Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bronisław Komorowski w Lublinie i w Chełmie. Były krzyki i gwizdy

Utworzony przez specjalista od kur, 16 kwietnia 2015 o 19:48 Powrót do artykułu
a pieprz. jak potłuczony. znowu leków mu nie dali.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
pą prezydą mówi, że "i tak przegracie". Czyżby znał już wyniki wyborów tak jak mówił, że "pan prezydent gdzieś poleci i może nie wróci"?
0
Taki wygadany a na debte nie chce sie stawic :]
0
Te pojebki z pisu zawsze znajda jakis spisek. Normalny czlowiek by tego nie wymyslil. Tusk spotkal sie z Hollandem i przehandlowali helikoptery za stolek w Europie. Dalej mamy trotyl i mgłę smolenską w ich łepetynach.
0
właściwie nie ma co komentować - ciemnogród i tyle
0
Te pojebki z pisu zawsze znajda jakis spisek. Normalny czlowiek by tego nie wymyslil. Tusk spotkal sie z Hollandem i przehandlowali helikoptery za stolek w Europie. Dalej mamy trotyl i mgłę smolenską w ich łepetynach.
Jaka mgła ? o czym ty piszesz komunistyczna,czerwona świnio !!!  to nie ten wątek.
0
Cóż -  ciężko swoją pychą, butą i arogancją na takie traktowanie sobie zapracował.
0
Panie Prezydencie, wstyd mi za mieszkańców Lublina, poziom kultury zerowy, ale wiara mocna i umiłowanie bliźniego w deklaracjach wiary!
0
Ależ patriotyczna hołota
0
W Lublinie na placu byla tylko garstka zwolenników Komora. To znaczy że popieprzona PO w Lublinie jest bardzo słaba. Nawet 50 ludzi nie zdolali zebrac
0
Byłem, widziałem i słyszałem. Zastanawiam się tylko co się stanie z naszym krajem za kilkadziesiąt lat. Nienawiść, złość, podejrzliwość, zawiść, dążenie do podeptania już nie tylko "podwórkowego" przeciwnika ale wszystkiego wokół; prezydenta, rząd, sejm a nawet instytucje kościelne i społeczne. Jeżeli wszystko to jest złe to czy takie państwo ma przyszłość?
0
żenujące, co za niedostosowane zachowanie Komorowskiego w tej sytuacji, ciekawe czy gdyby rzucali w niego jajkami to też by dziekował...
0
To był wybitny POkaz nieudolnosci lubelskiej PO Ta partia oprócz posłów i urzędników chyba nie ma zwykłych członków, chętnych przyjść na spotkanie z ICH Prezydentem. Przybycie ich kandydata na Prezydenta do stolicy regionu jest w stanie przykryć czapka kilkudziesięciu oszolomow od Korwina i Onr.
0
Taki wygadany a na debte nie chce sie stawic :]
twierdzi, że przed druga turą weźmie udzial w debacie. Nasza -wyborców rola, zeby mu pokazać, kto wyznacza kandydatów do drugiej tury.. Ludzie idzmy na wybory! JA głosuje na jedynego sensownego-Jacka Wilka
0
To był wybitny POkaz nieudolnosci lubelskiej PO Ta partia oprócz posłów i urzędników chyba nie ma zwykłych członków, chętnych przyjść na spotkanie z ICH Prezydentem. Przybycie ich kandydata na Prezydenta do stolicy regionu jest w stanie przykryć czapka kilkudziesięciu oszolomow od Korwina i Onr.
Po co tu przyjeżdza? NIkt go tu nie chce. Dla mnie tylko Jacek Wilk, jedyny sensowny.
0
Ciekawe kto pozwolił na takie zbiegowisko podczas oficjalnej wizyty i dlaczego ci smarkacze nie zostali przegonieni. Anarchia niczego dobrego nie przynosi i nie wyobrażam sobie by tacy ludzie mogli kiedyś zostać politykami itp. Nic dobrego z nich nie wyrośnie!
0
Mgłe  pojebku to ty masz w swojej łepetynie i ta pird...lisz bez sensu 
0
Cały dzień jeździły dzisiaj radiowozy na bombach, więcej tego było niż podczas meczów Motoru z Avią! Czy jest sens zgarniać całe hordy policji na takie spotkania wyborcze? Ja mam pytanie, kto płaci za ten cyrk? Bo na pewno nie Bronek z własnej kieszeni... A propos, niech spada na krzesła szogun jeden
0
Brawo Lublinianie !!!!!!!!!! że przegoniliście Bula Komorowskiego fajtłapę i tchórza oraz to że nie daliście się nabrać na stek bzdur wybełkotanych przez tego analfabetę !!!!!!!! wszyscy Polacy powinni brać z Was przykład i wysłać tego oprawcę i jego wspólników po wyborach do cel więziennych
0
Brawo Lublinianie !!!!!!!!!! że przegoniliście Bula Komorowskiego fajtłapę i tchórza oraz to że nie daliście się nabrać na stek bzdur wybełkotanych przez tego analfabetę !!!!!!!! wszyscy Polacy powinni brać z Was przykład i wysłać tego oprawcę i jego wspólników po wyborach do cel więziennych
0
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: