Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dobra komunikacja autobusowa, wiele sklepów wokół (stokrotka,biedra,społem), basen z saunami 5 min. obok, felicity 10 min, targ osiedlowy, do centrum10 min,faktycznie beznadziejna lokalizacja, inwestor juz się wycofuje.
Popieram! Mnóstwo autobusów i trolejbusów, tak samo pobliskich sklepów, takich jak stokrotka, rosmann, biedronka, lidl, carrefour, niedaleko także makro, mcdonald, czyli wszystko na miejscu a osiedlowy targ rewelacyjny! Ponadto przy majdanku wydział uczelnii KUL. Sam wiem ilu studentów preferuje mieszkanie na bronowicach ze względu na świetną lokalizacje. Na pewno lepsza lokalizacja niż Poręba, Gęsia i okolice - totalne za przeproszeniem zadupie i wszędzie daleko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lokalizacja aktualnie chyba najlepsza w Lublinie. Ale wyciecie tego skweru(za zgodą Żuka) to barbarzyństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żebym zamieszkał na Bronowicach, z żulerią w czapkach z daszkiem pod blokiem musieliby mi chyba dużo dopłacić. "Najlepsza lokalizacja". Tak. Jasne, chyba, żeby wpier*** dostać i zastanawiać się jak dziecko ze szkoły wróci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto kupi mieszkanie bezpośrednio przy wewnętrznej obwodnicy miasta !? Przecież mieszkanie tam to udręka. Mieszkam w bloku przy Krańcowej i od 4 lat nie mogę sprzedać mieszkania. I to mimo obniżki ceny do 2900 zł/qm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żebym zamieszkał na Bronowicach, z żulerią w czapkach z daszkiem pod blokiem musieliby mi chyba dużo dopłacić. "Najlepsza lokalizacja". Tak. Jasne, chyba, żeby wpier*** dostać i zastanawiać się jak dziecko ze szkoły wróci.
Dwadzieścia lat przespałeś? Tak było w latach 90tych,daszków się boisz chyba ciota jesteś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...