Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bój o metropolię trwa

Utworzony przez lubelak, 12 maja 2008 o 21:29 Powrót do artykułu
"Projekt na prośbę prezydenta miasta przygotowują lubelscy naukowcy.", tacy jak ten profesor Wendeker ob Biokompleksu )))))))
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jakaż to metropolia, skoro musi się posiłkować ludźmi z głębokiej prowincji, o wątpliwej reputacji, przy obsadzaniu ważniejszych stanowisk? Toż to prowincja, zaścianek, dziadostwo...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To są chore ambicje. Metropolia to gęsto zaludniony i wysoko zurbanizowany obszar, który stanowi centrum gospodarcze. Gdzie tu Lublin i jego okolica. Jak ktoś był na Śląsku czy w Trójmieście może sobie łatwo porównać. Gdzie jest ten przemysł i sieć komunikacyjna? Jak to będzie plus jeszcze z minimum z 200 tys nowych mieszkańców to można się będzie starać o status metropolii. Teraz trzeba się pogodzić z tym, że jesteśmy głęboką prowincją. Która ma też swoje uroki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Metrozaścianek lub metrodziura.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
LUBELSCY POSłOWIE BEZ WZGLęDU NA PRZYNALEżNOść PARTYJNą TO BANDA NIEUDACZNIKóW KTóRZY JAK WIDAć Z OSIąGNIęć NIC POWAżNEGO NIE ZROBOLI DLA MIASTA I ZIEMI LUBELSKIEJ,JAK WIDAć PO STANIE INFRASTRUKTURY I GOSPODARKI.DOść JUż SZCZYTNYCH PLANóW I BICIA PIANY,W PROPAGANDZIE LEPSI BYLI KOMUNIśCI BO ONI COś OPRóCZ TEGO ROBILI
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: