Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

biorezonans -odczulanie w Lublinie- BICOM - opinie

Utworzony przez anag1, 21 maja 2008 r. o 14:53
Witam Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje, opinie na temat odczulania biorezonansem. Zastanawiam się nad tym sposobem dla dziecka (6 lat), szczepionki nie wiele pomagają. Proszę o sugestie – osób zadowolonych oraz wręcz odwrotnie. Z góry dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy naprawdę nikt nie ma zdania ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mojemu 3 letniemu Piotrusiowi pomoglo, mial cale raczki w malych rankach, zrobilam testy i odczulalam sie w alergiamedzie na wertera, tak ze z mojego punktu widzenia biorezonans moge polecic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anag1 napisał:
Witam Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje, opinie na temat odczulania biorezonansem. Zastanawiam się nad tym sposobem dla dziecka (6 lat), szczepionki nie wiele pomagają. Proszę o sugestie – osób zadowolonych oraz wręcz odwrotnie. Z góry dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anag1 napisał:
Witam Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje, opinie na temat odczulania biorezonansem. Zastanawiam się nad tym sposobem dla dziecka (6 lat), szczepionki nie wiele pomagają. Proszę o sugestie – osób zadowolonych oraz wręcz odwrotnie. Z góry dziękuję
Odczulałam dzieci i siebie. Bardzo pomogło. U lekarzy stracuiłam kilka lat w przypadku starszego syna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z czystym sumieniem moge polecic Gabinet Biorezonansu przy ul. Kunickiego w Lublinie, tel - 503683616. Kiedys (9 lat temu) leczylam sie tam sama. Teraz lecze swoje dziecko. Przemila i bardzo uczciwa Pani Dr., szybkie efekty i niskie ceny. Ta Pani naprawde angazuje sie w to co robi. W innych gabinetach tylko zostawialam pieniadze, a efektow nie bylo widac. Szczyt szczytow osiagnal Pan Dr. z Chelma, ktory posadzil mnie do odczulania razem z 5 osobami !!! Jak sie pozniej dowiedzialam - niedopuszczalne. No i przede wszystkim BEZ EFEKTOW. a zostawilam tam ponad 2 tys zl, nie liczac wydatkow na dojazdy. Zycze powodzenia !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jenny napisał:
Z czystym sumieniem moge polecic Gabinet Biorezonansu przy ul. Kunickiego w Lublinie, tel - 503683616. Kiedys (9 lat temu) leczylam sie tam sama. Teraz lecze swoje dziecko. Przemila i bardzo uczciwa Pani Dr., szybkie efekty i niskie ceny. Ta Pani naprawde angazuje sie w to co robi. W innych gabinetach tylko zostawialam pieniadze, a efektow nie bylo widac. Szczyt szczytow osiagnal Pan Dr. z Chelma, ktory posadzil mnie do odczulania razem z 5 osobami !!! Jak sie pozniej dowiedzialam - niedopuszczalne. No i przede wszystkim BEZ EFEKTOW. a zostawilam tam ponad 2 tys zl, nie liczac wydatkow na dojazdy. Zycze powodzenia !!!
