Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Branża przyszłości: Logistyka przyciąga jak magnes

Utworzony przez krzoy, 29 października 2013 o 12:23 Powrót do artykułu
Czy ktoś widział ogłoszenie o pracę "Potrzebny logistyk od zaraz..., wysokie zarobki...? Bo ja nie kojarzę! Czy kurier to logistyk czy magazynier to logistyk...? PS "stefan" gdzie jesteś żeby wyszydzić "komunistyczne sierotki, którym po ukończeniu studiów wszystko się należy..." Powiedz gdzie czeka praca z godnymi zarobkami na młodych ludzi...? Jaka mają firmę założyć i gdzie szukać zleceń w realiach kumoterstwa, znajomości i nepotyzmu, przerostu biurokracji i bezinteresownej złośliwości urzędników, które nie mają nic wspólnego z demokracją i wolnym rynkiem?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niektórzy to chyba sobie nie zdają sprawy jak się pracuje w logistyce, 24/24 h praktycznie zero zycia rodzinnego, a po kilku latach pracy to człowiek jest jak wrak, wypalony.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
BZDURA! Uczelnie mamią w ten sposób biednych maturzystów, którzy szukają oryginalnego kierunku i szansy na dobrze płatną pracę w przyszłości. Kiedyś też wybrałem kierunek transport. Wówczas w Lublinie oferowała go tylkoWySPA. Był nabór na pierwszy eksperymentalny rocznik. Też obiecywali nam złote góry, a po ukończeniu studiów inżynierskich bezproblemowe przyjęcie na mgr na Politechnikę (która w międzyczasie też miała uformować ten kierunek). Z osób, które ukończyły te studia na Politechnice mgr zrobiły może, zaś w branży pracuje dzisiaj po 6-7 latach od rozpoczęcia może 5%. Osobiście gdybym miał drugą szansę to poszedłbym na jakieś studia dla picu i od pierwszego roku założył firmę przy pomocy Inkubatorów. Za kilka lat transportowców i logistyków będzie tylu ilu dzisiaj jest pedagogów i socjologów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
O nadmiar logistyków będzie ciężko, bo to niewdzięczna praca, aczkolwiek przyjemna. Po pierwsze trzeba to lubić, bo bez zaangażowania na 100 % nie ma logistyka, drugie to predyspozycje osobowościowe. Sam charakter pracy wyklucza ramy czasowe, bo nie da się przekazać wszystkiego koledze z drugiej czy 3 zmiany i zawsze może się coś wydarzyć, że trzeba reagować. Druga sprawa absolwenci logistyki nie są często ani mentalnie, teoretycznie ani praktycznie przygotowani na starcie do niczego i wizja szkolenia się praktycznie od nowa po 5 latach studiów, podyplomówce i kilku kursach "made in środki Unijne" niektórych przerasta i chcą papierki przerzucać. Owszem zarobki są OK w branży i brakuje specjalistów na lubelszczyźnie, ale najlepiej by od razu ludzie się zapoznawali z praktyką, bo unikną rozczarowań i część poszuka innej niszy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
haha dobre. Żadna logistyka czy kosmonautyka nie pomoże jak się nie ma znajomości :) W jakim w świecie żyjecie, zejdźcie na ziemię
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po tych jakże potrzebnych studiach będzie można już śmiało zostać taksówkarzem a na kogucie będzie sobie można wyświetlić honorowo że jest się magistrem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: