Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Bizon\" czeka na decyzję angielskiego sądu

Utworzony przez Ciekawy, 17 października 2008 r. o 19:31 Powrót do artykułu
Może lepiej żeby został w Wielkiej Brytanii. Tam na pewno osadzą go stosownie do jego czynów. W Polsce pewnie dostanie mały wyrok, a wyjdzie po połowie. Tam nie cackają się z bandytami jak w Polsce. U nas bandytów się wypuszcza z więzienia jak tego Kaczmarczyka, a oni na przepustce dokonują kolejnych przestępstw. Nasz wymiar (nie)sprawiedliwości to jedna wielka porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też tak myślę tam go nieżle osądzą i nie będą podejrzewać jego niewinności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cikawa napisał:
Też tak myślę tam go nieżle osądzą i nie będą podejrzewać jego niewinności
nie mogą go tam osądzić bo przestępstwo prawdopodobnie popełnij w Polsce i tu musi mieć proces ... Hubert będziemy pamiętać o Tobie [LSM]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On jest niewinny !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian napisał:
On jest niewinny !!!
"MARIAN" NIE WIEM KIM TY JESTES ALE WIEM JEDNO ZE JESTES POje***YM DALNEM KTORY POWINIEN BYC OSADZONY RAZEM Z BIZONEM . MAM NADZIEJE ZE BIZON ZDECHNIE JAK NAJSZYBCIEJ I TY ROWNIEZ RAZEM Z NIM . NIE NAWIDZE TAKICH FRAJEROW JAK TY I BIZON BEZ WZGEDNIE JEST WINNA BIZONA I BEDZIE OSODZONY W MIARE SZYBKO I NIE MA MOZLIWOSCI ZEBY NIE DOSTAL DOZYWOCIA. HUBERT JESTES W NASZYCH SERCACH I PAMIECI NA WIEKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BIZON JEST NIEWINNY!!!!!!!! bananowa młodzież chciała się popisać a jak dostali po du*** to teraz są ofiarami?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BIZON JESTEŚMY Z TOBĄ!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kara dożywotniego pozbawienia wolności dla bezmózgowca sie należy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha, zalosni deb***e, banda bobzików z murzynskiej chaty, popier***ency jednym slowem. Bawolski zabil niewinna osobe, uciekl, ale na szczescie zostal zlapany. smiac mi sie chce, bo byl zaskoczony i dobrze. Wy, jego zajebisci kumplusie jestescie tacy sami. Dla was, wbic komus noz to jak podrapac sie po du***. Recydywa. szkoda nawet sliny by was opluc. Prymitywy, "kibole" Motoru. Przynosicie wstyd lubelskiemu klubowi. Bawolski niech gnije w pierdlu, chocby tylko na 'sankach' do konca zycia. POKUTA!! Hubert, pamiętam! [*] K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE JAK WY MOZECIE NIE WIDZIEC WINNY W BIZONIE DEFINITYWNIE TEN CZLOWIEK POPELNIL ZBRODNIE .... JESLI JESTESCIE ZA NIM TEZ POWINNISCIE BYC UKARANI. UWARZAM ZE DLA BIZONA POWINNA BYC TYLKO JEDNA KARA .....STRZAL W TYL GLOWY .... ZEBY ZDECHL JAK NAJGORSZY SMIEC A WY RAZEM Z NIM WSZYSCY INNI KTORZY UWAZAJA ZE BIZON JEST NIE WINNY . KIM BYL BIZON NIKIM CZLOWIEKIEM KTORY BYL JUZ KARANY .... KIM BYL HUBERT SZ. CZLOWIEKIEM Z PALANMI NA PRZYSZLOSC AMBICJAMI I PASJA DO ZYCIA . JAK JA BYL JEDNYM Z RODZICOW BIZONA WYZEKL BYM SIE TAKIEFO SYFU Z MOJEJ RODZINY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie jest czlowiek tylko smiec... scierwo, ktorego powinno sie pozbyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan redaktor opisujący tą sprawę powinien nieco lepiej zastanawiać się zanim coś napisze. przyrównywanie bandyckiej działalności do KARIERY - jest moim zdaniem nie na miejscu. a młodym robi się wodę z mózgu przy okazji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bizon jest śmieciem bez przyszłości (nie licząc więziennej), popełnił przestępstwo i pójdzie siedziec. Mam nadzieję, ze koledzy w więzieniu się nim odpowiednio "zaopiekują".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech ten ćpun zdycha w pierdlu !!! bo jest winny !!! wielki kozak z kumplami i z nożem je...y ćpun !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MADDOX napisał:
LUDZIE JAK WY MOZECIE NIE WIDZIEC WINNY W BIZONIE DEFINITYWNIE TEN CZLOWIEK POPELNIL ZBRODNIE .... JESLI JESTESCIE ZA NIM TEZ POWINNISCIE BYC UKARANI. UWARZAM ZE DLA BIZONA POWINNA BYC TYLKO JEDNA KARA .....STRZAL W TYL GLOWY .... ZEBY ZDECHL JAK NAJGORSZY SMIEC A WY RAZEM Z NIM WSZYSCY INNI KTORZY UWAZAJA ZE BIZON JEST NIE WINNY . KIM BYL BIZON NIKIM CZLOWIEKIEM KTORY BYL JUZ KARANY .... KIM BYL HUBERT SZ. CZLOWIEKIEM Z PALANMI NA PRZYSZLOSC AMBICJAMI I PASJA DO ZYCIA . JAK JA BYL JEDNYM Z RODZICOW BIZONA WYZEKL BYM SIE TAKIEFO SYFU Z MOJEJ RODZINY.
ku*** człeniu chyba cie ponosi gowno zie znasz na zyciu i na polskim prawie ch*** ci w d*** za twoje wypowiedzi poje***e kazdy ma swoje zdanie i sie wypowiada a tobie co do tego ????dlaczego krytykujesz ludzi i zyczysz im smierci za ich wlasne poglady a bizon to kto smiec ku*** tez czlowiek nieee tobie to oceniac nie jestes Bogiem wiec zastanow sie kazdy ma plany na zycie czy ten biedniejszy czy bogatszy nikt tak naprawde niewei jak to bylo wiec nie rozumiem twojego poje***ego nastawienia madry si odezwal twoje wypowiedzi mowia same za siebie jaki madry jestes buahahaha ;PPPPP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty głupia pizdo co ty wygaduje jakie poglady ,jak by ci brata zajebał to bys inaczej mówiła głupia ku...o.pomyśl zanim coś napiszesz na forum .chu... ci w d*** KATARINA heh co to ku*** ma być?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...