Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kolejny dowód na to, że, jak coś jest za darmo, to ludzie dziczeją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak walczy lubartowska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za darmo bym jej nie chciała... oh wait ..one były za darmo.. straszne badyle a ludzie sie rzucali jakby co najmniej jodły kaukaskie rozdawali.. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no bydlenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, ale daliście się kolejny raz upokorzyć przez cwaniaczka z PSL-u. Porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jutro{poniedzialek 21 grudnia} pod tym nowym basenem kolo aleji zygmutowskich tez beda od rana rozdawac choinki.'' Rmf Fm choinki pod choinke''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ci ludzie nie mają poczucia godności?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdybyście mieli problemy z pieniędzmi na święta też walczylibyście o te kilkadziesiąt złotych. Myślcie o sytuacji innych ludzi a nie tylko własnej. Ps. Nie mam tego problemu i mnie tam nie było ale rozumiem tych ludzi. Oczywiście poza tymi którzy robili to mimo, że nie mają problemów finansowych. Takich trzeba tępić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro na to patrzeć no ale właśnie tak się zachowują ludzie przy byle promocji a niech jeszcze dają za darmo to juz w ogóle dzicz :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieważne co dają - grunt że darmo! Jakby psie kupy zawinięte w pazłotko rozdawali, to też byłaby bitwa kto zdąży wydrzeć, a dla kogo już nie wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To marszałek województwa nie ma innych obowiązków jak rozdawanie choinek. Promocja własnej osoby, niedługo wybory....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baranina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całkowita żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To marszałek województwa nie ma innych obowiązków jak rozdawanie choinek. Promocja własnej osoby, niedługo wybory....
Rzeczywiście niedługo.Za trzy lata...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdybyście mieli problemy z pieniędzmi na święta też walczylibyście o te kilkadziesiąt złotych. Myślcie o sytuacji innych ludzi a nie tylko własnej. Ps. Nie mam tego problemu i mnie tam nie było ale rozumiem tych ludzi. Oczywiście poza tymi którzy robili to mimo, że nie mają problemów finansowych. Takich trzeba tępić.
Jak cie nie stac to po co ci ta choinka? Kup sobie sztuczna na lata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zenada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd mi za różańcowych braci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marszałek ma gest. Rozdawał choinki, jak kiedyś dziedzic fornalom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Peeselowiec rozdawał, peeselowcy się bili... A godność? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...