Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Część bohaterom. Polacy pamiętają kto skazywal bohaterów walczących z sowiecką okupacja i skąd ci sędziowie się wywodzili. Maariv 21.07.1971. o tym też Polacy pamiętają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytajcie KODziarze o prawdziwych bohaterach i porównajcie z życiorysami mend któych emerytur tak bronicie. Cześć i Chwała bohaterom !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O takich ludziach nie można zapomnieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byli 1945 roku w Berlinie?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ci, którzy walczyli pod Lenino czy o Berloin to nie byli bohaterzy? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lista ofiar przeklętych,gdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielcy mi bohaterzy?!?Ludność w wyniku reformy rolnej w końcu przestawała być własnością Potockich,Radziwiłów,Zamoyskich,Odrowążów.Oni z tym wlczyli bo niewolnictwo przedwojenne musiało być kontynuowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pachołki bolszewickie ujadają .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komunistyczni sprzedawczyki za miskę ochłapów, mordowali swoich rodaków. Zepchneli rozwój Polski o 50 lat. Teraz cały aparat (nie)sprawiedliwości to potomki morderców spod znaku sierpa i młota. Ci siepacze to wrogowie RP, oni i ich rodziny. Na śmietnik zapomnienia, ub i ich obrońcy. Sądowi mordercy. Zniszczyli Polskę. Chwała Bohaterom od Zapory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zachowali się jak Polacy napisał:
Komunistyczni sprzedawczyki za miskę ochłapów, mordowali swoich rodaków. Zepchneli rozwój Polski o 50 lat. Teraz cały aparat (nie)sprawiedliwości to potomki morderców spod znaku sierpa i młota. Ci siepacze to wrogowie RP, oni i ich rodziny. Na śmietnik zapomnienia, ub i ich obrońcy. Sądowi mordercy. Zniszczyli Polskę. Chwała Bohaterom od Zapory. ))))))))))))))))))))))))))))))) w II RP miałeś rozwój . na wsi zwłaszcza. główne zajęcie pospólstwa na przednówku to było iskanie wszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo to "Jura" zastrzeliła w Łodzi milicja po napadzie na jubilera. Tak przynajmniej wyczytałem z książek Ewy Kurek lub z wspomnień Morwy. Jest jeszcze jedna ciekawa rzecz. Dlaczego rodzina Pawełczaków wyprowadziła się z Ostrowa i nawet zwłoki rodziny zostały przeniesione na inny cmentarz? Sam Morwa również jakoś niezbyt chętnie odwiedza swoje rodzinę strony. Plotka głosi że jest zawsze z wynajętym ochroniarzem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do leona: Porównaj sobie rozwój i poziom Niemiec i Polski za II RP, tj. przed II WŚ. Poziom rozwoju był podobny. Kto chciał wyjeżdżał do USA, polski paszport to było coś. Ale nie wyjeżdżali jakoś z tej biedy o której piszesz. Co innego teraz po 50 latach komuszych rządów. Teraz komuchy i ich pomagiery szkolą swoje dzieci na zachodzie za pieniądze umoczone w polskiej krwi. Zobacz jak rozwinęły się Niemcy po II ŚW (jako przegrane), a jak rozwój był za prl (jako wygranej) pod butem komuchów i ich pomagierów, z rękami umoczonymi po łokcie w Polskiej krwi. I zastanów się kim ty jesteś? Czy na pewno polakiem. Skoro stajesz po stronie zbrodniarzy, tych sądowych i tych nasłanych z Moskwy. I powtarzasz kłamstwa podane przez komuszą propagandę Np. że polska wieś przed IIWŚ była biedna oraz że w USA biją murzynów i inne brednie. Kiedy zrównamy się poziomem życia z zachodem, skoro byliśmy przez 5 lat i 50 lat pod butem raz faszystów, potem komuchów i ich polskich pomagierów z ub. Chwała bohaterom Zapory, na śmietnik i zapomnienie dla komuchów i ich ub-ckich pomagierom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że komuszki z gwardii ludowej ujadaja. Ich epoka dobiega właśnie końca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"postanowili przeprowadzić akcję aprowizacyjną" Cóż za eufemizm! Po prostu postanowili okraść jakiś sklep albo magazyn. Moja Babcia wspominała, jak bandyci od Zapory palili, gwałcili i kradli. Gówno prawda - to nie była żadna walka o wolność. To niechęć do uczciwej pracy i przyjemność życia za nie swoje. W Wy wszyscy "prawdziwi Polacy" wymyślający tu innym od sprzedawczyków i UB-eków - nauczcie się najpierw pisać po polsku, a potem polskości od innych wymagajcie. Jesteście takimi samymi nieukami i baranami, jak Zaporczycy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
historia bandziorow, oprychow, a nie zolnierzy!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby ZAMORDOWANI niewinni cywile na wsiach przez rzekomo "WYKLĘTYCH" mogli mówic z grobów, to duza część z Wykletych przez Ludność sama pospadała by z COKOŁÓW ze wstydu... zanim Sprawiedliwość DZIEJOWA pozzrzuca Ich stamtąd ... wczesniej czy później. Jak pisał aforysta St. J. LEC... "PRAWDA lezy zazwyczaj posrodku, najczęściej ... bez nagrobka"   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze pokolenie Polaków, mieli być wyklęci a stali się nieśmiertelni. Cześć i Chwała Bohaterom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisał Krzysiek " Moja Babcia wspominała .."  To ty, Krzysiu, smark jeszcze jesteś, w czarnej d..pie byłeś, g..na spróbowałeś i g..o wiesz. Pewnie ojciec czerwony, to i synuś historie zna tylko z jednej strony. Tej, której uczyli w komuszej szkole. Jak trochę pożyjesz, to zrozumiesz (może) jak wielką krzywdę zrobili ci rodzice, rodząc cię w tym prl-owskim g..nie, a propaganda prl mówiła że w raju. Nawet, Krzysiu, nie pojmujesz, jak bardzo Zapora i Wykleci nie chcieli tej Polski w której kazano ci życ, przewracając twój mózg na drugą, lewą strone. Ale do kogo tu pisac, do Krzysia z małym rozumkiem. On i tak nie zrozumie. Za późno, 50 lat mieszania w głowie, robi swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zdecyduj się wreszcie, czy smark jestem, czy mam koło pięćdziesiątki. Powiedz mi jedną rzecz. Czy w takim razie pochwalasz gwałty, złodziejstwo i mordowanie niewinnych ludzi tylko dlatego, że mają odmienne poglądy? Jeśli tak, to powinieneś przyjść i mnie zamordować, albo chociaż okraść. Posrało Wam sie w głowach przy obecnej władzy i obecnej retoryce. Nie potraficie znieść, że ktoś ma inne zdanie. Tylko za przekonania, światopogląd, religię gotowi jesteście pozbyć się rodaków. To wszak ta, obecna władza móiwła o deportacjach! Puknij się w ten pusty łebek i nie obrażaj innych, bo jesteś zapyziałym nacjonalistą, ocierającym się o faszyzm. I jestem pewien, że byłem i widziałem dużo więcej, niż Ty, ale to nie ma znaczenia, bo chodzi w powyższym o sprawy wewnątrzkrajowe. Alejak ma to zrozumieć taki tytan intelektu, który za nick wstawia "raz sierpem, raz młotem, czerwoną chołotę". Prostactwo przebija z każdego Twojego zdania, więc się nie kompromituj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysiek napisał:
To zdecyduj się wreszcie, czy smark jestem, czy mam koło pięćdziesiątki. Powiedz mi jedną rzecz. Czy w takim razie pochwalasz gwałty, złodziejstwo i mordowanie niewinnych ludzi tylko dlatego, że mają odmienne poglądy? Jeśli tak, to powinieneś przyjść i mnie zamordować, albo chociaż okraść. Posrało Wam sie w głowach przy obecnej władzy i obecnej retoryce. Nie potraficie znieść, że ktoś ma inne zdanie. Tylko za przekonania, światopogląd, religię gotowi jesteście pozbyć się rodaków. To wszak ta, obecna władza móiwła o deportacjach! Puknij się w ten pusty łebek i nie obrażaj innych, bo jesteś zapyziałym nacjonalistą, ocierającym się o faszyzm. I jestem pewien, że byłem i widziałem dużo więcej, niż Ty, ale to nie ma znaczenia, bo chodzi w powyższym o sprawy wewnątrzkrajowe. Alejak ma to zrozumieć taki tytan intelektu, który za nick wstawia "raz sierpem, raz młotem, czerwoną chołotę". Prostactwo przebija z każdego Twojego zdania, więc się nie kompromituj.
Nie dyskutuj z kimś,kogo piowska propaganda otumaniła.Na gwałt potrzeba bohaterów więc puste cokoły zapełniają bandziorami i zdrajcami/Kukliński/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...