Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biskupi z Lublina jadą na inaugurację pontyfikatu papieża Franciszka

Utworzony przez miłosierny biskup, 16 marca 2013 o 22:45
Biskupi jadą na inaugurację..... Czy z prezydentem (rządowym samolotem) się zabiorą czy też wykupią sobie bilety lub wyczarterują samolot?Dlaczego biskup Flaszka nie jedzie?A co z omc (o mało co) biskupem Rydzykiem? No i na koniec uwaga.Otóż Michalik powinien jechać sam,bo a nóż zwolni kolejnego policjanta http://www.wiadomosci24.pl/artykul/glupi_policjant_z_ustrzyk_dolnych_157997.html Tak właśnie zachowują się stworki,którym sper.ma wali na mózg
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nasze władze rządowe i kościelne jadą na inaugurację pontyfikatu papieża Franciszka za publiczne pieniądze , "wszystko zgodnie z prawem" ciekawa wycieczka. A papież prosił aby te pieniądze przeznaczyć ubogim. Nas to nie dotyczy, mówił do Argentyńczyków - pozatym przecież to są grosze w stosunku do potrzeb
0
Podlizywanie się czas zacząć...!!!!!!!!!!!!!!!
0
maria napisał:
Nasze władze rządowe i kościelne jadą na inaugurację pontyfikatu papieża Franciszka za publiczne pieniądze , "wszystko zgodnie z prawem" ciekawa wycieczka. A papież prosił aby te pieniądze przeznaczyć ubogim. Nas to nie dotyczy, mówił do Argentyńczyków - pozatym przecież to są grosze w stosunku do potrzeb
"Jak ja bym chciał, biednego kościoła. Kościoła dla biednych". Nie podejrzewam, aby nasi zacni i wygodni biskupi oraz możni naszego kraju na serio brali słowa Papieża Franciszka, i myślę, że oni zwyczajnie nie znoszą naszych ubogich, więc wybiorą wycieczki...
0
Z Lublina mozna lecieć samolotem ,w tzw.w te i we wte.Cena jest szalona. Niezłą kasiore ktoś chce zczesać!
0
pewnie FRANCISZEK BYŁ BY zadowolony jak by tam dotarli autostopem lub rowerkami
0
Biskupii jadą za swoje pieniądze kościelne .Ja im przez 57 lat życia niewiele dołożyłam ,prawie wcale.Prezydent Polski reprezentuje cały kraj i nie przesadzajcie -niezależnie od waszych osobistych poglądów .Polski kościól nie jest ubogi i nie będzie .Plscki kler jest rozpasany o podwójnej moralnośći;związki partnerskie ,alkohol itp,ale w myśl każdej religii nie sądź,a nie będziesz sądzony.Kazdy człowiek jest wolny na tyle jak wolny jest jego umysł.Co ma w głowie i w sercu takie są jego uczynki .
0
Po co te wszystkie kłamstwa, wzniosłe teksty i insynuacje typu:"Kościół musi być ubogi i również dla biednych"? Wobec tego pytam się: od kiedy księża zaczną za darmo pogrzeby wykonywać?za darmo ślubów udzielać,chrztów ,itp.,itd ??? A może jeszcze powiecie, że zaczną swoje drogie samochody sprzedawać i pieniądze biednym rozdadzą? Przestańcie już ten naród okłamywać wreszcie! Nie dość, że rząd nas okłamuje, to jeszcze (o zgrozo!) również i Kościół, który tylko Prawdę głosić powinien! Kiedy wreszcie skończy się ta wszechobecna obłuda?! Zielonoświątkowcy -rozmawiałem kiedyś z kilkoma takimi- prosto w oczy się wyśmiewają z naszej wiary rzymsko-katolickiej, że mamy za bardzo rozbudowaną hierarchię kościelną -i że oni "żyją" z naszych datków i doją nas z każdej strony...
0
Papież Franciszek podoba się wierzącym i niewierzącym za słowa jakie głosi o kościele.Taki powinien byc a niestety nie jest. Licheń ozłocony itd a ludzie biedni na to patrzą.Ale biskupi nasi też żyją na wysokim poziomie i w nosie wszystkich mają.Jak to będzie teraz , coś się zmieni?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: