Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jest taka zasada: "Taka jak Ty zwracasz się do innych tak inni zwracają się do Ciebie" tak więc ten gość pewnie użył paru niecenzuralnych słów względem ochrony to oni musieli tak zareagować żeby gówniarz nie myślał że mu wszystko wolno. jest takich dużo co im się wydaję że jak przyjdą do klubu i kupią piwo za 6 zł to już są nie wiadomo kim i ura-bura szef podwóra bo ja jestem klientem bo kupiłem piwo za 6 zł i tu macie skakać koło mnie i w ogóle. Śmiech na sali. Kultura to jest najważniejsze, bądź pozytywnie nastawiony do innych oni to odwzajemnią!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Klub Kino - najbardziej wieśniacki klub w mieście. Pełno buractwa w sweterki w paski, stare jeansy i jeszcze więcej cwaniaków. Kolega wyżej dobrze napisał: większość osób prowokuje bójki.
0
Tak, już w to uwierzę, że "grzeczny" bywalec klubu został bez powodu zaatakowany przez ochronę... gówniarze kogo wy chcecie oszukać?? chyba samych siebie...
0
Często zdarza się,że ochroniarze przesadzają z używaniem gazu i innych środków, za to poźniej przy Policji zachowują się jak potulne baranki ...
0
ochroniarz jak sama nazwa wskazuje, ma chronić a nie niszczyć czy demolować czy lać ludzi po mordzie. dobry ochroniarz nie użyje siły a i tak osiągnie cel jakim jest zaprowadzenie porządku. ktoś kto zamiast mózgu ma galaretę od razu rzuci się z pałą do lania. oczywiście, że w klubach wśród klientów jest cała masa buraków i zadymiarzy ale ochroniarz nie powinien dać się takiemu sprowokować a już na pewno nie lać gnoja po gębie za kilka wulgaryzmów! jak to jest, że w niektórych klubach jest spokój a w innych dochodzi wciąż do awantur. przecież awanturnicy są wszędzie! po prostu dobra ochrona na wstępie rozpozna kto może a kto nie może wejść a i w trakcie imprezy potrafi reagować dość szybko a nie czekać na mordobicie. swego czasu MC to była mordownia, ochrona wszystko robiła tylko nie pilnowała a kiedy już było za późno, wyżywali się na wpółprzytomnych imprezowiczach, takich którzy ledwo trzymali się na nogach i zamiast kopnąć takiego w d..... raz na odchodne, lali nieboraka aż do czasu przyjazdu policji. tak było kiedyś w MC a o dziwo w innych klubach była cisza i porządek
0
niestety ale we wszystkich lubelskich clubach sa tzw.pseudo ochraniacze ktory maja problem z akceptacja w srodowisku kozaki w grupie a w pojedynke cioty
0
Mam pytanie - jeśli już skuli chłopaka chociaż wątpię aby było to konieczne to po co jeszcze go bili w końcu niby ochroniarzy było więcej uzbrojonych w pałki i kajdanki kim są ochroniarze ? dlamnie to poprostu osiłki dobrze zbudowane wyciągnięte z jakiegoś fitness clubu lub zwykłe cwaniaczki mające nie jednokrotnie na bakier z prawem mięśni kupa ale rozumu i własnej kultury za grosz są chamscy w stosunku dla klientów sklepów każdego traktują jak potencjalnego złodzieja , mięśnie mają zastępować rozum , tych przypadków pokrzywdzonych przez osiłków z dyskotek lub sklepów jest bardzo dużo i oni zapominają , że dzięki nam klientom takie prostaki mają ,,pracę ,, myślę , że najwyższy czas aby ktoś wreszcie zainteresował się ,, ochroniarzami ,,zweryfikował kim są a kim powinni być .
0
z roku na rok z "pseudo ochroną" klubów jest coraz gorzej, bardzo podobną sytuację miałyśmy w klubie Archiwum w sobotę słowa szatniarza "wypier***aj" za upomnienie się o zerwany wieszak od kurtki nie zachęcają do ponownych odwiedzin klubu. Ponad to liczba osób wpuszczanych do klubu jest zatrważająca, zarobek zarobkiem ale gdzie komfort zabawy chociaż jakikolwiek?
