Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
17 stycznuia br w Dniu judaizmu abp Życiński przeżył dysonans poznawczy. Ksiadz Pawłowski z Izraela (ur. w Zamosciu jako J. Hersz Griner) mianowany przez Benedykta XVI infułatem powiedział, że w ciągu kilku lat pracy w parafiach w Polsce nie spotkał ani jednego antysemity i radzi Grossowi zajjecie się zydowskimi policjzntami z gett. Młodzież powinna dać świadectwo prawdom abp Życińskiego i jego autorytetów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abp Życiński w Dniu Judaizmu 17 01 br przeżył dysonans poznawczy gdy ks. Pawłowski jako honorowy gość (ur w Zamosciu jako Hersz Griner) stwierdzi przy pełnej sali Seminarium, że w czasie kilku lat pracy w parafiach w Polsce nie spotkał ani jednego antysemity i radzi Grossowi zajecie się żydowskimi policjantami z get oraż, że pojednanie z Żydami nie jest potrzebne gdyz nie ma wrogości miedzy narodami. Właściwwym hiołdem dla abp Życińskiego będzie świadectwosłuszności jegotwierdzeń Grossa, ks Czajkowskiego i Michnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lidia napisał:
Świetny pomysł... Można w ten sposób pomóc innym... Przepraszam za porównanie, ale na śluby ostatnio także przynosi się - na życzenie Młodych - zamiast kwiatów - maskotki, wyprawki szkolne z przeznaczeniem dla domów dziecka. Ważne żeby to zrozumieć
Jak to sobie wyobrażasz?Na pogrzeb biskupa zamiast kwiatów-maskotki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasa, kasa, kasa nawet w tych okolicznościach !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tym razem też Kościół pobierze prowizję tak jak to ma miejsce w Caritasie? gdzie z każdych 10 zł 8 zł idzie dla księży. Tak ładnie głoszone jest aby ludzie pozbywali się bogactwa na rzecz duchowego rozwoju. lecz czemu Kościół tak nie postępuje tylko wciąż pomnaża i dusi swój majątek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kościół chce ingerować we wszystko! Nawet w formę wyrażania żalu po utracie kogoś bliskiego czy kogoś kto nie był nam bliski ale był wielkim człowiekiem, wielkim kapłanem, wielkim teologiem i wielką postacią w świecie i w Kościele. Ten wielki człowiek nigdy nie apelowałby o coś takiego! Kwiaty były, są i będą formą wyrażania radości, szczęścia, życzliwości, żalu i rozpaczy. Pomoc finansowa potrzebującym jest rzeczą chwalebną, ale apelowanie o nią "ZAMIAST" kwiatów przy okazji pogrzebu tak wielkiej postaci jest niegodziwe, jest próbą manipulacji! Nie mam pewności czy moje pieniądze trafią tam gdzie powinny, ale mam pewność, że moje kwiaty trafią tam gdzie powinny! Że oddam nimi hołd, wyrażę żal osobie którą szanowałam, podziwiałam, od której się uczyłam. KWIATY SZYBKO UMIERAJĄ ALE SĄ WIECZNE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...