POWSTAL NOWY GABINET W CHELMIE SOLIDNY I DUZO TANSZY POLECAM. BICOM-MED CHELM ul. MICKIEWICZA 41 ZAMOSC ul. CHRUBIESZOWSKA tel 509 72 73 88
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A3957A napisał:
POWSTAL NOWY GABINET W CHELMIE SOLIDNY I DUZO TANSZY POLECAM. BICOM-MED CHELM ul. MICKIEWICZA 41 ZAMOSC ul. CHRUBIESZOWSKA tel 509 72 73 88
Zabawa w "psit-kulki"??? Ja nie wierzę w skuteczność tej metody, ale zostawiłem parę groszy - dla świętego swojego spokoju. Dzieciakowi to nie zaszkodziło, ale czy pomogło????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, ja z kolei korzystam z gabinetu na Sławinkowskiej 64, gabinet alergiatest, póki co jestem bardzo zadowolona testy najpierw zrobiliśmy mojemu dziecku Paulince i zaczęliśmy odczulać, i odczulamy nadal ale efekty już są, córcia ma się dużo lepiej i po odstawieniu mleka i odczuleniu go jej skora znacznie sie poprawiła, już samo odstawienie mleka bardzo pomogło. W miedzy czasie testy robił sobie mój mąż ale u niego wyszło tylko kilka alergenów wiec odczulił się po kilku wizytach. Teraz jeszcze jeździmy z małą ale zostało dosłownie kilka wizyt. Reasumując jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ostatnio bylam z moja corka w Alergiamed i powiem szczerze ze mam mieszane uczucia. Nie jestem do konca przekonana co do skutecznosci tej metody i czy to przypadkiem nie zwykle wyciaganie pieniedzy od ludzi. Test wykryl kilka alergenow, niedlugo zaczniemy odczulanie no i zobaczymy jakie beda efetkty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anag1 napisał:
Witam Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje, opinie na temat odczulania biorezonansem. Zastanawiam się nad tym sposobem dla dziecka (6 lat), szczepionki nie wiele pomagają. Proszę o sugestie – osób zadowolonych oraz wręcz odwrotnie. Z góry dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez moge polecic gabinet przy ul Kunickiego w Lublinie, bardzo mila p. dr z indywidualnym podejsciem do pacjenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybrałam się z córką do Alergiamedu na Sławinkowską gdyż mieliśmy problemy skórne i pokarmowe. Wyszło kilka alergenów pokarmowych (m.in. kazeina, kakao, pomarańcza, kwasek cytrynowy), sierśc kota, roztocza kurzu domowego i roztocza siana oraz Candida. Jesteśmy juz po odczulaniu. Przyznam, że jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów. Na pewno znaczenie ma to, że przyłożyliśmy się do przestrzegania diety (przy odczulaniu alergenu pokarmowego mieliśmy wykluczyć dany skłądnik). Po odczuleniu Candidy uspokoiły się również problemy z bólami brzuszka. Polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przed odczulaniem, ale będąc w gabinecie bicomu w legionowie zobaczyłam, że ten aparat ma certyfikat z 2003 roku. Przecież ten aparat ileś lat pracował w Niemczech, Polacy go kupili w 2003 roku i wtedy to Niemcy dali ten certyfikat. Uważam, że Niemcy go sprzedali Polakom bo dla nich był za stary. Mam pytania: 1. Ile lat ważny jest taki certyfikat? Lekarz-właściciel tego apartu powiedział mi, że "dozywotnio". 2. Jakie mogą być skutki uboczne takiego badania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jolantasobik@onet.eu napisał:
Jestem przed odczulaniem, ale będąc w gabinecie bicomu w legionowie zobaczyłam, że ten aparat ma certyfikat z 2003 roku. Przecież ten aparat ileś lat pracował w Niemczech, Polacy go kupili w 2003 roku i wtedy to Niemcy dali ten certyfikat. Uważam, że Niemcy go sprzedali Polakom bo dla nich był za stary. Mam pytania: 1. Ile lat ważny jest taki certyfikat? Lekarz-właściciel tego apartu powiedział mi, że "dozywotnio". 2. Jakie mogą być skutki uboczne takiego badania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Certyfikat jest ważny przez rok. Na certyfikacie podane są daty od kiedy do kiedy jest ważny. Także kolor certyfikatu na każdy rok jest inny. Ważne aby aparat był zaplombowany. Co do pytania 2 - Jeżeli aparat nie posiada certyfikatu czyli nie był sprawdzany skutkiem będzie brak efektów zabiegu. Ważna iformacja: nowe aparaty posiadają matę umieszczaną na plecach, w starych modelach tego nie było. Bardzo ważne - NIE GODZIĆ SIĘ NA GRUPOWE ZABIEGI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, obecnie odczulam dziecko (3 lata) Bicomem w Lublinie. Napiszcie czy wasze dziecko miało zmiany w zachowaniu podczas odczulania? My odczulilismy candide, pleśnie. a przed nami roztocza na kurz, roztocza mączne. Dziecko jest jakby non stop pobudzone, nerwowe. Zdarzało się to w czesniej ale teraz jest tak codziennie, czy ocdczulanie moze byc tego przyczyną? Poza tym zaobserwowałam pogorszenie w koncentracji i wypowiadaniu się, zaczął sie jąkać. jednego dnia jest koszmarnie, a innego nię jąka sie prawie wcale. proszę napiszcie czy też tak mieliście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A no wlasnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś miał podobne doświadczenia, stał się np. nerwowy po terapi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam!  Mi odczulanie pomogło w walce z nikotyna. Palenie po 1 zabiegu zucilam Gabinet Odczulania Graniczna. Polecam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...