Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bracia uciekli z domu dziecka. Ukradli rowery

Utworzony przez Darecki, 11 maja 2011 o 11:42 Powrót do artykułu
Bardzo szkoda mi tych chłopców... Sami nie wybrali swojego losu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nikt nie rodzi się przestępcą...,brak ciepła rodzinnego oto efekt takich zachowań...szkoda
0
znam tą rodzinę, matka nie wie ile ma dzieci i z kim, dzieci ją utrzymują. Prawie cała rodzina jeśli nie siedzi do jest w poprawczaku. A cięgle pojawiają się nowe...
0
Darecki napisał:
Bardzo szkoda mi tych chłopców... Sami nie wybrali swojego losu.
I tym się różnimy, ze mi jest szkoda poszkodowanych, a tych recydywistów powinni już wsadzić do paki, bo nic dobrego z nich nie bedzie. Dzisiaj kradną rowery, jutro zgwałcą jakąś kobietę, a za jakiś czas kogoś zabiją. Ktoś pisze, że ci recydywiści pochodzą z rodziny patologicznej, matka tylko rodzi kolejne dzieci i nie potrafi ich trzymać i wychować i w efekcie rodzą się przyszli przestępcy. Tą kobietę powinno sięwysterylizować - ochroni to chociaż jej przyszłe dzieci od zostania przestępcami.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: