Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bójka w Stars Disco Club. Adrian nie wrócił jeszcze do zdrowia. Kto usłyszy zarzuty?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 kwietnia 2017 r. o 20:45 Powrót do artykułu
I dobrze gowniarzowi jak nie ma rozumu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądając materiał doszedłem do wniosku ,że ten małolat aż się prosił o wyprowadzenie do ancla!A ochrona zrobiła to skutecznie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy sebek. W wyttzezwialce by się nic nie nauczył, teraz może zrozumie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to typowy 'rozrabiaka' z szateka na ramieniu, co to nie on do czasu aż ktoś się nim nie zajmie a później płacz ze 'mogli mnie nie bić' kilka ładnych lat jeździłem do różnych dyskotek i klubów w całej Polsce, nawet do tych gdzie łatwo dostać za nic jak się jest 'obcym' i jakoś nigdy ochrona nie pobiła mnie bez powodu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taniec godowy pawianów. Nie rozumiem po co ludzie pchają się do takich miejsc!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo pić trza umic....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za żadne skarby nie poszła bym do takiego miejsca. To upokorzenie i brak godności osobistej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy go żałują Czego oczekuje. Był pod wpływem narkotyków i alkoholu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikarze poszukują sensacji, a nie prawdy. Czy ktoś się spotkał z osobą pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi tam go nie szkoda zwykly agresywny pijak i ćpun
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tańczą do dumy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy wypowiada się a nie zna prawdy. Jedynie na podstawie wypowiedzi w artykule,! Gdzie nie wszystko zostało ujęte i pokazane. Powodzenia,!ile go wypowiadania się przez ludzi parapetów..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość z wyglądu wygląda na cwaniaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze tak gówniarzowi jednemu, pójdzie do pracy teraz zobaczy ile kosztuje naprawa zniszczonych samochodów, drzwi i wszystkiego co zdewastował, niech nie narzeka bo zawsze mógł dostać jeszcze wiekszy łomot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez wspólczucia dla szczyla. Jak go matka z ojcem nie wychowali to teraz dostal szkołe życia.Może wyciągnie wniosek , jak nie to do następnego razu.Tylko aby wtedy nie zajął sie nim dr. Piasecki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze mu zrobili, nauczyli gnida rozumu. Zrobił burdę i jeszcze pretensje ma że mu pysk obili... brawa dla ochroniarzy! Jestem z wami Panowie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie robcie z tego Sebixa ofiary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc po wyjsciu ze szpitala od razu do wiezienia. tam jest miejsce dla bandytow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to jest na discu w polu, sztachety butelki i dyszle lataja a wyżelowane discoboys-y wrażeń szukaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za to co zrobił - bo był pijany - dostał pierwszą lekcję ,bolesną fizycznie a następna powinna być bolesna ekonomicznie po leczeniu na jego koszt plus odszkodowanie dla pracujących ochroniarzy. A po śledztwie wyrok skazujący na rok prac publicznych na potrzeby miasta w pomarańczowym lub pasiastym uniformie - by był z daleka widoczny. Tak robią w Texas-ie. To będzie dobra lekcja wychowania obywatelskiego. Każdy ponosi odpowiedzialność za swoje występki - on też musi być odpowiedzialny. No chyba, że miał pomroczność jasną...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...