Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Bizone"

Utworzony przez jadziaL, 7 października 2011 o 13:45
Dzień dobry. Zimno się zrobiło, trzeba się ogrzać. Szukałam w centrum jakiegoś spa, odnowy biologicznej. W internecie jest "Bizone", ale na wskazanej ulicy nie ma żadnego szyldu. Nie znalazłam też strony internetowej. Czy ktoś tam był? Jakie ma wrażenia? Czysto, wygodnie itp?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chyba "Bizzone"
0
Igor napisał:
Chyba "Bizzone"
W rejestrze firm, na stronie miasta jest przez jedno zet plus imię i nazwisko (właścieciela? imienia?)
0
Witajcie Panie, czy nie lepiej skorzystać z rąk dobrego masażysty? Wtedy jest ciepełko,zwłaszcza gdy silny jak BIZON:)Znam takiego jednego!
0
Witam. Byłam na spacerze pod adresem podanym w wykazie firm. Nie ma żadnego szyldu, nawet informacji o numerze bloku/bramy... Nie zawracajcie sobie tą spa głowy; lepiej przy Szwoleżerów/Galerii Orkana, nawet przy Mosirze nieźle, a na więcej specyficznych atrakcji jedźcie do nałęczowskiego spa. Trzymajcie się ciepło dziewczyny/chłopaki, najlepiej razem:-)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: