Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
TAKI DOBRY CZLOWIEK NIE MOGĘ UWIEŻYĆ SZOK
TO PRAWDA BYŁ WSPANIAŁM CZŁOWIEKIEM O DOBRYM SERDUSZKU SZKODA ŻONY I MAŁEGO DZIECKA KTÓRE STRACIŁO TATĘ ...........KTOS PISAŁ ŻE JEGO ŻONA Z DRÓGIM W CIĄŻYCZY TO PRAWDA .........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAKI DOBRY CZLOWIEK NIE MOGĘ UWIEŻYĆ SZOK
TO PRAWDA BYŁ WSPANIAŁM CZŁOWIEKIEM O DOBRYM SERDUSZKU SZKODA ŻONY I MAŁEGO DZIECKA KTÓRE STRACIŁO TATĘ ...........KTOS PISAŁ ŻE JEGO ŻONA Z DRÓGIM W CIĄŻYCZY TO PRAWDA ......... ILE JEGO ZONA MA LAT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat znalazlam sie tam idac do Swidnika Duzego i widzialam martwego przykrytego workiem mezczyzne, nie bylo widac stopy. Slady hamowania jakby motoru. Nie wymusza sie pierwszenstwa na motocykliscie. Droga jest waska, i wlasnie dlatego jak osoba z toyoty zauwazyla ze jedzie motor powinna cofnac i przepuscic go. To byl mlody czlowiek. Tragedia. Nie wiem ile jechal, ale nawet jak jechal 60 to mogl zginac. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kondolencje dla rodziny Kondrada!!!!!( a ten zajebany wojt moglby troszke zapanowac nat ta jebana ulica bo bedzie wiecej wypadkow jak sie od marcina ze sklepu wyjezdza nic niewidac co z tego ze znak stop jest który jestr zarosniety krzakami > Kobieta prowadzaca auto musiala sie zatrzymac kierowca motorwero powinien zachowac limit predkosci niewiem jak bylo niebylo mnie tam ale moja ciotka byla sec po wypadku szkoda chlopaka tym bardziej dziecka. Niech spoczywa w pokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skuterem niema opcji zeby jechal ponad 100 na godzine maxymalnie 60 ale to neima znaczenia z kraweznika spadniesz i kark skrecisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabiła!! dlaczego nie chce sie przyznac i ułatwićsprawy!!?? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki młody : http://daa.pl/balotelli_zmarl <-- 25 lat :((   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
samo przez sie mowi- wymusiła pierwszeństwo!!! dlaczego teraz -  odwraca kota ogonem!!!   szukaja winnego bo co bo jechał swoim paserm ??!! a ta  wjeb.. sie na jego pas ruchu!!- nieważne ile jechał i  jak jechał!! wazne ze to ona wjechała na przeciwległy pas ruchu i to ona zabiła człowieka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niech się przyzna  choć do tego!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najdziwniejsze to to ,że  sprawa ucichła!!  a dlaczego?. dziwne  rzeczy ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...