. Pozdraiwam
Witam, a czy nie wydaje Ci się dziwne to, że jak sam wyżej piszesz z dobrowolnej niby religii musiałeś "wypisać sie z tej lekcji". Mam nadzieję, że wypisałeś się również z kółka szachowego, chemicznego, literackiego i SKS-u (oczywiście jeżeli na nie nie chodzisz)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy tak się da skomentować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i to już można nazwać nową religią. Wierzą w "brak Boga" i zbierają przy tym pieniądze. chłam chce tylko zarobić na czym się da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...