Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bracia Cugowscy kręcili w cukrowni teledysk (wideo)

Utworzony przez jag, 25 maja 2009 r. o 08:04 Powrót do artykułu
Ciemność, widzę ciemność Poza tym mogliby coś zrobić z tymi szopami na głowie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to kogoś obchodzi - co robią synowie tatusia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUPER!!! w końcu zobaczymy teledysk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tatus napisał:
a co to kogoś obchodzi - co robią synowie tatusia
Widocznie ciebie, bo szybko to przeczytałeś i jeszcze szybciej napisałeś komentarz, zawistny człowieku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bracia <3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentarze typu: "zrobili karierę dzięki ojcu", wciąż budzą mój niesmak. Ludzie, którzy to mówią/piszą nigdy na pewno nie byli na koncercie Braci i nie mają pojęcia o ich muzyce i niesamowitych talentach. Przykre. Ale cóż... skoro u nas karierę robi Jola Rutowicz to czego się spodziewać? Ją to dopiero można skomentować, a Polacy to uwielbiają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwielbiam BRACI Cugowskich, właśnie w tej chwili puszczam ich ostatni przebój. Panie Piotrze ja pochodzę z Lubelszczyzny i jestem bardzo dumna ,że nasi  tak pięknie śpiewają. Polak to taki dziwny stwór - zamiast cieszyć ,że ktoś od nas tak się wybił i że taki zdolny to zaraz krytykuje. Czemu w Was tyle jadu i zawiści. Ludzie opanujcie się. Ojciec tyle lat jest popularny ale synów też ma zdolnych ( mają to w genach). Ostatnio Pani Chylińska w swoim programie radiowym bardzo chwaliła Pana Piotra za  ostatni utwór .Pozdrawiam BRACI i życzę coraz większych sukcesów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...