Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biuletyn PiS oburzył prezydenta Lublina

Utworzony przez Tomek, 18 lutego 2013 r. o 19:12 Powrót do artykułu
To dzięki Paltformie Obywatelskiej upadła cukrownia w Lublinie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowe dla pis kłamać żeby zaistnieć w mediach. Ta partia to potrafi najlepiej. Oby tak dalej to przy nastepnych wyborach żadnego radnego w RM Lublin nie będą mieli.Ha ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, co Wy wypisujecie???????? Kogo obwiniacie????? Prezydenta Żuka???? TO ZASTANOWCIE SIE KTO RZADZI W RADZIE MIEJSKIEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KTO MA WIEKSZOŚĆ???????????? NO KTO?????? Odpowiedzcie sobie na to pytanie i nie piszcie głupot. A za ten durny biuletyn ja jutro ide do mojego adwokata. Nie życze sobie takiego gowna w skrzynce pocztowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten PIS to już całkiem się zatracił, aż żal patrzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
Jedną z największych hańb tego miasta to budowa co chwilĘ NOWYCH CENTRUM HANDLOWYCH!! PANIE ŻUK!! PRZESTANCIE BUDOWAĆ CENTRA HANDLOWE A ZACZNIJCIE INWESTOWAĆ W FABRYKI!! KTO DO TYCH SKLEPÓW PRZYJDZIE? SKORO LUDZIE NIEMAJĄ PIENIĘDZY NA ZAKUPY..LUDZIOM PORZEBA NOWYCH MIEJSC PRACY A NIE KOLEJNYCH SKLEPÓW NA KAŻDEJ DZIELNICY MIASTA!!!!!!!!!!!!!!!
Twoja głupota, ignorancja i niewiedza jest porażająca. Jakim trzeba być deb***em żeby myśleć że to miasto buduje "biedronki i galerie"? Człowieku zrozum że jak firma kupuje działkę to jest to jej prywatna sprawa czy postawi fabrykę, market czy sracz. Kapujesz?? Nic dziwnego że firmy nie budują u nas zakładów i fabryk jak mamy w mieście takich matołów jak ty... Pozdrawiam i rozumu na przyszłość życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech żyje pezydent Żuk! Tylko on może jeszcze bardziej zadłużyć Lublin! Tylko on nie zatrudnia kolesi! To on chce wybudować nowoczesny, tak bardzo potrzebny stadion w lublinie! (proponuję stadion z rozsuwanym dachem- większy wydatek - większa prowizja).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Tułajew i cały PIS już nie ma żadnych skrupułów aby w żywe oczy ludziom kłamać i manipulować informacjami. Według nich jak nie sa u władzy to Państwo powinno nie brać żadnych pieniędzy od ludzi bo to wina władzy.... tylko że jak PIS rządzil... było jeszcze gorzej. Wsadzali swoich gdzie się da.... a teraz czepiają się ludzi, którzy pracowali na długo przed objęciem władzy PO. Chciwością napchania własnej kieszeni wyrzucili inwestycję aquaparku i przebudowy skrzyżowania z Lublina. Są tak wielką TRUCIZNĄ dla naszego regionu że już czytać się ich nie da... ten biuletyn nie zasługuje nawet na leżenie w skrzynce pocztowej. Tyłki niech sobie nim PIS podciera, bo tylko do tego się nadaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS ma racje i trudno sie kmiotkom przyznac.....prawda zawsze w oczy kole..nie lubie PIS-u ale przynajmniej troche prawdy odkryje....juz ja znam konkursy na stanowisko...wiem na czym to polega.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA jestem oburzony tym, ze ten cwaniak ze zdjęcia jest jeszcze prezydentem Lublina i smieje się w twarz wszystkim, którzy gp krytykują i ma ma ich za nic. DO CZASU, wybory niedługo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mateusz napisał:
Tak się pracuje w UM i nie tylko... http://bip.lublin.eu...0923&mode=a&d=T I co Panie Żuk ?? W 2010 jeszcze nie pracował w miejskiej spółce jaką jest MPK http://bip.lublin.eu...?t=200&fid=9846 Mamy szukać dalej ??
HAHAHA piękne. I jak wierzyć temu człowiekowi ze zdjęcia ?? Prawdziwy Pinokio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze,że Żuk zabrał głos. Trzeba skończyć z tym opowiadaniem głupot przez Tułajewa i reszte ekipy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zorro napisał:
PIS ma racje i trudno sie kmiotkom przyznac.....prawda zawsze w oczy kole..nie lubie PIS-u ale przynajmniej troche prawdy odkryje....juz ja znam konkursy na stanowisko...wiem na czym to polega.
znasz bo pewnie jestes z pisu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zorro napisał:
PIS ma racje i trudno sie kmiotkom przyznac.....prawda zawsze w oczy kole..nie lubie PIS-u ale przynajmniej troche prawdy odkryje....juz ja znam konkursy na stanowisko...wiem na czym to polega.
Jaką rację, że zatrudnił ludzi a teraz jęczy, że to wina PO? PIS jest chory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antyzuk napisał:
JA jestem oburzony tym, ze ten cwaniak ze zdjęcia jest jeszcze prezydentem Lublina i smieje się w twarz wszystkim, którzy gp krytykują i ma ma ich za nic. DO CZASU, wybory niedługo.
Jak zwykle przez PIS przegrane więc nie ciesz się na zapas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antyżuk napisał:
Dziwnie pominięto osoby radnych: - MICHAŁA KRAWCZYKA - zatrudnionego w MPK Lublin na zbędnym stanowisku ds. promocji. - MARCINA NOWAKA - zatrudnionego w MPWiK w Lublinie, jako rzecznika prasowego. O innych klanach rodzinnych radnych w miejskich spółkach na razie nie mówmy !! OBAJ dziwnym zbiegiem z PO.
No to powymieniaj dalej - Radny Pruszkowski zatrudniony w TBS na stanowisku wiceprezesa dziwnym zbiegiem z PiS . Pamietaj Antyżuku ,że prywata i nepotyzm niema kolorów i barw partyjnych. Kombinuja wszyscy jak leci tylko ludowi głupiemu wciskaja ,że dbają o ich sprawy a tak naprawdę dbają przede wszystkim o swoją dupę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
Jedną z największych hańb tego miasta to budowa co chwilĘ NOWYCH CENTRUM HANDLOWYCH!! PANIE ŻUK!! PRZESTANCIE BUDOWAĆ CENTRA HANDLOWE A ZACZNIJCIE INWESTOWAĆ W FABRYKI!! KTO DO TYCH SKLEPÓW PRZYJDZIE? SKORO LUDZIE NIEMAJĄ PIENIĘDZY NA ZAKUPY..LUDZIOM PORZEBA NOWYCH MIEJSC PRACY A NIE KOLEJNYCH SKLEPÓW NA KAŻDEJ DZIELNICY MIASTA!!!!!!!!!!!!!!!
total ignorant na pewno z pis gdzie na swiecie miasto buduje fabryki nie to jest zbyt żałosne, żeby się odnosić do tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj teraz to i żeby w warzywniaku kogoś zatrudnili potrzebne są znajomości. Idzcie na spacer zamiast siedziec przed monitorem bo i tak wam to nic nie da. Ale pis moglby chociaz nie wkręcać głupot, jesli Żuk może im to z łatwoscia udowodnic. Aktualny prezydent robi dużo dobrego dla Lublina,zeby byl lepszy. Wiadomo jednak, ze latwiej skupic sie na tych zlych rzeczach. Ludzie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O nich zapomnieli napisac w biuletynie: radny Pitucha pracuje w Miejskim Urzędzie Pracy, córka radnej Suchanowskiej w MPK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już oficjalny start kamapni wyborczej? A do wyborów jeszcze tyle czasu... ------- www.twojachemia.pl - najlepsza zagraniczna chemia, najniższe ceny, dostawa do domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TUHAJBEJ RAZSIERDIŁSJA ! Aj waj, Prezydent się zirytował, o kurczę, ale będzie poruta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...