0
user_lbn napisał:
Często zdarza się,że ochroniarze przesadzają z używaniem gazu i innych środków, za to poźniej przy Policji zachowują się jak potulne baranki ...
Po pierwsze nie znasz relacji pomiędzy policją a ochroną, więc się nie wypowiadaj, bo to co piszesz jest inne niż w rzeczywistości. Po drugie, często bywam w klubach ze znajomymi i jakoś nigdy mnie nic złego ze strony ochroniarzy nie spotkało. Po trzecie, każdy "kozak" potrafi rozkręcić zadymę, zbluzgać ochronę, a jak dostanie w łeb bo inaczej nie da się go uspokoić to z płaczem biegnie na policję Podejrzewam, że gdyby stało się coś komukolwiek przed klubem lub w środku, czepialibyście się "gdzie była ochrona". Troszkę rozumu życzę.
0
Nie rozumiem jednej rzeczy. Przecież ochroniarze to buractwo. Tylko na siłowni siedzą studiów nie mają umieją tylko bić i prężyć muskuły czego Wy od nich oczekujecie, rzeczywiście znam kilku ludzi którzy tam pracują i złego słowa nie mogę onich powiedzieć ale większość, no nie chce tu nikogo obrazić no umie tylko bić i tyle.
0
A jakie relacje znasz i masz na mysli ?
0
Szkoda tylko, ze Pan redaktor "lew" nie zadal sobie trudu, aby przedstawic obiektywnie cala sytuacje z zajscia przed Klubem Kino. W momencie kiedy pierwszy patrol Solid podjechal pod klub jeden z ochroniarzy zostal zaatakowany przez uczestnika bojki z tzw. glowki (na chwile obecna przebywa w szpitalu z rozleglym krwiakiem okolic skroniowych)co spowodowalo odparcie ataku ze strony Solid z uzyciem gumowych palek. Gdy na miejscu zjawily sie pozostale patrole Solid uczestnicy bojki zebrali sie wspolnie pod klubem wykrzykujac i wygrazajac sie panom z Solidu smiercia. "Jeba... Solid, Dobrze ze przyjechaliscie to bedziemy mieli kogo napier..., Jazda z kur..., Jedziemy z nimi" - to tylko niektore z hasel jakie padaly z ust "skatowanych chlopakow". Nalezy jeszcze wspomniec ze ow mlodzi chlopcy to kibice Motoru Lublin zamieszkujacy ulice Kunickiego i przylegle, w wiekszosci z wyrokami w zawieszeniu (moze dlatego zaden z Panow nie zglosil sie na komisariat po wyjsciu ze szpitala?!) Wrocmy do zajscia... Kiedy ochrona z Solidu zostala zaatakowana przez grupe owych biednych, mlodych ludzi z uzyciem stojacych pod klubem koszy-popielniczek wykonanych z metalu nie mieli wyjscia i musieli uzyc sily w postaci gazu i palek. Zycze aby Ci biedni skatowani chlopcy staneli na drodze Panu redaktorowi na meczu kiedy bedzie robil zdjecia i dostanie kopa w plecy, badz kiedy bedzie wracal do domu ciemna uliczka. Ciekawe co wtedy napisze w swoim artykule?! "Redaktor bil czy bili redaktora?!"
0
Ktoś tu myli pojęcia :pracownik ochrony a bramkarz klubu to jest spora różnica.Za bramkarza odpowiada właściciel i są dobierani pod względem fizycznym .
0
Trzeba coś zrobić z tą ochroną. Widziałem tego 26-letniego chłopaka. Ochroniarze wybili mu dwa przednie zęby jak leżał skuty, coś takiego nie powinno mieć miejsca.
0
Swiadek napisał:
Szkoda tylko, ze Pan redaktor "lew" nie zadal sobie trudu, aby przedstawic obiektywnie cala sytuacje z zajscia przed Klubem Kino. W momencie kiedy pierwszy patrol Solid podjechal pod klub jeden z ochroniarzy zostal zaatakowany przez uczestnika bojki z tzw. glowki (na chwile obecna przebywa w szpitalu z rozleglym krwiakiem okolic skroniowych)co spowodowalo odparcie ataku ze strony Solid z uzyciem gumowych palek. Gdy na miejscu zjawily sie pozostale patrole Solid uczestnicy bojki zebrali sie wspolnie pod klubem wykrzykujac i wygrazajac sie panom z Solidu smiercia. "Jeba... Solid, Dobrze ze przyjechaliscie to bedziemy mieli kogo napier..., Jazda z kur..., Jedziemy z nimi" - to tylko niektore z hasel jakie padaly z ust "skatowanych chlopakow". Nalezy jeszcze wspomniec ze ow mlodzi chlopcy to kibice Motoru Lublin zamieszkujacy ulice Kunickiego i przylegle, w wiekszosci z wyrokami w zawieszeniu (moze dlatego zaden z Panow nie zglosil sie na komisariat po wyjsciu ze szpitala?!) Wrocmy do zajscia... Kiedy ochrona z Solidu zostala zaatakowana przez grupe owych biednych, mlodych ludzi z uzyciem stojacych pod klubem koszy-popielniczek wykonanych z metalu nie mieli wyjscia i musieli uzyc sily w postaci gazu i palek. Zycze aby Ci biedni skatowani chlopcy staneli na drodze Panu redaktorowi na meczu kiedy bedzie robil zdjecia i dostanie kopa w plecy, badz kiedy bedzie wracal do domu ciemna uliczka. Ciekawe co wtedy napisze w swoim artykule?! "Redaktor bil czy bili redaktora?!"
Tak się składa że to na pewno nie kibice motoru, a Ty panie ochroniarzu źle wybielasz swoją akcję, bo wybijanie zębów leżącemu człowiekowi na pewno nie wyjdzie Ci na dobre i co byś nie powiedział i tak czeka Cię kara, pewnie pracę stracisz
0
Twoj Stary straci prace
0
Rad napisał:
Trzeba coś zrobić z tą ochroną. Widziałem tego 26-letniego chłopaka. Ochroniarze wybili mu dwa przednie zęby jak leżał skuty, coś takiego nie powinno mieć miejsca.
jak był agresywny i lał bramkarzy czy też ochroniarzy to należało mu się jak kuba bogu tak bóg kubie, a że przy okazji wypadły mu dwa mleczaki to trudno...
0
szmaaty nie było was tam więc nie mówcie jak tam było , byłam tam wraz ze znajomymi których solid pobił niemożna w sumie nazwać tego ponbiciem tylko zmasakrowaniem bezbronnego czlowieka od uspokojenia jest policja a osoba ktora kobiec leżącego nie ma jakich kolwiek zasad !! mamy zdjęcia nieprzytomnego poszkodowanego !!! taka ochrona hahaha śmieszne !! pożałujecie tego !!!!!!!!! pamiętaj człeniu że jesteś z kośminka i że my również !!
0
świadekk napisał:
szmaaty nie było was tam więc nie mówcie jak tam było , byłam tam wraz ze znajomymi których solid pobił niemożna w sumie nazwać tego ponbiciem tylko zmasakrowaniem bezbronnego czlowieka od uspokojenia jest policja a osoba ktora kobiec leżącego nie ma jakich kolwiek zasad !! mamy zdjęcia nieprzytomnego poszkodowanego !!! taka ochrona hahaha śmieszne !! pożałujecie tego !!!!!!!!! pamiętaj człeniu że jesteś z kośminka i że my również !!
Twoja Stara jest z Kosminka i daje tam wszystkim, a ten pedal ktory rzucal smietnikiem jeszcze sie nawinie i tez nie bedzie mial mleczakow Pamietej człeniu ;D
0
Całe zajście sprowokował ochroniarz który uderzył jednego z tych chłopaków głową a pozniej zaczeli bić przypadkowych ludzi ktorzy stali pod klubem dalej juz nie widzialam ale kolezanka mi mowila ze skatowali jakiegos chlopaka jak lezal skuty pryskali gazem kopali i bili palkami a jak przyjechala policja to rozkuli go szybko chlopak byl nieprzytomny i jeszcze podobno ustalali miedzy soba zeznania
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: