Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Boże Ciało w Lublinie: Objazdy, procesje

Utworzony przez nowoczesny, 18 czerwca 2014 o 12:25 Powrót do artykułu
NIE MOGĘ PATRZEĆ NA TE GŁOPOTY!!!!! ZNOWYU NAIWNI BĘDĄ OBACHODZIĆ UROCZYSTOŚCI. NIE ISNIEJA NIEBIOSA PEŁNE CHWAŁY!!!!!! PO CO TE GLUPIE TRADYCJE SĄ OBCHODZONE CZEMU POLACY OŚMIESZAJĄ SWÓJ NARÓD? 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
mamy 21 wiek a ludzie żyją jak prehistoryczne mamuty.   TRADYCJE WYSZŁY Z MODY!!!
0
Uczciwie informuje, ze będę kasować wszystkie posty, obraźliwe dla katolików. A do założyciela wątku. Jak nie możesz patrzeć, to nie patrz. Wyjedź sobie na grilla, poczytaj książkę. Ale nie obrażaj ludzi wierzących.
Ostatnio edytowany 18 czerwca 2014 o 12:45
0
trudno nie patrzeć , jaki idzie się ulicą na przykład
0
no jak ktoś nie lubi kwiatków to faktycznie musi go boleć ;-)  
0
Pogańskie niebiblijne święto.Kościół Katolicki sfałszował wszystko co tylko można było.Nawet przykazań nie oszczędził;Drugie usunął i je nagminnie łamie a brzmi:Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani rzeżby ,nie będziesz im się kłaniał ani służył.Czwarte zmodyfikował i czci pogański dzień słońca niedzielę zamiast świętej soboty.Czwarte :Pamiętaj aby dzień sobotni święcić.Dziesiąte podzielili na dwie części.Herezji jest tysiące.Opuściłem tem kościól z końcem 2013 i nie należę nigdzie.
0
Pogańskie niebiblijne święto.Kościół Katolicki sfałszował wszystko co tylko można było.Nawet przykazań nie oszczędził;Drugie usunął i je nagminnie łamie a brzmi:Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani rzeżby ,nie będziesz im się kłaniał ani służył.Czwarte zmodyfikował i czci pogański dzień słońca niedzielę zamiast świętej soboty.Czwarte :Pamiętaj aby dzień sobotni święcić.Dziesiąte podzielili na dwie części.Herezji jest tysiące.Opuściłem tem kościól z końcem 2013 i nie należę nigdzie.
Biblia obala heretyckie doktryny.25 grudnia święto Mitry,Jezus urodził się na przełomie września i pażdziernika wystarczy dodać pół roku do daty narodzin Jana Chrzciciela,było ciepło pasterze trzymali nocną straż.Wielkanoc to Isztar i pogańskie święto płodności święcenie pokarmów.Kropienie wodą rytuał z Babilonu.Chrzest nieświadomych niemowląt zamiast osób dorosłych.....itd Trudno wymienić błędy tyle tego jest.Czytać Biblię to będzie najprostsze.
0
Szkoda tych wszystkich pięknych kwiatów-według katolików przecież dzieł Boga...nie można Go wielbić, nie niszcząc przy tym wszelkich okolicznych rabat?!
0
Szkoda, że tak piękne, wielkie wartości są tak dziwnie opisywane w blogu. Tak jak byście kochani zapomnieli co to jest Boże Ciało, a może po prostu dla was to zdeptane kwiatki. Dla mnie to miłość, dobroć,  nadzieja. Wszystkiego najlepszego i dużo wzajemnej dobroci ...kazdego dnia...
0
Stajesz się już nudny z tymi debilnymi wpsami. Czytasz Słowo Boże szkoda, że nic z niego nie rozumiesz. To juz na granicy obłędu jest u Ciebie. Psychiatryk za rok gwarantowany! Bardzo się ciesze, że opuscileś Świętą Matkę Kościół. Jezus nie potrzebuje debili tylko ludzi którzy potrafią korzystać z darów Ducha Świętego m. innymi daru rozumu!
0
Biblia obala heretyckie doktryny.25 grudnia święto Mitry,Jezus urodził się na przełomie września i pażdziernika wystarczy dodać pół roku do daty narodzin Jana Chrzciciela,było ciepło pasterze trzymali nocną straż.Wielkanoc to Isztar i pogańskie święto płodności święcenie pokarmów.Kropienie wodą rytuał z Babilonu.Chrzest nieświadomych niemowląt zamiast osób dorosłych.....itd Trudno wymienić błędy tyle tego jest.Czytać Biblię to będzie najprostsze.
Z ciebie taki chrześcijanin jak z koziej dupy trąba. Idziesz na zatracenie głupcze!
0
Dzisiaj nad miastem trwa akcja opryskowa.Białe,wojskowe,nieoznakowane samoloty cysterny NATO rozpylają Aluminium,Bar,Stront.Jutro gdy będą procesje pewnie też będą pryskać.To widać gołym okiem,odbywa się to pod przykrywką walki z globalnym ociepleniem.
0
Po co tak szczekacie nalezy t? Przecież i tak pójdziemy na procesje i chodzić będziemy jeszcze długo, miasto także do nas wierzących, nie tylko do rowerzystów, biegaczy, milczących tłumów czy politykierów, jutro nasze święto i teraz my jesteśmy na ulicy. Skoro dla was to głupota to zostańce w domach.
0
Stajesz się już nudny z tymi debilnymi wpsami. Czytasz Słowo Boże szkoda, że nic z niego nie rozumiesz. To juz na granicy obłędu jest u Ciebie. Psychiatryk za rok gwarantowany! Bardzo się ciesze, że opuscileś Świętą Matkę Kościół. Jezus nie potrzebuje debili tylko ludzi którzy potrafią korzystać z darów Ducha Świętego m. innymi daru rozumu!
KRK to Babilon Wielki i biblijna Wielka Nierządnica ubrana w szkarłat i purpurę.Sekta założona przez poganina Konstantyna.To Matka Wszetecznic czyli kościołów się z niej wywodzących.Jezus nie ma nic wspólnego z tym kościołem.Nie rozumie ten kto nadal tkwi w sekcie które sfałszował wszystko włącznie z przykazaniami.Informuje ,tak jak ktoś mnie poinformował w zwykłym komentarzu,dowiedziałem się o usunięciu niezmiennych przykazań.Teraz jestem ekspertem.
0
Z ciebie taki chrześcijanin jak z koziej dupy trąba. Idziesz na zatracenie głupcze!
Ludu mój wyjdzcie z niego abyście nie byli uczestnikami grzechów jego.To o KRK .Każdy katolik jest stracony.Jezus złożył ofiarę raz i za wszystkich.Wafelek czyli eucharystia to największe blużnierstwo.Kapłan go składa ponownie,tylko tak mu się wydaje w heretyckiej głowie/
0
Sfałszowanie Katechizmu poprzez usunięcie drugiego przykazania zabraniającego tworzenia figur i obrazów i modlitw do nich.Nagminne łamanie tego przykazania,bałwochwalstwo.Zmianę czwartego przykazania i ustanowienie pogańskiej niedzieli czyli dnia słońca dniem świętym,zamiast soboty, ,podzielenie dziesiątego na dwie części.Chrzest nieświadomych niemowląt zamiast świadomych osób dorosłych.Wymyślenie doktryny o piekle,czyśćcu,doktryna o nieśmiertelnej duszy która wędruje.Nazywanie papieża Ojcem Świętym ,czego zabrania Biblia.Nikogo na ziemi nie nazywajcie Ojcem Świętym albowiem jeden jest wasz Ojciec ten w niebie.Ustanawianie świętymi psychopatów i zbrodniarzy takich jak Ignacy Loyola, czy założyciel Opus Dei są ich dziesiątki.Objawienia Maryjne to oszustwa demonów podszywających się pod Marię,Fatima,Faustyna,Medjugorie i inne fałszywe cuda.Maria mówiła o sobie służebnica pańska wiec nie głosiła by niebiblijnych herezji.Kult Maryjny niebiblijny ona nie jest pośredniczką ani odkupicielką.Maria nie żyje czeka na zmartwychwstanie.Nie była dziewicą miała czterech synów braci Jezusa w Biblii podane są ich imiona : Jakub,Józef,Szymon,Judasz,miał też siostry.Nie była panną była mężatką żoną Józefa.Niepokalanie poczęty był tylko Jezus.IHS to Izyda,Horus,Set.trójca egipska w okręgu solarnym.
