Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
Nikt nie poradzi sobie z żywiołem czy to motto byłoby dobre dla WGK UM Żywioł na Racławickich
Opierając się na wpisach chyba tak . Pobrudziłem sobie buciki ! Żądam satysfakcji!!! Ludzie,ŧo nie Afryka !!! Zacznijcie myśleć!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nigdy nie zdziwię się,że Lubelszczyzna to najbiedniejszy region UE . Tu nie tylko władza jest ułomna ,ale także mieszkańcy . Co za wiocha ten Lublin !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nigdy nie zdziwię się,że Lubelszczyzna to najbiedniejszy region UE . Tu nie tylko władza jest ułomna ,ale także mieszkańcy . Co za wiocha ten Lublin !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Już nigdy nie zdziwię się,że Lubelszczyzna to najbiedniejszy region UE . Tu nie tylko władza jest ułomna ,ale także mieszkańcy . Co za wiocha ten Lublin !!!
Noooo wiocha zabita dechami taka że nawet traktora ni ma zeby te Racławickie przeleciał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fakt trudno jest przejść po chodnikach, ale nie narzekajmy bo może być jeszce gorzej np. bez prądu kilka dni tak jak to ma miejsce w niektórych rejonach Polski, wtedy mówilibyśmy co tam zasnieżone chodniki. Za kilka dni moga być roztopy i powodzie, w lecie będziemy narzekać, ze na chodnikach jest kurz i bije od niech goraco. Zapomniliśmy co to są prawdziwe zimy. Ale oby do maja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='genjitsu' date='2.02.2010, 17:11:35' post='227529'] To już nie można np. penitencjariuszy z lekkimi wyrokami wykorzystać do odśnieżania chodnika? [/quote Ty jesteś penitencjariuszem!! A nawet penisem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koledzy ja wam odśnieżę a nawet ulepię bałwana. Czy ktoś służy za model???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak już będzie lotnisko,to będzie Lublin koło Świdnika . Już ktoś wspomniał -to mentalna wiocha,pełna kompleksów małomiasteczkowych!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownicy UM zamiast udzielać się na forum, za łopaty i na ulicę. Przynajmniej będzie z was pożytek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czemu to Niemcy czy Skandynawowie dają sobie radę z odśnieżaniem? Poza, oczywiście, momentami największego nasilenia śnieżyc o co oczywiście nikt przecież nie ma pretensji do odpowiedzialnych za to służb. LINK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze gorzej jest na Sikorskiego, gdzie najlepiej mieć jedną nogę i skakać jak pajac:/ niech szanowni czytelnicy, broniący szanownych urzędasów bezczelnych spojrzą prawdzie w oczy, ja jadę do pracy 40 minut MPK, wysiadam na al. Racławickich, gdzie wysiąść jest nie lada wyczynem nie wchodząc przy tym w półmetrową zaspę, następnie pokonuję tor przeszkód jakim jest ulica Sikorskiego....aha według niektórych komentarzy powinienem brać ze sobą łopatę i szurać na prawo i na lewo odwalając za kogoś robotę----czy ja każę komuś wykonywać za mnie pracę, nie!!! to jest właśnie powrót do komuny, taka czcza gadanina, może niech powrócą prace społeczne --- ku chwale ojczyzny. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ddt napisał:
Ciekawe czemu to Niemcy czy Skandynawowie dają sobie radę z odśnieżaniem? Poza, oczywiście, momentami największego nasilenia śnieżyc o co oczywiście nikt przecież nie ma pretensji do odpowiedzialnych za to służb. LINK
W weekend przebywałem w Rostocku i nie mów mi że sobie radzą .Ty chyba nie wiesz o czym mówisz . U nas jest Sahara !!! Co do Skandynawii ,to już chyba naprawdę żartujesz ? Normą jest biała nawierzchnia na jezdni, tylko prędkość dużo niższa niż w Polsce . Zanim coś napiszesz zastanów się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A bo u nas to śnieg pada i jest zle . Dlaczego komuna sie skonczyla ??? Przynajmniej praca byla .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nimiec napisał:
W weekend przebywałem w Rostocku i nie mów mi że sobie radzą .Ty chyba nie wiesz o czym mówisz . U nas jest Sahara !!! Co do Skandynawii ,to już chyba naprawdę żartujesz ? Normą jest biała nawierzchnia na jezdni, tylko prędkość dużo niższa niż w Polsce . Zanim coś napiszesz zastanów się!
