Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bistro zamiast stołówki w szpitalu przy al. Kraśnickiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 lipca 2017 r. o 09:31 Powrót do artykułu
Teraz jest coraz więcej pacjentów – mówi Siwko." CZYLI JEDZENIE W SZPITALU JEST NADAL "DOSKONAŁE".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedzenie w szpitalu nadal doskonałe...np.dzisiaj w zestawie pyszna panierka z kawalątkiem laserowo ciętej rybki. Początkowo ta wyższa jakość szła w parze z zakupioną porcją lecz z czasem oraz wyższą ceną ta relacja wyraźnie się zmieniła na niekorzyść. Podsumowując : smaki oraz jakość produktów ewidentnie lepsze ale...14zł za ziemniaki i surówkę?!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobre jedzenie i obsługa. Niestety byłam światkiem jak „Pani Doktor” z rudymi włosami w chamski sposób odzywa się do obsługi, a obsługa niestety miała związane ręce z odpowiedzią. Szkoda ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przychodzę tutaj na obiadki bardzo często. Jedzenie jest zdecydowanie lepsze niż wcześniej, obiady są typowo domowe, kapuśniak krupnik, kawał kotleta itd. Jestem kawał chłopa i wychodzę najedzony i zadowolony z jedzenia jak również z bardzo miłej obsługi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Styczeń. Byłem świadkiem jak pracownicy odnoszą się do zapewne kolezanki z pracy w sposób niemiły, ciągle krytykując. Z tego względu nie polecam, chociaż załoga dla klientów miła, a jedzenie smaczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12.06.2019 Jestem pracownikiem szpitala i regularnie korzystam z usług Bistro. To co tego dnia było serwowane to jakaś porażka!!!. Uwaga zupa dnia : PARÓWKOWA. tylko i wyłącznie kupiłem z czystej ciekawości i żałuje, po prostu wyrzucone pieniądze w błoto......a raczej w parówki. W przeciągu ostatnich paru tygodni jedzenie jest niesmaczne i zastanawiam się nad zmianą lokalu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...