Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Błagam! Ocalcie moje dziecko

Utworzony przez E, 19 października 2007 r. o 09:16 Powrót do artykułu
Tyle pieniędzy w Polsce jest wywalanych w błoto, a 40 dzieci umiera na oczach rodziców. Więcej kosztowały kampanie wyborcze niż leczenie całaj 40 dzieci. Skandal!!! Tomku życze Ci szybkiego wyzdrowienia, a rodzicom wytrwałości w ratowaniu Ciebie. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przez urzędników i władzeNa wojny jest ,na wybory jest, na partie polityczne jest,na pałace urzędów NFZ,nowe samochody wystarczaTylko jak zwykle na ratowanie Życia dzieci nie ma!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do czego to doszlo ze w politycy i prezesi zaluja pieniedzy na smiertelnie chore dzieci a ten NFZ tez jest dobry...ludzie placimy ubezpieczenie wiec moglibyscie sie troche wysilic i dolozyc troche hajs na te biedny dzieci!! JESTESCIE BEZ SERCA!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci wszyscy ludzie na wysokich stanowiskach za te łapówki ktore przyjeli to by mogli wyleczyc wszystkie te dzieci zapewne i jeszcze by chamom pewnie zostalo!!!!! moze czas sie zastanowic co jest waznieksze te pier***y typu kampanie wyborcze albo swoje dobro czy te 40 dzieci co sie wykancza na rekach swoich matek i ojcow!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczerze wspólczuje, trzeba iść do sejmu tam mają najwięcej pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrą reklamą dla firmy będzie pomoc w dostawie tego leku dla chłopca ,który go potrzebuje, a przy okazji sprawdzi się jak on faktycznie działa.producentteko leku ma okazję się przekonać o swoim produkcje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałabym pomóc dziecku i jego rodzicom, ale dlaczego pieniądze mają wpłynąć na konto stowarzyszenia ?Może krzywdzę stowarzyszenie wymienione w dzienniku, ale niestety mam wątpliwości czy wpływające datki są wykorzystywane tylko na leczenie tych biednych dzieci. Całkiem niedawno dostałam korespondencję na adres mojej firmy ( pytanie, skąd bardzo dokładne dane adresowe?) dotyczącą podobnej sytuacji. W kopercie oprócz apelu ze zdjęciem dziecka, były prezenty dla mnie - kolorowe pocztówki, kolorowe koperty, kartki samoprzylepne, coś w rodzaju wizytówek, z moim imieniem i nazwiskiem itd. Otóż wszystkie te załączniki są mi całkowicie nieprzydatne, gdyby stanowiły ofertę towarową jakiegoś sklepu, nigdy bym tego nie kupiła. Ale ktoś to wyprodukował i sprzedał organizatorom akcji. Pytanie najważniejsze skąd pochodziły pieniądze na zakup tej tandety??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...