Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I lubelskie agencje nieruchomości i deweloperzy będą TO robić za darmo Wierzyć mi się nie chce
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Krewni i znajomi królika lubią wiedzieć pierwsi co w trawie piszczy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A kozioł z siwa brodą myślał że taka firma jak Boeing skusi się na Lublin???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ciekawe jaki związek z tą informacją ma to, że Hela Pitraszkiewicz założyła sobie właśnie niedawno biuro nieruchomosci ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nie ma sie co dziwic potentat lotniczy a miasto jeszcze sie nie dorobilo lotniska
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To nie kozioł to BARAN. Tu nie ma dróg dojazdowych nic ! Boeing chyba nie robi samolotów pionowego startu. Co ten czubek robi dla miasta? Uśmiecha się jak podejrzany typ w parku...? ODDAJCIE FIRMOM TERENY NA 10 - 20 lat za free i tak nie przyjda na to zadupie gdzie władzę sprawują błazen i ekipa...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
BY BOEING ALBO IBM ALBO INNY POWAżNY KONCERN CHCIAł TU ZAINWESTOWAć TO TRZEBA BY BYłO MU COś ZAOFEROWAC...GłUPI UśMIESZEK WASYLA I JEGO PRZPYDUPASóW W ROLI WICKóW PREZYDENCKICH Z RATUSZA ALBO TęPE GęBY TYCH Z RADY TFUU MIASTA NIE WYSTARCZA!! TRZEBA MIEć DOBRE DROGI, OBWODNICE MIASTA, UZBROJONE TERENY INWESTYCYJNE, SZEROKI PROGRAM ZACHęTY DLA INWESTORóW(PRZYPOMINAM,żE LUBLIN DOPIERO OD TRZECH LAT MA STRONę INTERENTOWą W ANGIELSKIEJ WERSJI JęZYKOWEJ!!)...CZEGO TU JEDNAK OCZEKIWAC JAK POPATRZY SIę NP. NA TYCH PATAłACHóW CO ZABRALI SIę ZA BUDOWę NIBY LOTNISKA LUBLIN-śWIDNIK, NIE MJAąC TERENU, NIE MAJąC PRAWA DO INWESTOWANIA W LOTNISKO,NO ALE POWOłANO ZARZąD I PREZESóW,CHA,CHA!!! PODOBNIE TE śMIESZNE PRZEBUDOWY DRóG, DROGI DO NIKąD!!LUBLIN I LUBELSKIE MIASTO I WOJEWóDZTWO BEZ GOSPODARZY!!OGONY W SKALI KRAJU!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: