Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bójka w Stars Disco Club. Adrian nie wrócił jeszcze do zdrowia. Kto usłyszy zarzuty?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 kwietnia 2017 r. o 20:45 Powrót do artykułu
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Wrócił po to, żeby pobić ochroniarzy, ale mu się nie udało, więc ma pretensje, że to on jednak dostał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież na filmie widać, że szuka wrażeń (na początku) - wiadomo, że ochroniarz powinien profesjonalnie unieszkodliwić takiego lamusa środkami przymusu bezpośredniego - i widać, że tak próbuje na początku zrobić chcąc go wyprowadzić tylko szczypior się wyrwał i próbuje latających sierpów - ochroniarz nie daje się sprowokować i z pomocą przychodzi szybko drugi i pacyfikują cwaniaka.. i lepiej dla Adrianka bo jakby ochroniarz poszedł na wymianę ciosów po tym ataku pierwszym to by szczęka Adrianka była w kawałkach podejrzewam. W mojej ocenie (po obejrzeniu nagrania) Adrianek miał dużo szczęścia - życie to nie film - mogli mu złamać rękę przepisowo go wyprowadzając - i na filmie tak to wygląda. Jakby ochroniarzowi nerw by puścił to Adrian zaliczyłby ciężkie K.O - powinien przeprosić i podziękować, że tylko na tym się skończyło. Całe studia spędziłem w klubach i jakoś nigdy nie miałem problemów z ochroną. Zgrywasz cwaniaka to dostajesz pstryczka w nos. Proste. Nikt się nie będzie pieścił z lamusami - dorosły jest powinien wiedzieć jak sie może skończyć potyczka z ochroną. nie wiedział ? no to już wie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...