Piszemy o chodniku na głównej ulicy miasta a nie jezdniach. O chodniku po którym wystarczyłoby aby raz przejechał ciągnik z pługiem i nie byłoby problemu. Tylko ratusz musiałby dać na to zgodę i oczywiście zapłacić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziom nie chodzi o to, żeby chodniki były czarne bez grama śniegu ale żeby chociaż dało się jakoś przejść normalnie bez brnięcia w śnieżno-błotnej brei, wejść do autobusu, zejść bezpiecznie po schodach itp. Ot taki funkcjonalny minimalizm. Czy może jestem faszystą, który za dużo wymaga od tego steranego narodu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Piszemy o chodniku na głównej ulicy miasta a nie jezdniach. O chodniku po którym wystarczyłoby aby raz przejechał ciągnik z pługiem i nie byłoby problemu. Tylko ratusz musiałby dać na to zgodę i oczywiście zapłacić
Najbardziej oburzające jest to, że Urząd Miasta wydaje pieniądze na wiele marginalnych z punktu widzenia przeciętnego mieszkańca rzeczy, a nie dba o coś tak podstawowego jak odśnieżanie chodników, które są dla mieszczuchów głównymi pasami przemieszczania. Mam wrażenie, że ludzie bezpośrednio za to odpowiedzialni i ci, którzy ich nadzorują, nie mają pojęcia o życiu w mieście. Przyjeżdżają prywatnymi samochodami spod Lublina do roboty, a po niej jadą z powrotem, wpadając po drodze do hipermarketu na zakupy. I ten zdawkowy kontakt z miastem, dla którego pracują, określa ich wyobrażenia o potrzebach lublinian. Nie mieści się w ich wyobraźni to, że ktoś może przemieszczać się do pracy na piechotę oraz to, że chciałby się w weekend gdzieś przespacerować dla przyjemności.
Ostatnio edytowany 2 lutego 2010 r. o 18:50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek Szymczyk napisał:
Najbardziej oburzające jest to, że Urząd Miasta wydaje pieniądze na wiele marginalnych z punktu widzenia przeciętnego mieszkańca rzeczy, a nie dba o coś tak podstawowego jak odśnieżanie chodników, które są dla mieszczuchów głównymi pasami przemieszczania. Mam wrażenie, że ludzie bezpośrednio za to odpowiedzialni i ci, którzy ich nadzorują, nie mają pojęcia o życiu w mieście. Przyjeżdżają prywatnymi samochodami spod Lublina do roboty, a po niej jadą z powrotem, wpadając po drodze do hipermarketu na zakupy. I ten ich zdawkowy kontakt z miastem, dla którego pracują, określa ich wyobrażenia o potrzebach lublinian.
Sytuację znają, raczej chodzi o kasę. Nikt za darmo nie odsnieży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno jest duże bezrobocie?za co dostają zasiłki? pogonić do roboty od razu się okaże komu chce się pracować a kto doi podatników!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahaha czekaja az stopnieje tak jest od lat grunt ze parking za ratuszem odsniezony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
władze Lublina powinny się wstydzić i tyle. Brak honoru, więcej komentować nie trzeba. Dbają tylko o swoje tyłki a mieszkańców mają w d***e. Powinni się zastanowić jak to wpływa na to jak postrzegany jest Lublin. Niestety, ale jako brudne, syfiaste zadupie. A szkoda, bo to wszystko przez zaniedbanie władz miasta. Pozdrawiam i życzę, władzom, żeby wreszcie przejrzały na oczy i wzięły się do roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...