Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
bieżąco a nie bierząco droga redakcjo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiech i kpina na sali ! 0 odśnieżania ! Zapraszam na ulice Nadbystrzycką gdzie mieszkam - przejście chodnikiem to ekstremalny wyczyn. Na Narutowicza i Głębokiej jest tak samo. Nie wspomnę o mniejszych ulicach gdzie jak sobie sam ktoś nie odśnieży to niech zapomni o normalnym chodzeniu bez połamania nóg. Miasto zaniedbuje mieszkańców na każdym krorku, a firmy utrzymujące porządek biorą grube miliony na dosłownie - NIC. A co robi z tym faktem miasto, że firmy, które są odpowiedzialne za utrzymanie porządku nie robią nic - też NIC. jednym słowem KPINA z mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodniki jak chodniki ale czesto przejscia sa nieodsniezane co moze doprowadzic do tragedii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkie chodniki należą do miasta,przy dociepleniu musicie uzyskać zgodę na zajęcie pasa drogowego wynoszącą grubość styropianu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie tylko na tym odcinku chodnika tak jest wystarczy pójść dalej od ul. Sowińskiego do kościoła Garnizonowego a Sowińskiego też jest zasypana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ponieważ chodnik jest rzadziej uczęszczany. W takim przypadku wydajemy zlecenie uprzątnięcia, jeśli dostajemy od mieszkańców powtarzające się interwencje. Zwykle muszą trochę poczekać - wyjaśnia Beata Gita z Wydziału Gospodarki Komunalnej UML." robią z ludzi idiotów i śmieją się im w twarz, są tak pewni swoich stołków ze nawet w wypowiedziach do mediów sie nie szczypią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deptaka i pod ratuszem też nikt nie odśnieżał. dlaczego ? a po co ? ;D prezydent jest wożony w te i we wte z pracy i do pracy, i swoją trasę ma na pewno odśnieżoną ;p dlatego władza powinna jeździć z obywatelami tymi samymi starymi ikarusami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jakaś paranoja ! Odśnieżają jak mieszkańcy się burzą ! A gdzie logistyka tym bardziej, że daje się zauważyć zwiększone natężenie ruchu pieszego. Ludzie jakby częściej walą z buta dla oszczędności i zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Ponieważ chodnik jest rzadziej uczęszczany. W takim przypadku wydajemy zlecenie uprzątnięcia, jeśli dostajemy od mieszkańców powtarzające się interwencje. Zwykle muszą trochę poczekać - wyjaśnia Beata Gita z Wydziału Gospodarki Komunalnej UML." robią z ludzi idiotów i śmieją się im w twarz, są tak pewni swoich stołków ze nawet w wypowiedziach do mediów sie nie szczypią...
a dlaczego nie muszą czekać na odśnieżenie chodnika przy al. Racławickich od strony parku i szkół w stronę al. Warszawskich ? a niestety chodniki na al. Racławickich są uczęszczane po jednej jak i po drugiej stronie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"rzadziej uczęszczane" a ja byłam przekonana że Aleje Racławickie to ulica, przez którą przechodzi największa liczba osób każdego dnia..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam zamiaru bronić władz czy służb odpowiedzialnych za odśnieżanie,tylko nie rozumiem mieszkańców Lublina (pewnie w innych miastach jest podobnie) . Pytanie co zrobiłby obywatel kraju cywilizowanego ? No powiedzmy Kanady , USA , Holandii czy Szwajcarii (to tylko przykład - jest ich więcej) . A no wziąłby łopatę i odśnieżył w swojej okolicy zamiast narzekać !!! Ale nie w Polsce !!! U nas to ujma !!! Jak to ja mam odśnieżać ??? Ludzie , to wy jesteście odpowiedzialni za wasz los , za wasze życie . Może musi jeszcze upłynąć wiele czasu,zanim wpływ komuny zaniknie ,ale czas najwyższy zejść na ziemię . Mam wrażenie,że Polacy nienawidzą się nawzajem . Dopóki to nie zmieni się, tu nic nie zmieni się . Mentalnie tkwimy jeszcze w komunizmie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o tak ludzie bierzemy dzisiaj lopaty i odsniezamy miasto ! bo tak by zrobili w jułesej haha co za pajac powyzej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodniki to jeszcze nic. Ostatnio moim ulubionym obrazkiem jest: Wysiadka z autobusu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miast nie ma pieniędzy to nie zleca odsnieżania, proste jakby Ela oddała 1400 zł to na całe Racławickie by wysatarczyło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie chodniki będące w gestii Urzędu Miasta są z roku na rok coraz gorzej odśnieżane. Najlepszym przykładem są te z ulicy Zana. Tu na bieżąco uprzątany jest śnieg tylko wokół ronda przy ZUS-ie. Dlaczego dalej już nie? Nie wiadomo. Przejście od komisariatu do Leclerca nawet dla kogoś sprawnego fizycznie to nie lada wyczyn. Podobnie od ronda do przystanku MPK przy filii Urzędu Miasta (sic!). Wciąż zalega tam błoto śniegowo-solne, utrudniające chodzenie i niszczące obuwie. Równocześnie władze tego miasta, zepchiętego na najniższy poziom codziennej, bytowej kultury, starają się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury dla Lublina i wydają pieniądze na jego promocję, mającą przyciągnąć tu turystów. Trzeba raczej przestrzegać wszystkich przed przyjeżdżaniem tutaj.
Ostatnio edytowany 2 lutego 2010 r. o 16:54
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakieś 2 tygodnie temu ob. Gogola ze strazy miejskiej mówił ze wszystkie chodniki będące w utrzyamniu miasta są należycie odśnieżane... Widocznie myślał że wszystkmie chodniki w tubtinie to deptak... tubtin - miasto flustracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie poradzi sobie z żywiołem,bo tak to należy określić . Widzimy to w relacjach TV . Czy to Niemcy, czy inny wysokorozwinięty kraj . Jeśli jest powódź,pożar czy coś jeszcze gorszego - wszyscy pomagają w usuwaniu skutków . Może czas przestać marudzić i zacząć coś robić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już nie można np. penitencjariuszy z lekkimi wyrokami wykorzystać do odśnieżania chodnika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przysypało mój samochód,dlaczego mi nikt nie odśnieży??? Dlatego ,że jestem deb***em???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edward z kalinówki napisał:
Nikt nie poradzi sobie z żywiołem,bo tak to należy określić . Widzimy to w relacjach TV . Czy to Niemcy, czy inny wysokorozwinięty kraj . Jeśli jest powódź,pożar czy coś jeszcze gorszego - wszyscy pomagają w usuwaniu skutków . Może czas przestać marudzić i zacząć coś robić?
Nikt nie poradzi sobie z żywiołem czy to motto byłoby dobre dla WGK UM Żywioł na Racławickich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...