Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
czego mam się bać?, niech się boją ćpuny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tytuł trochę na wyrost, chyba zdecydowana większość kierowców nie ma się czego bać, bo nie używa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dam pracę więcej na http://jumpto.pl/unifex
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wymyślił ten tytuł to co każdy kierowca to ćpun. J anie ćpam to też mam się bać? Czego ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jak wyciągnąć kasę, i zniszczyć życie młodym ludziom.... Bo bedąc na dyskotece, w pubie możemy nieświadomie wdychać dym, występuje coś takiego jak palenie bierne gdy się przebywa z kimś w jednym pomieszczeniu. Skoro wykrywa nawet najmniejszą dawkę... to taka sytuacja wystarczy do rujnowania komuś życia... Zresztą narkotyki mają dłuższy czas rozkładu w organizmie, przez co człowiek nie jest już na haju... a ślad do wykrycia zostanie... WIĘC zagrożenia nie powoduje na drodze... ale POLICJA życie zrujnuje... Szkoda tylko, że w Polsce policjanci wolą łapać ludzi niewinnych, nieszkodliwych i tych co nie bronią się bo nic wielkiego nie zrobili... takich najłatwiej... postraszą odsiadką, karą i już ich mają... Ilu to ludzi dostało wyroki mimo że tak naprawdę im się nie należało... A coraz słychać, że wpadają kierowcy pod wpływem alkoholu, bez prawa jazdy, po 10 raz w ciągu roku... Więc pytanie CZEMU WPADAJĄ KOLEJNY RAZ?? Bo tych winnych im się nie chce karać. Lepiej skierować działania na słabych i mniej winnych - ich łatwiej skazać, niż osobę pewną siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też się nie boję bo nie biorę.... Ale ćpunów za kółkiem trzeba eliminować... no chyba, że wcześniej wyeliminuje ich jakieś drzewo które nagle wtargnie przed maskę pojazdu. Oby tylko nie ucierpiał na tym ktoś Bogu ducha winien...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za tytuł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinien bać się narkoman a nie kierowca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Badanie jest bezbolesne-DO-ODBYTNICZO, nie pekajcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Durny tytuł nieadekwatny do treści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ustniki tez beda dawac na pamiatke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupi tytuł a do tego błędy. Np.: "KARY NA ZA NARKOTYKI" Redaktorku - do szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robią z ludzi narkomanów bo ktoś lubi palić trawkę !! Zygam na ten kraj i ta policje, a najarany to zdałem prawko więc skończcie pie......... Dziękuje dobranoc!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CAŁE ŻYCIE NA HAJU I ŻADEN NARKOTESTER TEGO NIE ZMIENI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebaĆ narko testery ja kórwa bez betonu w ogÓle nie jeżdżę bo się boje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i naćpasz się, napijesz a wypadek i tak by się zdarzył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czym się chwalicie ćpuny jedne, chyba własną głupotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda napisał:
A coraz słychać, że wpadają kierowcy pod wpływem alkoholu, bez prawa jazdy, po 10 raz w ciągu roku... Więc pytanie CZEMU WPADAJĄ KOLEJNY RAZ?? Bo tych winnych im się nie chce karać. Lepiej skierować działania na słabych i mniej winnych - ich łatwiej skazać, niż osobę pewną siebie.
Myli Ci się policja z prokuraturą i sądami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boje sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stokrotka napisał:
Badanie jest bezbolesne-DO-ODBYTNICZO, nie pekajcie.
Jak to do-odbytniczo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...