Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co za chory kraj?! Za takie słowa wyrok??? A jak ja powiem do sąsiada "brudasie" to też dostanę "zawiasy"? Dodam, że czarnuch (chyba nie będę miał za to określenie prokuratora na głowie...?) w USA jeśli powie: "ty biała świnio", itp. na białego to NIE jest to absolutnie dyskryminacja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za znieważenie? Wystarczy zerknąć na jakikolwiek artykuł w DW i komentarze, nie brakuje wyzwisk i obrażania ale jakoś prokurator ich nie ściga. Czemu? Bo nie dotyczy JW Imigrantów. Przypomnę też lincz we Włodowie (recydywista robił co chciał we wsi) - grożono mu: "na drzewo z nim", itp. Podobnie jak ta kobieta: "do gazu". I co? I nic? Na miejscu tej Pani odwołałbym się argumentując, że w tym kraju nie ma równości wobec prawa. Argumenty i przykłady przytoczyłem. Większość (Polacy) mają w tej chwili mniejsze prawa niż ..... hmmm ... "napływowi" ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po piep.....ny kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze! Powinna więcej dostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak się pisze bez zastanowienia - w emocjach. Gazem traktowali ludzi naziści. Nawiązywanie do tego by to powtarzać to jawne barbarzyństwo. Syryjczyk czy nie - to zawsze CZŁOWIEK. A ludzi trzeba szanować, a nie zabijać. Gdyby u nas (nie daj Bóg) wojna wybuchła to tez byście uciekali. I co wtedy? Jak byście sie czuli gdyby w krajach do których uciekacie ktoś tak na was wypisywał? Idioci.
Ty tak serio czy naprawde nie rozumiesz co piszesz? :huh:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
otwarta rzeczpospolita......dla kogo?i jak szeroko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co zagazowała kogoś ????? Kiedy ta lewacka cenzura będzie podłączać elektrody do mózgu no bo przecież pomyśleć nie poprawnie też plebs może . Chory system
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się że niektórzy piszą bzdury i za dużo na forum. Można nie zgadzać się z polityką przyjmowania imigrantów i to nie jest karalne. Każdy ma prawo do własnego zdania ale "anonimowa" na forum "Olka-Helenka" na pewno wstydziła by się wypowiedzieć te słowa pośród rodziny "u cioci na imieninach". Myślcie co piszecie bo już nigdzie nie jesteście anonimowi a ustalenie waszego adresu dla służb jest kwestią minut. Z drugiej strony zastanawiam się dokąd w tej totalnej inwigilacji zmierza ten Świat? Kamery na ulicach,podsłuchy rozmów telefonicznych bez ograniczeń dla służb, konfidenci na forach. Czytając kiedyś "Folwark zwierzęcy" Orwella nie myślałem że nasza cywilizacja jest do tego zdolna. Ale przyszło i do nas. Czas /dla mnie/ umierać - na szczęście to nie jest karalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby Polacy robili to co 'uchodźcy', to ja nie miałbym nic przeciwko, żeby ktoś wku***ony na niemieckim fanpagu na facebooku napisalby 'Polacy do gazu'.
  Ale gdyby to była tylko część Polaków, do której nie przynależysz? Właśnie o to chodzi w mowie nienawiści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się że niektórzy piszą bzdury i za dużo na forum. Można nie zgadzać się z polityką przyjmowania imigrantów i to nie jest karalne. Każdy ma prawo do własnego zdania ale "anonimowa" na forum "Olka-Helenka" na pewno wstydziła by się wypowiedzieć te słowa pośród rodziny "u cioci na imieninach". Myślcie co piszecie bo już nigdzie nie jesteście anonimowi a ustalenie waszego adresu dla służb jest kwestią minut. Z drugiej strony zastanawiam się dokąd w tej totalnej inwigilacji zmierza ten Świat? Kamery na ulicach,podsłuchy rozmów telefonicznych bez ograniczeń dla służb, konfidenci na forach. Czytając kiedyś "Folwark zwierzęcy" Orwella nie myślałem że nasza cywilizacja jest do tego zdolna. Ale przyszło i do nas. Czas /dla mnie/ umierać - na szczęście to nie jest karalne.
  W końcu ktoś to powiedział...wolność słowa nie polega na tym, że masz prawo kogoś zbesztać. Dotrze to do was w końcu ludzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmiech na sali ze wogole na cos takiego jest czas w sadach prokuraturach, zamiast zajac sie czym trzeba, wezcie wy sie do roboty w koncu a nie palicie głupa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swoja droga bardzo dobrze zrobila szkoda ze ja skazali ja tez nie lubie ciapatych i do śmiechu mi z tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to ma być wolność słowa? ...
uwazasz że wolnosc słowa polega na tym że mozesz nawoływać do uśmiercania kogoś z powodu koloru skóry lub wyznawanej religii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoją drogą to ciekawe, jakaś baba walneła wacki na krzyżach parę lat temu i cała lewica tego broniła, teraz ja jako ateista nie mogę się artystycznie, publicznie wysrać na Koran?
Alez jak najbardziej możesz, a jesli ktoś zgłosi do prokuratury podejrzenie o popełnienie przestepstwa , zgodnie z polskim prawem, że obraziło to jego uczucia religijne to sąd będzie musiał to rzwazyc zgodnie z art 196 kk:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co wogóle wstawiać filmy by nie można było tego skomentować. W Kolonii gdy strzelano racami do modlących się w katedrze to nikogo nie oskarżono, nikogo nie scigano, dopiero jak ich córki zaczęto molestwać to się coś ruszyło. Nasi "stróże tfuuuu...prawa" nie scigają na flejsie wpisów muslemskich co drwią z nas, nie scigają pokazywania obcinań głowy "newiernym". Pewnie angielskiego się nie uczyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwazasz że wolnosc słowa polega na tym że mozesz nawoływać do uśmiercania kogoś z powodu koloru skóry lub wyznawanej religii?
 
uwazasz że wolnosc słowa polega na tym że mozesz nawoływać do uśmiercania kogoś z powodu koloru skóry lub wyznawanej religii?
    A ty uwazasz, że mam stać i lewacko-głupio się uśmiechać, gdy gwałcą, plują, biją, ucinają głowę?  U was to się nazywa być tolerancyjnym, poprawnym czosnkowo-politycznie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że dla części osób komentujących tutaj pojęcie wolności słowa, a tak naprawdę w ogóle wolności umknęło jeszcze w szkole średniej, o ile takową skończyli. Przypomnę więc, iż wolność jednostki nie może ingerować w prawa i wolności innych jednostek, a co za tym idzie ubliżania, czy gróźb kierowanych do innych osób nie można klasyfikować w kryteriach wolności słowa, ponieważ ingerują w prawa innych ludzi ;) Można się nie zgadzać z polityką przyjmowania uchodźców, i na przykład ja się z nią nie zgadzam, ale to nie znaczy, że takie stanowisko daje nam prawo do obrażania innych ludzi tylko ze względu na to, że mają inny kolor skóry, wyznanie itp., co jak widać na powyższym przykładzie jest karalne :) Mam nadzieję, że jeszcze więcej ludzi za takie patologiczne zachowanie poniesie karę. Aż mam się ochotę zakopać pod ziemię jak czytam co też Polacy potrafią na różnych forach wypisywać - zero jakiejś konstruktywnej krytyki, czy merytorycznych argumentów, tylko bluzgi i obelgi - jak w takich okolicznościach ktoś ma nas traktować poważnie? No jak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się dziwić represji i próbom zastraszenia Polaków, kiedy większość sądów i prokurator to kontynuacja chazarskiej żydokomuny?  Agent Bolek Wałęsa pilnował, aby w Polsce nie było lustracji. Dzięki temu ostatnie 20 lat posłużyło do całkowitego przejęcia wszystkich Polskich zasobów, dóbr, a naród upodlić i związać pracą za 1200zł/po14h - jednocześnie pozostawiając gigantyczne lichwiarskie długi. A cała fala tzw. ciapowatych najezdzcow na europe sterowana jest przez żydów. To część planu wywołania chaosu na  świecie (stąd cały tzw "terroryzm) - tworzą światowe imperium NWO, Większy Izrael (tj. Większa Chazaria).  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co chcesz konstruktywnego znaleźć w tej całej popieprzonej polityce informacji? Nie pozwala się ludziom wypowiadać, saczy się w ludzi nienawiść, zakłamuje obraz, a potem kara? Za język jaki nam wkreowali politycy, aktorzy czy dziennikarze? Słownictwo Durczoka czy Lisa przecież powali nawet najbardziej kulturalnego. Szkoda że nie ściga się tych emigrantów którzy włamują się do naszych Tirów i "kierowcę puszczają z torbami". Wystarczy drogi gościu zobaczyć jak zachowują się te "czyścioszki" obrzucajace policjantów węgierskich fekaliami, to zmienisz i Ty zdanie. Jak można być takim hipokrytą by gnuj i szambo nazywać perfumerią? Co my jesteśmy za to winni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że dla części osób komentujących tutaj pojęcie wolności słowa, a tak naprawdę w ogóle wolności umknęło jeszcze w szkole średniej, o ile takową skończyli. Przypomnę więc, iż wolność jednostki nie może ingerować w prawa i wolności innych jednostek, a co za tym idzie ubliżania, czy gróźb kierowanych do innych osób nie można klasyfikować w kryteriach wolności słowa, ponieważ ingerują w prawa innych ludzi ;) Można się nie zgadzać z polityką przyjmowania uchodźców, i na przykład ja się z nią nie zgadzam, ale to nie znaczy, że takie stanowisko daje nam prawo do obrażania innych ludzi tylko ze względu na to, że mają inny kolor skóry, wyznanie itp., co jak widać na powyższym przykładzie jest karalne :) Mam nadzieję, że jeszcze więcej ludzi za takie patologiczne zachowanie poniesie karę. Aż mam się ochotę zakopać pod ziemię jak czytam co też Polacy potrafią na różnych forach wypisywać - zero jakiejś konstruktywnej krytyki, czy merytorycznych argumentów, tylko bluzgi i obelgi - jak w takich okolicznościach ktoś ma nas traktować poważnie? No jak?  
    Przypomnę Ci o twoim stanowisku "poprawności i wolności" kiedy wyruch...ją Ci matkę, żonę lub córkę (to w najlepszym razie  ;)  - w gorszym utną łeb).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...