Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brak prądu w Lublinie i całym województwie lubelskim (wideo)

Utworzony przez helioNz4R, 10 stycznia 2011 r. o 00:53 Powrót do artykułu
W moim mieszkaniu w Białej Podlaskiej też na chwilę zgasł prąd! A co dziwnego, w tym czasie rozmawiałem telefonicznie z osobą z Rzeszowa, i tam też światło zgasło!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
I kto tu mówi o douczaniu?? Trzeba się douczyć. Nie pisze się ani nie mówi "wziąść" tylko wziąć Pozdrawiam:)
niestety, człowiek na poziomie nigdy błędów nie wytyka dugiemu... to taka rada jak prymitywny POlak postara się coś na PISać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie był tylko spadek napięcia nic sie nie wyłączyło. A monterzy na zdjęciu wynajeli podnośnik?? Nie lepszy był by Star 200 albo 1142?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Stalowej Woli było to samo. Żarówka przygasła mniej więcej o połowę, pracująca lodówka jakby delikatnie przycichła (zwolniła obroty), a z komputerem i monitorem nic się nie stało, mimo braku UPSa. Nawet się nie wyłączył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pani Szkodziak nie zauważyła napisu za swoimi plecami? Firma już nie jest spółką z o. o.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
demorgan napisał:
To już jest Twoja wina, trzeba było kupić komputer z prawdziwym zasilaczem. Listwa nie ma to nic do rzeczy.
A umnie nic się nie stało, stary dobry laptop (FS) nawet nie zareagował przygaśnięciem wyświetlacza tak jak przy odcięciu zasilania z sieci. Ale listwa dla zasady jest chociaż wiem, że nie jest to recepta na wszystkie awarie. Jedyne co to musiałem od nowa ustawić radiobudzik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ładnie a ja miałam wczoraj cykora bo myślałam że mi się do domu włamali i powoli chcą światła gasić ...stracha miałam ale nie potrzebnie....lol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się że to był chwilowy zanik napięcia a nie wzrost, bo dlaczego żarówki zgasły i po chwili się zaświeciły a nie popaliły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Ktoś robi artykuł a pisze takie bzdury Awaria zaczęła się o 21:30 Dane są niedokładne w tym artykule Tak to ja sama pisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bylem bardzo blisko.i komputer w domu sie spalil.i mam pytanko. czy mozna zglosic to i uzyskac odszkodowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co znaczy z prawdziwym zasilaczem. komp byl oryginal a nie jakis skladak jak wiele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Swidniku byla widoczna luna przez pare sekund.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
co znaczy z prawdziwym zasilaczem. komp byl oryginal a nie jakis skladak jak wiele
w Twoich "oryginalach" sa zasilacze, do ktorych bym nie podlaczyl lampki nocnej. Dlatego komputery lepiej samemu skladac i dobierac sprzet ze wzgledu na jakosc, a nie na cene
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
co znaczy z prawdziwym zasilaczem. komp byl oryginal a nie jakis skladak jak wiele
Są różne firmowe komputery, taki co składał pan juzek w garażu i bardziej firmowe jak np. HP. Nie napisałeś jaki to jest komputer jakiej firmy, jaka konfiguracja z podaniem modeli podzespołów. Tak jak bym napisał że mam samochóz z czterema kołami nic nie napisałeś w zasadzie o swoim komputerze. Trzeba także brać poprawke na wiek komputera/zasilacza i starzenie się elementów. Tak jak ktoś napisał dobry zasilacz zaczyna sie od 150 i więcej złotych. Ja mam zasilacz z górnej półki i producent dał 5 lat gwarancji a to oczymś świadczy. Ale w lublinie ludzie wolą kupić więcej pamięci/dysk/grafikę niż lepszy zasilacz i sami są sobie winni. Dziwią się później w sklepie że zasilacz może kosztować 200-300 zł jak on sobie kupił za 100 zł od razu z obudową i to 500 watt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyczyną awarii było zwarcie na starym nieczynnym słupie na ul Klonowica. Słup został rozebrany szybciutko wczoraj tak że nie ma po nim dziś śladu. Widać było że szybko chcieli zatrzeć ślady, ponieważ słup powinien juz dawno być odłączony od prądu a na górze były żywe kable z przyłacza ziemniego które się zwarły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko tam w Białej Podlaskiej też przez chwilę nie było prądu - wystarczyło to na zamknięcie komputera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja Słyszałem,że to sprawka UFO latało nad Zakładami Azotowymi W Puławach i Bawiło się strumieniem energii elektrycznej buehehe. Tak na poważnie we Włodawie mrygnęło coś koło 22:14 pamiętam dobrze bo siedziałem przed kompem:P myślę co za cholera pewnie sąsiad coś zmajstrował,potem wchodzę następnego dnia na stronkę dziennika i czytam o zaistniałej sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat wracałem ulica Głuską po 22 i słyszałem dziwny dźwięk jakby uderzenie pioruna od strony ulicy Abramowickiej. Na około minute zgasły wszystkie latarnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i historia się powtarza w tym samym miejscu, kolejna awaria, kolejne straty majątku w elektronice użytkowej i przedsiębiorców a wniosków brak...Drodzy forumowicze-bez kryptoreklamy: kupcie sobie stabilizatory napięcia tzw. listwy jeśli tego nie macie pomiędzy gniazdkiem ~230V a zasilaczem komputera. Trzeba będzie się do takich sytuacji jak brak napięcia i potem duże skoki przyzwyczaić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To była awaria ochronników przepięciowych, podobnych do tych które montuje się dzisiaj w domach tylko, że wysokiego napięcia. Przyczyną było rozszczelnienie i kondensacja w środku pary wodnej. Na politechnice w laboratorium wysokich napięć jest uszkodzony z tej awarii i jeden dobry do porównania, bo wymienili odrazu wszystkie trzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...