Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bomba ekologiczna tyka obok chorych, cd.

Utworzony przez lekarz, 5 czerwca 2008 o 07:31 Powrót do artykułu
Odpady medyczne - ta sytuacja miała już miejsce o wiele wcześniej tj. 2 lata, i nikt tego ni widział, hmmmm Pani Dyrektor Gajkoś Zakładu Usług Niemedycznych doskonale wiedziała, ale tak trzeba sporadycznie wywozić aby ograniczać swoje koszty. Znam Pania Dyrektor Gajkoś i wiem co to za ziółko . A jak teraz sprząta szpital brud, smród też ograniczają pracowników do pracy- bo koszty. Ale mam nadzieję, że SANEPID się tą tematyką zajmie. Proponują dziennikarzom zahaczyć o problem czystości na terenie SPSK - 4. Klinika, to wstyd, żeby tak było.Zmam ten szpital juz od kilkunastu lat
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Proponuję porównac strukturę zatrudnienia, zakres obowiązków w europejskich szpitalach i tych na wschód od Wisły i w Polsce, to zobaczymy gdzie nam bliżej
0
W Zakladzie Uslug Niemedycznych panuje nepotyzm pani dyr. Gajkos zatrudnia swojego ziecia i corke - obecnie na urlopie wychowawczym i dlatego tak na wszystkim oszczedza zeby miec na niemale wyplaty dla swoich dzieci,a swoja droga ciekawe ze nikt z Dyrekcj SPSK-4 dotychczas tym sie nie zainteresowal - moze czas najwyzszy?
0
Zakład Usług Niemedycznych prowadzony przez Panią Dyrektor Gajkoś zaczyna podupadać, myślę, że Pan Dyrektor Przylepa powinien się zastanowić nad zmianą Dyrektora i Kierowników tego zakładu. Następna bomba ekologiczna to sprzątnie w SPSK 4 nadzorowane przez Panią Kierownik Skrzypek... hmmm co ja piszę jakie nadzorowanie, tam żadnego nadzoru nie ma, że tez Dyrektor Przylepa tego nie widzi. Potem znowu będzie się zwracał o pomoc do Urzędu Miasta jak z odpadami.
0
prosze panstwa oto krutka historia spalarni przy jaczewskiego 4 . i tak spalarnia kosztowala w latach 94 do 96 okolo 74 milony now ych zlotych. ale zeczywisty koszt to moze 40 gdzie sie podziala roznice tego nawet prokurature nie dojdzie i jeszcze jeden przypadek zbo niedewano pasi gajkos razem z dyrekcja szpitala kupil dwa sterylizatory o lacznej wartosci 800 tyz zlotych a kost szpital byl milion dwiescie . wiec ja ptosze o prokurature zeby sprawdzili gdzie podzialy sie pieniadze i dlaczego tak rzkradane mienie nikt nie kotroluje . a poza tym mieliscie racje ze na spalrni dziela klan gajkosow.
0
z tego co wiem to p.gajkoś traktuje firme i pralnie jak prywatne ranczo poniza iuprawia mobing wsród pracowników to jest karalne to nie te czasy ss gestapo juz sie skonczylo i z tym tez trzeba skonczyc lub zgłosić do prokuratury!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: