Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beema beema, mam ja dersik mózgu nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny wielki pan nad pany i jego wierny rumak BMW - bolid młodego wieśniaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest honda civic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i co on Tacie powie - że kolejną przyczepę buraków trzeba sprzedać aby wyklepać wieśmobila ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca ma 44 lata. Dzieci to tu piszą na forum, wystarczy poczytać poprzednie komentarze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest honda ha ha ha dobry jestes gosciu. Będziesz Miał Wypadek to oto auto chodzi kolego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Auto najprawdopodobniej wpadło w poślizg..." - no ja myślę!! Od stania w korku mu się to nie stało. Brawo dla autora za wartką dedukcję. Do pozazdroszczenia zmysł detektywistyczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW i wszystko jasne :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dymin napisał:
"Auto najprawdopodobniej wpadło w poślizg..." - no ja myślę!! Od stania w korku mu się to nie stało. Brawo dla autora za wartką dedukcję. Do pozazdroszczenia zmysł detektywistyczny.
Detektywie,mogą być setki przyczyn takiego wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wy ''miastowi'' czym jeździcie że uważacie że każdy burak ma bmw?Pewnie golfami III 1,8 w gazie.Żeby części było łatwiej na szrocie dostać i spalanie żeby było mniejsze.Zazdrościcie i dodajecie głupie komentarze jak ktoś sie rozwali lepszą furą od waszego złomu.Dlaczego większość biznesmanów i rządy wielu krajów jeździ bmw,audi?BO SĄ NAJLEPSZE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak jezdz żady na bmw, ale sa to nowe samochody. Największe buractwo wychodzi z ludz gdt własnie takie młode łepki szpanują byle złomem z logiem bmw i proboja sie tym dowartosciowywac. A pozniej dziiwa sie ze ogol ludzi ma z nich zieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A myślisz, że to BMW nie było w podtelnku LPG? stary, mało kto jeździ w BMW na benz, bo mało kogo na to stać ; D A jak już jeździ to dla lansu rundke 10km po mieście i tyle ; )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba bedzie sprzedać dresy aby mieć kasę na naprawę gówna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i hard level nie został ukończony , droga ta zabawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha, ale talent nieprzecietny, miszcz prostej haha, lekki łuk, 3 pasy, super nawierzchnia tylko troche mokra a typ wpada w poślizg Taki to i maluchem by sobie krzywde zrobił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test osobowości. Sprawdź jaką masz osobowość Kliknij tu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnio kolo "dworku graffa " widzialem czarne BMW jak stanelo w poprzek drogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asdas napisał:
to jest honda civic
tyś z hujem na głowy sie pozamieniał chyba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...