Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bracia szalikowcy zatrzymani przez policję

Utworzony przez Lubelak1, 23 października 2009 r. o 13:12 Powrót do artykułu
~gość~ napisał:
Chodziło o to (pewnie nie zrozumiałeś...) że w w wariancie normalnym - ludzie przychodzą na trybuny oglądać mecz i dopingować zespół, w wariancie motłochu - przychodzą może i obejrzeć mecz ale nie zapominając (a może przede wszystkim po to?) żeby naubliżać wszystkim dookoła, porzucać się krzesełkami z przyjezdnymi, zrobić burdel dookoła zygmuntowskich, coś podpalić, zdemolować, kogoś stłuc (możebyć i policjant...), itp, itd.. A wszystko pięknie tłumaczyć miłością do klubu... Tak - własnie takie Ave Motor.... I to właśnie odróżnia ten motłoch od kibiców piłki nożnej... Za słownikiem języka polskiego: motłoch - pogard. «tłum ludzi zachowujących się po chuligańsku»
według Twojej definicji to motłoch jest na każdym meczu piłkarskim.w LM w czasie meczu Real-Milan było dobitnie słychać milan milan vafanculo.na każdym meczu w Polsce jest hasło jeb...ac PZPN.w Lublinie nie da się porzucać krzesełkami z przyjezdnymi bo jakbyś był kiedykolwiek na meczu Motoru wiedziałbyś że na sektorze gosci nie ma siedzisk.powiedz ile np w piątek było awantur na mieście?ile było zdewastowanych przystanków?nie wszyscy przebywający na stadionie to motłoch i kibole więc nie obrażaj innych.AVE Motor kojarzy Ci sie tylko z awanturami bo swoja wiedzę czerpiesz z takich periodyków jak DW,KL,GW.gdybyś był na meczach to wiedziałbyś że organizowane są oprawy meczów.kibice zorganizowali zbiórkę dla Pawła Maziarza,co roku organizują mikołajkową pomoc dla domów dziecka,to kibice pomagali przy montowaniu krzesełek itp.znając życie Ty i tak wiesz swoje i za chwile w zajadły sposób zaatakujesz mnie i wyzwiesz od kiboli i temu podobnych.do zobaczenia na dzisiejszym meczu.wasza nienawiść wzmacnia nas.DLA WAS JESTEŚMY BANDYTAMI A MY SWYM DOPINGIEM PIŁKARZOM POMAGAMY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibic nie kibol napisał:
według Twojej definicji to motłoch jest na każdym meczu piłkarskim.w LM w czasie meczu Real-Milan było dobitnie słychać milan milan vafanculo.na każdym meczu w Polsce jest hasło jeb...ac PZPN.w Lublinie nie da się porzucać krzesełkami z przyjezdnymi bo jakbyś był kiedykolwiek na meczu Motoru wiedziałbyś że na sektorze gosci nie ma siedzisk.powiedz ile np w piątek było awantur na mieście?ile było zdewastowanych przystanków?nie wszyscy przebywający na stadionie to motłoch i kibole więc nie obrażaj innych.AVE Motor kojarzy Ci sie tylko z awanturami bo swoja wiedzę czerpiesz z takich periodyków jak DW,KL,GW.gdybyś był na meczach to wiedziałbyś że organizowane są oprawy meczów.kibice zorganizowali zbiórkę dla Pawła Maziarza,co roku organizują mikołajkową pomoc dla domów dziecka,to kibice pomagali przy montowaniu krzesełek itp.znając życie Ty i tak wiesz swoje i za chwile w zajadły sposób zaatakujesz mnie i wyzwiesz od kiboli i temu podobnych.do zobaczenia na dzisiejszym meczu.wasza nienawiść wzmacnia nas.DLA WAS JESTEŚMY BANDYTAMI A MY SWYM DOPINGIEM PIŁKARZOM POMAGAMY
i jeszcze raz chuligan to nie kibic, a kibic to nie huligan chwała kibicom za to co wymieniłeś hańba huliganom za całą resztę nie nienawidzę kibiców tylko huliganów nie jesteś dla mnie bandytą (to od ciebie zależy kim jestes)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do konfidenta jak chcesz to mogę ci podac mój nr telefonu i wyjaśnimy sobie w 4 oczy pewne sprawy bo napinka przez neta mnie nieinteresuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rkswlp napisał:
do konfidenta jak chcesz to mogę ci podac mój nr telefonu i wyjaśnimy sobie w 4 oczy pewne sprawy bo napinka przez neta mnie nieinteresuje
nie nie - to ty wpadnij do mnie - mój numer 9 9 7 jak nie masz nic na sumieniu to się nie masz czego bać....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rkswlp napisał:
do konfidenta jak chcesz to mogę ci podac mój nr telefonu i wyjaśnimy sobie w 4 oczy pewne sprawy bo napinka przez neta mnie nieinteresuje
"Nie" z czasownikami piszemy rozdzielnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO 997 dalej zajmuj się gramatyką mój nr specjalnie dla ciebie 504908616 jak chcesz porozmawiać o MOTORZE to dzwoń AVE MOTOR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zyz napisał:
Nie żadna super akcja, tylko normalne egzekwowanie prawa wobec kilkoro palantów
jezeli to normalne egzekwowanie prawa to: 1. dlaczego jest ono egzekwowane tylko w Lublinie (nadgorliwosc? ponoc gorsza od faszyzmu...) 2. czy pozostali funkcjonariusze policji w Polsce nie dopelniaja swoich obowiazkow ignorujac takie przyspiewki na stadionach? chyba ze jestes przeswiadczony o tym ze takie zdarzaj sie tylko w Lublinie..gratuluje wtedy samopoczucia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak ale o tym że na najbliższych meczach zbierane będą plastikowe nakrętki na zakup specjalnego przeciwodleżynowego łóżka dla chłopca co jest w śpiączce i to że z okazji 60lecie klubu kibice za punkt honoru postawili zebrać minimum 60 litrów krwi to już DW nie wspomniał. Bo przecież awantura jest bardziej medialna, tylko że jest mały problem - żadnej awantury nie będzie. Może czas najwyższy odwiedzić stadion i samemu ocenić gdzie leży prawda a nie czerpać wiadomości jedynie z nierzetelnych artykułów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...