0
Modlitwy do świętych,aniołów,Marii.Różaniec to islamskie paciorki sprowadzone przez Templariuszy.Odpuszczanie grzechów przez ludzi.Powtarzane modlitwy jak mantry,poprawne jest tylko Ojcze Nasz.Jezus powiedział w modlitwach nie bądzcie gadatliwi jak poganie,powiedzcie kilka słów od serca.Krucjaty,Inkwizycja,stosy,karanie śmiercią za posiadanie Biblii.Pogańskie święta i obrzędy,święcenie pokarmów to pogańskie święto płodności.Relikwie.Trójca to herezja nie ma o tym słowa w Biblii.Jezus powiedział Ojciec większy jest ode mnie,idę do Ojca,Boże czemuś mnie opuścił, siedzi po prawicy Ojca to dwie różne osoby,Powiedział również że tylko Ojciec zna czas kiedy to się stanie i nikt inny nawet On.Duch Święty to nie osoba tylko moc Boża.Symbole okultystyczne pogańskie,solarne,lunarne mające tysiące lat więcej niż chrześcijaństwo i znajdujące się w kościołach.Czczenie Izydy Horusa i Seta IHS.Noszenie czapek Dagona przez hierarchów kościelnych.Obeliski Baala i krzyże solarne w Watykanie.Eucharystia i cudy eucharystyczne,składanie ponowne Jezusa w ofierze,On złożył ofiarę raz i za wszystkich.Budowanie tysięcy kościołów zamiast pieniądze przeznaczyć na noclegownię lub biednych.Biblia mówi Bóg nie mieszka w świątyni zbudowanej ludzką ręką i nie odbiera posługi z rąk ludzkich.Wystarczy kilka bloków i już pojawia się kaplica a póżniej kościół. Można pomodlić się na polu, Lichenie są zbędne.Księża to zadufane ,zboczone darmozjady pozamykane w swoich parafiach.
0
Jezus nie urodził się 25 grudnia to pogańskie święto Mitry.Pasterze byli wtedy ze swoimi zwierzętami na pastwiskach więc to nie mogła być zima.Najprawdopodobniej Jezus urodził się na przełomie września i pażdziernika. Wielkanoc to święto Isztar,króliczki i pisanki rodem z Babilonu.Święto Trzech Króli ,Biblia nie podaje ilu ich było ani jak się nazywali.Niepokalane poczęcie i wniebowzięcie Marii do kłamliwe doktryny które nie mają potwierdzenia w Piśmie Św .Dgmat wniebowzięcia został zatwierdzony w 1950r,to herezja.Jezus nie nosił długich włosów.Biblia mówi czyż nie jest hańbą dla mężczyzny nosić długie włosy.Rzymianie nie mieli długich ,apostołowie,nikt w tamtym okresie.Gdyby miał długie Judasz nie wydał by go pocałunkiem aby pokazać który to Jezus,nie wyróżniał się.Składanie Jezusa w ofierze podczas mszy.Złożył on ofiarę raz i za wszystkich.To czyńcie na moją pamiątkę czyli mamy go wspominać podczas posiłku,łamać się chlebem.Mamy się karmić jego słowem,i skorzystać z przelanej krwi a nie ponownie składać go w ofierze.Dusza po śmierci nie trafia do nieba ani piekła tylko czeka na zmartwychwstanie i sąd.To nie my idziemy do nieba tylko Królestwo Boże przychodzi na ziemię,Dobra Nowina której KRK nie naucza tylko zataja i głosi herezję
0
Karol Wojtyła,mój dziadek go znał ,pod koniec lat 50,nie żyje którego widziałem jako dziecko byłem ze stołeczkiem ten oszust przejeżdzał cztery metry ode mnie,to syn chazarskiej Żydówki Emily Katz, nosił na szatach symbole Baala,Krzyże solarne,maltańskie i wszystkie inne okultystyczne starożytne symbole.Mason 33 stopnia Rytu Szkockiego,Iluminata,poświęcił się ekumenii w celu stworzenia jednej światowej religii lucyferiańskiej.Modlił się do Izydy,Baala ,Lucyfera,oszukał miliardy ludzi.Był kapłanem religii babilońskich.Po jego śmierci Mason Dziwisz obwozi relikwie z kropelkami włosami i każe się modlić do tego parafianom,łamiąc drugie przykazanie .Bergoglio Mason ,podczas ogłaszania wyników wyborów z balkonu zwisała flaga z symbolem Baala,on sam wykonywał masońskie gesty.Franciszek w latach 70 współpracował z dyktaturą faszystowską,wydawał księży opozycjonistów przez co wielu straciło życie.Takie informacje o nim były nawet w Wikipedii,znikły gdy został wybrany ludzie porobili skany i można porównać z tym co jest obecnie.Wymieniłem tylko cząsteczkę.
0
KRK to Babilon Wielki i biblijna Wielka Nierządnica ubrana w szkarłat i purpurę.Sekta założona przez poganina Konstantyna.To Matka Wszetecznic czyli kościołów się z niej wywodzących.Jezus nie ma nic wspólnego z tym kościołem.Nie rozumie ten kto nadal tkwi w sekcie które sfałszował wszystko włącznie z przykazaniami.Informuje ,tak jak ktoś mnie poinformował w zwykłym komentarzu,dowiedziałem się o usunięciu niezmiennych przykazań.Teraz jestem ekspertem.
Głupcem jesteś.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: