Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zapewne dziadek nie wziął pod uwagę, że motocykle poniżej 120 nie schodzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapewne dziadek nie wziął pod uwagę, że motocykle poniżej 120 nie schodzą
jaki dziadek?! jak nie wiesz co sie wydarzyło naprawde, to nie komentuj bezmyślnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezu, świeć Panie nad jego duszą. Głębokie współczucie dla rodziny i bliskich. +++
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy pier.... Chłopak miał 35lat malutkie nawet nie roczne dziecko i młoda żonę. Był głowa rodziny i trzymał wszystko. Jechał skuterem nie motorem "suzuki". Baba jak nie umie jeździć i myli jej się prawa z lewa to niech nie jeździ a nie rozjezdza niewinnych ludzi... Wąski trzymaj się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypowiadacie się na temat na który nie macie pojęcia, proszę pojechać na miejsce i zobaczyć jaki jest wyjazd z posesji dobrze że pewien mieszkaniec wyciął krzaki o tyle dobrze że widać drogę bo tak nic nie było widać. Ale proszę się nie udzielać na temat na który nie ma się zielonego pojęcia, polecam pojechać w tamto miejsce i zobaczyć czy wy też byście nie wjechali na drugi pas ze względu na taką wąską drogę. Wy nie wiecie co ta kobieta przeżywa z myślą że zabiła rodzinę głowy który osierocił dziecko i które jest w drodze, zobaczcie miejsce wypadku a wtedy zobaczycie !. Bo nie ma co osądzać ludzi ! od tego jest Bóg a nie wy ! i przestańcie za przeproszeniem udawać mądrych jak połowa z was nie widziała drogi na której odbył się wypadek !! Są różne wersje że kierować kierujący pojazdem kierujący ze Świdniczka w stronę Wólki zakrył motorowerzystę. Nikt tego nie wie jak było na prawdę, kobieta przeżywa ciężkie chwilę i nie chce z waszej strony takich komentarzy, zapraszam na miejsce wypadku a ocenicie drodzy perfekcyjni kierowcy czy byście dali radę zakręcić tak aby nie wydarzył się wypadek, jestem zbulwersowana takimi bezmyślnymi komentarzami, jeśli ta kobie byłaby złym kierowcą to nie wiem czy wgl dostała prawo jazdy, a z jej kilkuletnim podkreślam kilkuletnim prowadzeniem samochodu, nie miała ani jednego wypadku, nie skreślajcie człowieka za coś co nie chciał zrobić, a zrobił, mi również jest przykro z tego powodu że mężczyzna 31 letni zginął taką śmiercią a nie inna, pamiętajcie że moglibyście być na miejscu tej kobiety, która jest w rozterce i proszę nie wiecie jakie są tam warunki to proszę się nie wypowiadać, pretensje proszę mieć do ludzi którzy robili drogę, układając mały skwerek na wyjazd w drugą stronę. ! a przy okazji SPOCZYWAJ POKOJU [*] przykre to co się stało ale takimi komentarzami i osądzaniem nie przywrócimy mu życia jak za równo nie cofniemy tego. MOJE KONDOLENCJE DLA ŻONY DZIECI I RODZINY TEGO MĘŻCZYZNY ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boze czemu pozwoliłes na taką tragedie ??? :(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypowiadacie się na temat na który nie macie pojęcia, proszę pojechać na miejsce i zobaczyć jaki jest wyjazd z posesji dobrze że pewien mieszkaniec wyciął krzaki o tyle dobrze że widać drogę bo tak nic nie było widać. Ale proszę się nie udzielać na temat na który nie ma się zielonego pojęcia, polecam pojechać w tamto miejsce i zobaczyć czy wy też byście nie wjechali na drugi pas ze względu na taką wąską drogę. Wy nie wiecie co ta kobieta przeżywa z myślą że zabiła rodzinę głowy który osierocił dziecko i które jest w drodze, zobaczcie miejsce wypadku a wtedy zobaczycie !. Bo nie ma co osądzać ludzi ! od tego jest Bóg a nie wy ! i przestańcie za przeproszeniem udawać mądrych jak połowa z was nie widziała drogi na której odbył się wypadek !! Są różne wersje że kierować kierujący pojazdem kierujący ze Świdniczka w stronę Wólki zakrył motorowerzystę. Nikt tego nie wie jak było na prawdę, kobieta przeżywa ciężkie chwilę i nie chce z waszej strony takich komentarzy, zapraszam na miejsce wypadku a ocenicie drodzy perfekcyjni kierowcy czy byście dali radę zakręcić tak aby nie wydarzył się wypadek, jestem zbulwersowana takimi bezmyślnymi komentarzami, jeśli ta kobie byłaby złym kierowcą to nie wiem czy wgl dostała prawo jazdy, a z jej kilkuletnim podkreślam kilkuletnim prowadzeniem samochodu, nie miała ani jednego wypadku, nie skreślajcie człowieka za coś co nie chciał zrobić, a zrobił, mi również jest przykro z tego powodu że mężczyzna 31 letni zginął taką śmiercią a nie inna, pamiętajcie że moglibyście być na miejscu tej kobiety, która jest w rozterce i proszę nie wiecie jakie są tam warunki to proszę się nie wypowiadać, pretensje proszę mieć do ludzi którzy robili drogę, układając mały skwerek na wyjazd w drugą stronę. ! a przy okazji SPOCZYWAJ POKOJU [*] przykre to co się stało ale takimi komentarzami i osądzaniem nie przywrócimy mu życia jak za równo nie cofniemy tego. MOJE KONDOLENCJE DLA ŻONY DZIECI I RODZINY TEGO MĘŻCZYZNY ;(
Podejdź do ściany i mocno walnij w nią łbem: może wtedy przestaniesz bełkotać takie głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
belkotac to moze ty belkoczesz a na pewno nie ja. Nie udzielaj sie na nieznane tematy jak również na temat wypadku bo chyba widac nie wiesz jakie sa warunki i najlepiej bedzie piznij sie w leb :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZABIŁA!!!  dziecku Tate i młodziutkiej zonie męza !!! :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypowiadacie się na temat na który nie macie pojęcia, proszę pojechać na miejsce i zobaczyć jaki jest wyjazd z posesji dobrze że pewien mieszkaniec wyciął krzaki o tyle dobrze że widać drogę bo tak nic nie było widać. Ale proszę się nie udzielać na temat na który nie ma się zielonego pojęcia, polecam pojechać w tamto miejsce i zobaczyć czy wy też byście nie wjechali na drugi pas ze względu na taką wąską drogę. Wy nie wiecie co ta kobieta przeżywa z myślą że zabiła rodzinę głowy który osierocił dziecko i które jest w drodze, zobaczcie miejsce wypadku a wtedy zobaczycie !. Bo nie ma co osądzać ludzi ! od tego jest Bóg a nie wy ! i przestańcie za przeproszeniem udawać mądrych jak połowa z was nie widziała drogi na której odbył się wypadek !! Są różne wersje że kierować kierujący pojazdem kierujący ze Świdniczka w stronę Wólki zakrył motorowerzystę. Nikt tego nie wie jak było na prawdę, kobieta przeżywa ciężkie chwilę i nie chce z waszej strony takich komentarzy, zapraszam na miejsce wypadku a ocenicie drodzy perfekcyjni kierowcy czy byście dali radę zakręcić tak aby nie wydarzył się wypadek, jestem zbulwersowana takimi bezmyślnymi komentarzami, jeśli ta kobie byłaby złym kierowcą to nie wiem czy wgl dostała prawo jazdy, a z jej kilkuletnim podkreślam kilkuletnim prowadzeniem samochodu, nie miała ani jednego wypadku, nie skreślajcie człowieka za coś co nie chciał zrobić, a zrobił, mi również jest przykro z tego powodu że mężczyzna 31 letni zginął taką śmiercią a nie inna, pamiętajcie że moglibyście być na miejscu tej kobiety, która jest w rozterce i proszę nie wiecie jakie są tam warunki to proszę się nie wypowiadać, pretensje proszę mieć do ludzi którzy robili drogę, układając mały skwerek na wyjazd w drugą stronę. ! a przy okazji SPOCZYWAJ POKOJU [*] przykre to co się stało ale takimi komentarzami i osądzaniem nie przywrócimy mu życia jak za równo nie cofniemy tego. MOJE KONDOLENCJE DLA ŻONY DZIECI I RODZINY TEGO MĘŻCZYZNY ;( Przeczytaj, co napisałeś burasie i poproś administratora o skasowanie tych głupot. Jak nie widać to się nie jedzie, ty prymitywna mendo. Masz odwagę powiedzieć  w oczy rodzinie zmarłego, że zginął, bo jakaś głupia torba ma słabą widoczność przy wyjeździe? A swoje kondolencje wsadź sobie w .... buraku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypowiadacie się na temat na który nie macie pojęcia, proszę pojechać na miejsce i zobaczyć jaki jest wyjazd z posesji dobrze że pewien mieszkaniec wyciął krzaki o tyle dobrze że widać drogę bo tak nic nie było widać. Ale proszę się nie udzielać na temat na który nie ma się zielonego pojęcia, polecam pojechać w tamto miejsce i zobaczyć czy wy też byście nie wjechali na drugi pas ze względu na taką wąską drogę. Wy nie wiecie co ta kobieta przeżywa z myślą że zabiła rodzinę głowy który osierocił dziecko i które jest w drodze, zobaczcie miejsce wypadku a wtedy zobaczycie !. Bo nie ma co osądzać ludzi ! od tego jest Bóg a nie wy ! i przestańcie za przeproszeniem udawać mądrych jak połowa z was nie widziała drogi na której odbył się wypadek !! Są różne wersje że kierować kierujący pojazdem kierujący ze Świdniczka w stronę Wólki zakrył motorowerzystę. Nikt tego nie wie jak było na prawdę, kobieta przeżywa ciężkie chwilę i nie chce z waszej strony takich komentarzy, zapraszam na miejsce wypadku a ocenicie drodzy perfekcyjni kierowcy czy byście dali radę zakręcić tak aby nie wydarzył się wypadek, jestem zbulwersowana takimi bezmyślnymi komentarzami, jeśli ta kobie byłaby złym kierowcą to nie wiem czy wgl dostała prawo jazdy, a z jej kilkuletnim podkreślam kilkuletnim prowadzeniem samochodu, nie miała ani jednego wypadku, nie skreślajcie człowieka za coś co nie chciał zrobić, a zrobił, mi również jest przykro z tego powodu że mężczyzna 31 letni zginął taką śmiercią a nie inna, pamiętajcie że moglibyście być na miejscu tej kobiety, która jest w rozterce i proszę nie wiecie jakie są tam warunki to proszę się nie wypowiadać, pretensje proszę mieć do ludzi którzy robili drogę, układając mały skwerek na wyjazd w drugą stronę. ! a przy okazji SPOCZYWAJ POKOJU [*] przykre to co się stało ale takimi komentarzami i osądzaniem nie przywrócimy mu życia jak za równo nie cofniemy tego. MOJE KONDOLENCJE DLA ŻONY DZIECI I RODZINY TEGO MĘŻCZYZNY ;(
Przeczytaj, co napisałeś burasie i poproś administratora o skasowanie tych głupot. Jak nie widać to się nie jedzie, ty prymitywna mendo. Masz odwagę powiedzieć  w oczy rodzinie zmarłego, że zginął, bo jakaś głupia torba ma słabą widoczność przy wyjeździe? A swoje kondolencje wsadź sobie w .... buraku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypowiadacie się na temat na który nie macie pojęcia, proszę pojechać na miejsce i zobaczyć jaki jest wyjazd z posesji dobrze że pewien mieszkaniec wyciął krzaki o tyle dobrze że widać drogę bo tak nic nie było widać. Ale proszę się nie udzielać na temat na który nie ma się zielonego pojęcia, polecam pojechać w tamto miejsce i zobaczyć czy wy też byście nie wjechali na drugi pas ze względu na taką wąską drogę. Wy nie wiecie co ta kobieta przeżywa z myślą że zabiła rodzinę głowy który osierocił dziecko i które jest w drodze, zobaczcie miejsce wypadku a wtedy zobaczycie !. Bo nie ma co osądzać ludzi ! od tego jest Bóg a nie wy ! i przestańcie za przeproszeniem udawać mądrych jak połowa z was nie widziała drogi na której odbył się wypadek !! Są różne wersje że kierować kierujący pojazdem kierujący ze Świdniczka w stronę Wólki zakrył motorowerzystę. Nikt tego nie wie jak było na prawdę, kobieta przeżywa ciężkie chwilę i nie chce z waszej strony takich komentarzy, zapraszam na miejsce wypadku a ocenicie drodzy perfekcyjni kierowcy czy byście dali radę zakręcić tak aby nie wydarzył się wypadek, jestem zbulwersowana takimi bezmyślnymi komentarzami, jeśli ta kobie byłaby złym kierowcą to nie wiem czy wgl dostała prawo jazdy, a z jej kilkuletnim podkreślam kilkuletnim prowadzeniem samochodu, nie miała ani jednego wypadku, nie skreślajcie człowieka za coś co nie chciał zrobić, a zrobił, mi również jest przykro z tego powodu że mężczyzna 31 letni zginął taką śmiercią a nie inna, pamiętajcie że moglibyście być na miejscu tej kobiety, która jest w rozterce i proszę nie wiecie jakie są tam warunki to proszę się nie wypowiadać, pretensje proszę mieć do ludzi którzy robili drogę, układając mały skwerek na wyjazd w drugą stronę. ! a przy okazji SPOCZYWAJ POKOJU [*] przykre to co się stało ale takimi komentarzami i osądzaniem nie przywrócimy mu życia jak za równo nie cofniemy tego. MOJE KONDOLENCJE DLA ŻONY DZIECI I RODZINY TEGO MĘŻCZYZNY ;(
Rzeczywiście bełkot! Znam tę drogę - i gminną, i powiatową. Gminna jest bardzo wąska, ale nie dlatego, że gmina poskąpiła miejsca i pieniędzy. To mieszkańcy nie ustąpili ze swych działek, by zbudować nieco szerszą drogę. Prawo własności jest święte, ale nadmierne korzystanie z niego przynosi taki efekt jak w Kolonii Biskupie. Droga powiatowa - zbudowana w ubiegłym roku, spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa. Dodatkowo przy wyjeździe z gminnej stoi wyraźny znak "stop". Gdyby kierowcy stosowali się do znaków i gdyby mieli bogatszą wyobraźnię, uniknęlibyśmy niejednej tragedii. Nie osądzam sprawczyni tego wypadku, nie było mnie na miejscu. Odnoszę się tylko do "zwalania winy" na wąską drogę, krzaki itd. Aż ciśnie się na usta powiedzenie o pewnej baletnicy... . P.S. Tragedia ogromna. Żal młodego życia przerwanego tak nagle i brutalnie. Chciałoby się cofnąć czas, odwrócić zły los. Wyrazy współczucia dla rodziny. Sprawczyni już została ukarana. Do końca swych dni będzie żyła ze świadomością, że zabiła człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZABIŁA!!!  dziecku Tate i młodziutkiej zonie męza !!! :(
czy ten chłopak miał na imię Konrad proszę o odpowiedz 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ten chłopak miał na imię Konrad proszę o odpowiedz 
Tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, to Konrad :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoczywaj w spokoju [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, to Konrad :-Jezu dlaczego on??? wspaniały chłopak o dobrym sercu .będzie KONDRADKU CIĘ BRAKOWAŁO.życie jest nie sprawiedliwe..........................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
tak, to Konrad :-Jezu dlaczego on??? wspaniały chłopak o dobrym sercu .będzie KONRADKU CIĘ BRAKOWAŁO.życie jest nie sprawiedliwe..........................
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAKI DOBRY CZLOWIEK NIE MOGĘ UWIEŻYĆ SZOK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BOŻE DLACZEGO ONNNNNNNN DLACZEGO GO NAM ZABRAŁEŚ BYŁ WSPANIAŁYM CZŁOWWIEKIEM CIESZYŁ SIĘ ROK TEMU ŻE ZOSTANIE TATĄ  A TERAZ DZIECKO NIEBĘDZIE ZNAŁO TATY.........................ŻYCIE JEST NIE SPRAWIEDLIWE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...