Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brakuje krwi ORh-

Utworzony przez madzia Świdnik, 24 stycznia 2011 r. o 17:03 Powrót do artykułu
Szkoda że nie ma takiego miejsca w Świdniku gdzie można by oddawać krew, niestety w tych godzinach nie każdy może do najbliższego Lublina;/ ale może jakos dam rade:) pozdrawiam wszystkich krwiodawców:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za oddanie krwi ma się dzień wolny od pracy, szkoły etc.!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakieś nieporozumienie z tym brakiem krwi. RCK likwiduje stacje w kolejnych miastach a planowane akcje pobierania krwi są w ostatniej chwili odwoływane. Tym sposobem nie przekona się ludzi że krew jest potrzebna. Krew oddaję od ponad 35 lat ale takiego zamieszania nie pamiętam choć oddawałem w stacjach w różnych regionach kraju. Reklamuje się jakieś wyimaginowane przywileje krwiodawców a nawet przysługujące uprawnienia są lekceważone .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA MAM TAKA GRUPE KRWI I WLASNIE WCZORAJ ODDAŁAM JĄ NAMAWIAM INNYCH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jakiś tydzień, półtora temu nie było w lokalnych gazetach informacji, że RCKiK wstrzymuje pobieranie krwi bo ma duże zapasy? Pozostawiam innym do oceny czy była to mądra decyzja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ciągu ostatnich lat mam wrażenie, że krew wcale nie jest taka potrzebna a krwiodawców traktuje się jak "piąte koło u wozu" zabiera się im przywileje, a i te które pozostały rzadko są respektowane. W Rykach kilka lat temu zlikwidowano stacje krwiodawstwa, a i w tym czasie kiedy była trzeba było mieć dużo samozaparcia by tam oddać krew. Wszedł już wtedy zakaz palenia w szpitalach i personel sobie zrobił tam nielegalną palarnie tak, że krew oddawało się kłębach dymu papierosowego. Nick (30 litrów krwi oddane)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam taka ale nie oddam bo w wielkim miescie CHEŁM nie ma przychodni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
mam taka ale nie oddam bo w wielkim miescie CHEŁM nie ma przychodni
Jest - oddawałem 2 tygodnie temu. Jest tam, gdzie zawsze - pierwszy budynek szpitala (stary), ten, w którym kiedyś była "I Interna" (wejście obok postoju taksówek. Podejrzewam, ze masz po prostu zawsze coś do powiedzenia - tak jak każde dziecko neo... I wcale tej krwi nie chciałeś oddać, bo gdybyś chciał to nie miałbyś problemu z uzyskaniem odpowiednich informacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ktoś może się dowiedzieć i napisać na forum czy w Radzyniu podlaskim można oddać krew? Jak tak to kiedy i gdzie, bo w przychodni już nie można od jakiegoś czasu:-/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wchyba w przychodniach tez mozna oddac krew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...